En iyi video oynatıcı

Tıpkı herhangi bir akıllı telefon kullanıcısı gibi, zengin görüntüleme deneyimi sunan bir mobil video oynatıcı arıyorsanız, doğru yerdesiniz. iOS ve Android için en iyi 10 video oynatıcıyı test ettiğimiz ve incelediğimiz, gelişmiş video oynatıcı uygulamaları keşif çalışmamız burada sona eriyor.

Rehberimiz Android ve iPhone cihazınız için ücretsiz ve ücretli uygulamaları içerir. Liste, denemeniz gereken Android için video oynatıcı uygulamalarının ücretsiz ve ücretli sürümlerinden oluşur. Böylece en iyi video player deneyimini yaşamanız için ihtiyaçlarınıza en uygun video oynatıcı uygulamasını edinebilirsiniz.

VLC

vlc android

En iyi mobil video oynatıcı, VLC’dir. Android ve iOS için en iyi video oynatıcılardan biri olarak, çoğu yerel ses ve video dosyasını oynatır. Bu medya oynatıcı, uyarlamalı akış dahil olmak üzere ağ akışlarıyla da iyi çalışır. VLC Player ile, disk paylaşımı desteğiyle VLC’nin masaüstü sürümü gibi DVD ISO’larını keşfedebilirsiniz.

VLC Özellikleri:

 • Çok kanallı ses ve altyazı dahil tonlarca özelliği keşfetmek için Android’teki bu en iyi video oynatıcı uygulamasını kullanın.
 • MP4, AVI, MOV, FLAC ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm ana dosya formatlarını destekler. Ayrıca Android için bir MKV oynatıcı olarak çalışır.
 • Diğer özelliklerde, sesli kulaklık kontrolleri, ses kontrolü için pencere öğesi, kapsamlı sesli medya kitaplığı, en-boy oranı ayarlamaları ve daha fazlası için destek sunar.

MX Player

MX Player android

En iyi video oynatıcı arayışınız MX Player ile bitebilir. Yepyeni video izleme deneyiminin keyfini çıkarmak için MX Player’ı cihazınıza indirin. Yeni bir HW + kod çözücünün yardımıyla daha fazla videoya donanım ivmesi uygulayabilirsiniz.

MX Player’ın Özellikleri:

 • Farklı dillerdeki videoların keyfini çıkarmanıza yardımcı olmak için gelişmiş donanım hızlandırma ve altyazı desteği sunar.
 • MX Player, daha iyi cihaz performansı sunmak için çok çekirdekli kod çözmeyi destekleyen ilk Android video oynatıcıdır.
 • Diğer özelliklerde altyazı hareketleri, MX dosya paylaşımı, çocuk kilidi ve daha fazlasını sunar.

Kodi

kodi android.jpg

Kodi, desteklediği herhangi bir cihazda sorunsuz bir şekilde çalışan, çok platformlu ücretsiz bir video oynatıcı uygulamasıdır. HTPC’ler (Ev sineması PC’leri) ve mobil cihazlar için dijital medya için bir eğlence merkezi olarak çalışır. Android ve diğer tüm büyük uygulamalar için YouTube oynatıcısına yardımcı olur.

Kodi’nin Özellikleri:

 • Oturma odası için gelişmiş bir medya oynatıcı olarak çalışmak üzere titizlikle tasarlanmış 3 metrelik bir kullanıcı arayüzü kullanır.
 • GUI’si, kullanıcıların videolar, podcast’ler, fotoğraflar, müzik ve daha fazlası dahil olmak üzere medyaya ve içeriğe kolayca göz atmasına ve görüntülemesine olanak tanır.
 • Kodi’de video içeriğinin keyfini çıkarmak için, kullanıcıların kendi içeriklerini sağlamaları veya üçüncü taraf eklentilerden birini yüklemeleri gerekir.

KMPlayer

kmplayer

KMPlayer, sinir bozucu reklamlar içermeyen en iyi ücretsiz video oynatıcı uygulamasıdır. Tüm formatları destekleyen mükemmel bir video oynatıcıdır. Bu gelişmiş oynatma aracını kullanarak her tür videoyu altyazılı oynatabilirsiniz. Video oynatıcınızı zahmetsiz bir şekilde özelleştirmek için KM Player’ı kurun.

KMPlayer’ın Özellikleri:

 • 4K, HD, 8k, UHD ve full HD dahil olmak üzere yüksek tanımlı video oynatmayı destekler.
 • Zamanlayıcı işlevi ile müzik ve video zamanlayıcı işlevini keşfedebilirsiniz.
 • Diğer işlevlerde, renk ayarlamaları, videoda yakınlaştırma, bölüm tekrarı, açılır pencere oynatma, ekolayzır, hız kontrolü ve daha fazlasını sunar.

XPlayer

XPlayer

XPlayer, tüm video formatlarını destekleyen profesyonel bir video oynatma aracıdır. Android ve iOS akıllı telefonlarda ve tabletlerde sorunsuz bir şekilde çalışır. Gelişmiş güvenlik özellikleriyle, özel videonuzun cihazınızı kullandıklarında diğer kullanıcılar tarafından silinmesine veya görüntülenmesine karşı korur. Bu güçlü mobil video oynatıcı, sorunsuz bir izleme deneyiminin keyfini çıkarmak için kolay ve hızlı düğmeler sunar.

XPlayer’ın Özellikleri:

 • Videolarınızı özel bir klasörle güvende tutar.
 • Altyazıları ve sesi ayarlamanıza izin verir. Ayrıca altyazı indiriciyi de destekler.
 • Diğer özelliklerde, bu gelişmiş video oynatıcı Android uygulaması tüm önemli video dosyalarını destekler, çoklu oynatma seçeneği, en boy oranı, otomatik döndürme ve daha fazlasını sunar.

Video Player

video-player

En iyi video akışı deneyiminin tadını çıkarmak için Android cihazınıza Video Player APK’sini indirin. Bu güçlü medya oynatıcı uygulaması, tüm önemli video dosyası formatlarını destekler. Android için Video Oynatıcı ücretsiz olarak kullanılabilir. Yalnızca gelişmiş bir video oynatıcı olarak çalışmakla kalmaz, aynı zamanda bir müzik çaların özelliklerini de sunar. Yerel video ve ses dosyalarının keyfini çıkarmak, yerel medya kitaplığına erişmek ve klasörlere doğrudan göz atmak için video oynatıcı uygulamasını kullanabilirsiniz.

Video Player’ın Özellikleri:

 • Telefonunuzdaki tüm ses ve video dosyalarının otomatik olarak tanımlanmasını sağlar.
 • Sorunsuz bir video görüntüleme deneyimi için çok çekirdekli kod çözmeyi destekler.
 • Diğer özelliklerde, birden fazla altyazı parçası desteği, son çalma listesi, küçük resim görüntüleme, hızlı tarayıcı, müzik seçeneğini duraklatma ve daha fazlasını sunar.

EAC3 Codec Video Player

Yalnızca video oynatmayı desteklemekle kalmayan, aynı zamanda MP4 medya oynatma, ses çalma listesi ve daha fazlası gibi özelliklerle birlikte gelen en iyi video oynatıcı Android uygulamasını arıyorsanız, o zaman bu sizin seçiminiz olmalıdır. Bu, Android için ücretsiz olarak sunulan en iyi video oynatıcılardan biridir. Premium özelliklerine uygulama içi satın alımlarla erişebilirsiniz.

EAC3 Codec Video Player’ın Özellikleri:

 • Sorunsuz bir görüntüleme deneyimi sunmak için tüm medya dosyalarınızı otomatik olarak yükler.
 • Dahili depolamadan ve SD kart depolama alanınızdan oynatmak için bir video seçebilirsiniz.
 • Tüm önemli dosya formatlarını destekler.

PlayerXtreme Media Player

playerxtreme media player

Video içeriğini, ses içeriğini ve filmleri oynatmak, izlemek, yayınlamak, tekrarlamak için Android için bu en iyi ücretsiz video oynatıcı uygulamasını kullanın. Ayrıca, birden çok akış hizmetinden gelen içeriği desteklediği çevrimiçi bir akış oynatıcı olarak da çalışır. Bu ücretsiz medya oynatıcı uygulaması, tüm önemli ses ve video dosyası formatlarını destekler. Bu çapraz platform video oynatıcı uygulaması, tonlarca heyecan verici özellikle en iyi kullanıcı deneyimini sağlar.

PlayerXtreme Media Player’ın Özellikleri:

 • Dönüştürmeden tüm medya dosyalarının keyfini çıkarmak ve doğrudan oynatmaya erişmek için bu gelişmiş video oynatıcı Android uygulamasını kullanabilirsiniz.
 • Tüm popüler altyazı formatlarını destekler.
 • Diğer özelliklerinde, donanım hızlandırma, 4k Ultra HD oynatma desteği, doğrudan bilgisayardan akış, dosyalar ve klasör erişimi, kolay senkronizasyon seçeneği ve daha fazlasını sunar.

SR Player (Video Player)

sr player

SR Player, en sevdiğiniz filmlerin ve videoların keyfini çıkarmanız için mükemmel bir yol sunar. Android için bu gelişmiş ücretsiz video oynatıcı uygulaması, kullanıcı deneyimini geliştirmek için akıllı özellikler sağlar. Arka planda yalnızca ses dosyaları olarak videoların keyfini çıkarmak için bu video oynatıcıyı kullanabilirsiniz. Kolay kontrol için hareketlerle kolay ses ve parlaklık kontrolü sunar.

SR Player (Video Player) Özellikleri:

 • Cihazınızın ekranında diğer etkinlikleri yaparken küçük açılır modda video oynatmanıza izin verir.
 • Oynatma listenizi oluşturmanıza yardımcı olur.
 • Diğer seçeneklerde, sorunsuz çevrimiçi akış, yer imleri, sık kullanılanlar seçeneği, gece modu ve daha fazlasını sunar.

Play it – 4K Video Player

play-it

En iyi video oynatıcı listesinin sonuncusu 4K Video Oynatıcıdır. Bu, Android için tonlarca kullanışlı özelliğe sahip basit, hafif ve güçlü bir medya oynatıcıdır. Cihazınızda tüm formatları ve dosya türlerini oynatmak için bir 4K Video Oynatıcı kullanabilirsiniz. Uygulamadan ve bildirim alanından kontrol etmenizi sağlar.

Play it – 4K Video Oynatıcının Özellikleri:

 • Bu MP4 ve medya oynatıcı, video listesi üzerinde sorunsuz kaydırma sağlar ve arka planda ses ve videoları oynatmanıza yardımcı olur.
 • Donanım uyumlu olduğunda 4K Ultra HD video 2160p dahil tüm video formatlarını oynatmak için Android için bu gelişmiş video oynatıcıyı kullanabilirsiniz.
 • Diğer özelliklerde, gece modu, liste + ızgara görünümü, hareket kontrolleri, video paylaşma seçeneği ve daha fazlasını sunar.