Kartal 24 Hakkında

Kartal24.com bağımsız bir internet haber sitesidir.

Kartal 24 genel olarak tüm kategorilerden içerik içerir. Ancak bazı kategorilere adanmıştır: Teknoloji, oyun, ürünler, bilim, kültür ve sanat, tv-sinema, spor, şehir hayatı, emlak, altyapı ve ulaşım, hava durumu.

Kartal 24’ün İngilizce, İspanyolca ve Türkçe sürümleri vardır. Ayrıca bir YouTube kanalı mevcut.

  • kartal24.com/en – İngilizce Ana sayfa (Uluslararası bir yayındır, ancak ABD’ye odaklanır).
  • kartal24.com/es – İspanyolca Ana sayfası (İspanyolca konuşulan ülkeler içindir, ancak İspanya, ABD ve Meksika’ya odaklanır).
  • kartal24.com – Türkçe Yerel haberler ve şehir hayatı için ana sayfa.
  • kartal24.com/teknoloji – Türkçe Teknoloji, oyun, tv-sinema, bilim için ana sayfa.

Kartal 24 Hakkında

Kartal 24, 10 Kasım 2012‘de İstanbul’da kuruldu.

Kartal 24’ün adı, “Kartal” anlamına gelen Aydos Tepesi’nden esinlenilmiştir. Kartal 24’ün adı, Aydos Tepesi’nde adını veren “Kartal” kuşundan gelmektedir. Kartal 24’ün adındaki “24” sayısı “24 saat” anlamına gelmektedir.

Kartal 24’ün yerel haberleri için öncelikli yayın alanı Aydos Tepesi ve etrafındaki Kartal, Maltepe ve Pendik gibi ilçelerdir, ardından Anadolu Yakası ilçeleri ve İstanbul geneli gelir.

Sitemizin Türkçe baskısı en çok Türkiye, Almanya, Azerbaycan, Hollanda, Fransa ve Türklerin çok olduğu diğer Avrupa ülkelerinde okunmaktadır. Sitemizin İspanyolca baskısı en çok Meksika, İspanya, ABD, Peru ve diğer Güney Amerika ülkelerinde okunmaktadır. Sitemizin İngilizce baskısı çoğunlukla ABD, İngiltere, Hindistan ve Kanada’da okunmaktadır.

Kartal 24, herhangi bir devlet kurumu, belediye veya siyasi partiye bağlı değildir ve herhangi bir kurum tarafından finanse edilmemektedir.

Kartal24.com, masaüstü ve mobil uyumlu bir web sitesidir. Okunabilirliği ve kullanıcı dostu olmayı önemsiyoruz. Kartal 24’ün web sitesi iç üretim olarak sürekli güncellenmektedir.

Misyonumuz

Kartal 24, toplumun bilgi edinme ve haber alma hakkını özgürlük olarak kabul eder. Kartal 24’ün kuruluş amacı, İstanbul’da ve Türkiye’de halkın habere özgürce ulaşmasını sağlayacak bağımsız bir medya ihtiyacını karşılamaktır.

Kartal 24, toplumun tüm kesimlerine ulaşmayı hedefliyor. Halk, açık bir toplum haline geldikçe, bilginin daha özgürce yayılacağını düşünüyoruz. Bunun için interneti kullanarak herkesin kolayca ulaşabileceği ve kimseye bağımlı olmayan, bilgi engellerini ortadan kaldıran bir ortam oluşturduk.

HakkındaİletişimKullanım KoşullarıGizlilik PolitikasıReklam