En iyi kirpik kıvırıcı aleti

Kirpik kıvırıcı kadar etkili olan birkaç güzellik aracı vardır. Cilt bakımı uzun vadeli bir yatırımdır ve güzellik ürünleri gözden kaçırılır, ancak bir kirpik kıvırıcı anında büyük bir fark yaratır. Uzun ama düz kirpikleriniz varsa aynaya baktığınızda neredeyse hiç görünmez, ancak bir kirpik kıvırıcı her şeyi değiştiriyor, kirpiklerinizi kaldırır ve gözlerinizi sekiz saatten çok daha uzun süre geniş ve uyanık gösterir.

Bununla birlikte, tüm kirpik kıvırıcılar eşit değildir. Bazıları size, hepimizin arzuladığı doğal, göz alıcı görünümlü kıvrım yerine kıvrımlı kirpikler veya düzensiz bir dik açılı bükülme verecektir. İşte bu nedenle göz şekliniz veya kirpik uzunluğunuz ne olursa olsun, kirpikleri zahmetsizce kıvıracak ve gözleri genişletecek piyasadaki en iyi kirpik kıvırıcılarını bir araya getirdik.

Kirpik kıvırıcılar zararlı mı?

Doğru kullanıldığında kirpik kıvırıcıları zarar vermez. Kirpik köklerinizde hafif bir çekilme hissi normaldir; ağrı değildir. Kirpikleri çekmemek için kıvrılırken elinizi sabit tuttuğunuzdan ve kullanım arasında kıvırıcıyı alkolle temizlediğinizden emin olun. Uzmanlar maskara uygulamadan önce kirpik kıvırıcı kullanılmasını önermektedir, çünkü maskara alete yapışabilir ve kirpiklerinizi sıkışma, çekme veya kırılma riski daha yüksektir.

Kirpik kıvırıcınızı ne sıklıkla değiştirmelisiniz?

Ped günlük kullanımla 6 ay sonra değiştirilmelidir. Aksi takdirde, ped yoğunluğunu kaybedebilir veya bukle maşasını daha az etkili hale getirecek şekilde tekrar tekrar kullanımdan zarar görebilir.

Kirpik kıvırıcı nasıl kullanılır

  1. Bukle maşasının temiz olduğundan emin olun. Alkolle temizlemeli ve iyice kurumasına izin vermelisiniz. Aksi takdirde, alet üzerinde bakteri veya eski maskara birikebilir.
  2. Kirpiklerinizi tüm uzunluğu boyunca kıvırın. Tek bir noktayı sıkıştırıp devam etmeyin: Aşırı kıvrılma için, kökten başlamayı ve kirpiklerin uçlarına doğru yukarı doğru kıvrılmaya devam eder ve size mükemmel bir kaldırma sağlar!
  3. Dış kirpikleri biraz daha yukarı kaldırın. Kirpik kıvırıcıyı biraz dışarı çekmeyi, bileğinizi ve kıvırıcıyı burna doğru döndürmeyi ve kirpik çizgisinin dış kenarlarının onları daha yükseğe çıkarmak için ikincil bir kıvrım oluşturmasını sağlayarak yeniden sıkıştırmayı deneyin.
  4. Maskara sürün. Saç spreyi saç maşası gibi, maskara kıvrılmayı kilitler. Maskaranız tamamen kuruduktan sonra kıvrılmanın düştüğünü fark ederseniz, kıvırıcıyı kaplı kirpiklere dikkatlice tutturabilirsiniz: sadece dikkatli olun, çünkü maskara alete yapışacaktır.

En iyi kirpik kıvırıcı

1. LAURA MERCIER Eyelash Curler

LAURA MERCIER

Laura Mercier’in bu kompakt kirpik kıvırıcı, laboratuar testlerinde iyi performans gösterdi ve tüketiciler tarafından çok beğenildi. Geleneksel olmayan, ergonomik tasarım ve daha küçük boyut, kullanılabilirlik söz konusu olduğunda biraz öğrenme eğrisi olduğu anlamına gelir, ancak testlerimiz kıvrılmayı %149 artırdığını gösterdi. Daha da iyisi, test uzmanları bunun kirpikleri hızlı bir şekilde kaldırıp kıvırdığını ve daha dolgun ve daha belirgin görünmelerini sağladığını söyledi.

2. E.L.F. COSMETICS Eyelash Curler

e.l.f. cosmetics

Bu bütçe dostu kirpik kıvırıcı, Lab testlerinde kirpikleri %135 artırdı. Testçiler e.l.f. Bukle maşasının kullanımı rahat ve kullanımı kolay olduğunu, ancak bazıları tüm kirpiklerini aynı anda sıkamadığını ve cildini kıstığını söyledi.

3. SHU UEMURA Eyelash Curler

SHU UEMURA

Shu Uemura kirpik kıvırıcı, kült favori statüsünü kazanmıştır: tek geçişte dramatik ama doğal görünümlü bir kıvrılma sağlamak için her bir kirpiği yakalar. Bir adet doldurma pedi dahildir.

4. TWEEZERMAN Pro Master Lash Curler

tweezerman

Kirpik kıvırıcıları için tek bir beden herkese uymuyor: Laboratuar anketimize göre, bademli ve derin göz şekline sahip kadınların %79’u kirpik kıvırıcının bazen veya her seferinde kıvırıcı kullandıklarında gözlerini kıstığını bildirdi.

38º açısı ve ekstra geniş açıklığı sayesinde bu sorunu çözüyor. Güzellik Laboratuvarı değerlendirmelerinde, badem şeklinde gözleri olan kadınların %82’si, kullanım sırasında cildi kıstırmadığı veya cildi incitmediği konusunda hemfikir.

5. KEVYN AUCOIN The Eyelash Curler

KEVYN AUCOIN

Bu çok sevilen güzellik aracı, en uzun kelepçesi ve süper geniş açıklığı sayesinde bir dizi göz şekli için harikadır ve göz kapağınızı sıkıştırmadan doğrudan kirpik çizgisine ulaşmanıza olanak tanır. İkonik kırmızı silikon ped, aslında kirpiklerinizi görmenize izin verdiği için mükemmeldir ve gözden geçirenler, kirpikleri kıvrılmadan kıvırdığını söyler.

6. ACAVADO Heated Eyelash Curler

ACAVADO

Isıtmalı kirpik kıvırıcıları, dalgalı kirpikler ve geniş gözler isteyenler için mükemmeldir, ancak değerli kirpiklerini metal bir kelepçeye kilitleme fikrinde titizleşir. Geçmiş Laboratuar değerlendirmelerinde, test uzmanları, kullanım kolaylığı nedeniyle ısıtılmış kirpik kıvırıcılarını severler, ancak kirpik kıvırma gücünün geleneksel kelepçe modellerinde elde edebileceğiniz kadar dramatik olmadığı ve kıvrılmanın birkaç saat sonra düşebileceği konusunda uyarırlar. Yeni başlayanlar için (veya kirpik kıvırıcılarının işkence aleti gibi göründüğünü düşünen insanlar) için hala harika.

7. BRILLIANT BEAUTY Eyelash Curler

BRILLIANT BEAUTY

Amazon’daki bu en beğenilen kirpik kıvırıcı, yaklaşık 4.500 beş yıldızlı derecelendirmeye sahip ve incelemeciler, bu çok sevilen kıvırıcıdaki ark tasarımına yemin ediyor. Çubuk gibi düz kirpiklere sahip bir yorumcu, piyasadaki diğer kıvırıcılardan “kullanımının tamamen farklı olduğunu” yemin ediyor. Çoğu kişi bu kirpik kıvırıcının “maskara olmasa bile gerçekten bir kıvrılma tuttuğunu” kabul ediyor.

8. SURRATT BEAUTY Relevée Lash Curler

SURRATT BEAUTY

Kullanımı kolay ve kirpiklere, gözlerin anında açık görünmesini sağlayan güzel bir eğri veriyor. Doğal görünümlü ve uzun süreli bir kıvrılma için en iyi ipucu? Kirpik kıvırıcınızı birkaç saniye boyunca kirpiklerin dibine, sonra ortasına ve bir kez daha uçların yakınına hafifçe sıkıştırın.

9. LASH STAR Individual Lash Curler

lash star

Bu küçük kirpik kıvırıcının yenilikçi tasarımı, mükemmel kedi gözü için sadece dış köşelerdeki kirpikleri açacak veya ulaşılması zor (diğer bir deyişle kıvrılması imkansız) kirpikleri kesecek kadar hassastır. Küçük boyut, kısa, minik kirpikleri bile kıvırmayı mükemmel kılar ve ek bir bonus olarak, sahte kirpikleri de uygulamak harikadır!