Flash Haber TV frekansı nedir, nasıl izlenir?

Flash Haber TV’nin Türksat uydusundaki yeni frekansı belli oldu. İlgi çekici ve farklı programları ile öne çıkan televizyon kanalı Flash TV’yi izlemek için Türksat uydusunda aramanız gereken yeni frekans bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz. 2 yıl aradan sonra Flash TV ekranları yeniden açıldı. Flash TV’nin 2023 yılı yeni frekans bilgileri için okumaya devam edin.

Flash Haber TV, haber programlar yapan ve çeşitli eğlence programlarına ev sahipliği yapan ulusal bir TV kanalıdır. Yarışma programları, kadın programları ve eğlence programlarının tartışılmaz merkezi olan Flash TV’nin frekans bilgileri güncel olarak burada yer almaktadır. Flash TV, 10 Ekim 2021 itibariyle tekrar yayın hayatına başladı. Flaş TV frekansı için en güncel bilgileri almak sayfayı kaydırmaya devam edin.

Kanalın genel yayın yönetmeni Hakan Aygün olurken, kanalın ana haber bültenini Can Ataklı sunuyor. Flaş TV Ankara temsilcisi ise Orhan Uğuroğlu oldu. Kanalın kadrosunda yer alan diğer isimler şöyle: Savaş Kalafat, Fehmi Koru, Akif Beki, Seda Akgül, Çağlar Cilara, Atilla Taş, Faik Öztürk. Kanalın adı 17 Nisan 2022’den itibaren Flash Haber TV olmuştur.

Flash Haber TV frekansı

Flash Haber TV’nin SD yayını yoktur. Flash TV sadece HD yayın yapmaktadır. Bu nedenle HD olmayan televizyonlarda ve uydu alıcılarda izlenemez. Flash TV HD kaliteli yayın için aşağıdaki frekansı kullanabilirsiniz:

 • Uydu: Türksat 4A
 • Frekans: 12685
 • Polarizasyon: Dikey (V)
 • Sembol: 30000

Eğer uydu alıcınıza yukarıdaki frekansı girmenize rağmen Flash TV eklenmiyorsa, kanal, daha önceden uydu alıcınıza eklenmiş aynı frekansta yayın yapan başka bir kanalın üzerine gelmiş olabilir. Bu nedenle arama yapmalısınız. “Flash TV HD” ismini arayın veya kanal listesinden bu frekansta yayın yapan kanalları bulmaya çalışın ve ismi farklı olsa da kanalı açarak Flash TV olup olmadığını kontrol edin.

Ayrıca Flash Haber TV’yi alttaki TV platformları üzerinden de izleyebilirsiniz:

 • D-Smart: 274. Kanal
 • Digitürk: 55. Kanal
 • Türkcell TV: Yok
 • Tivibu: Yok
 • Teledünya / Türksat Kablo TV: 47. Kanal

Flash Haber TV Canlı Yayını İzle

Flash Haber TV Canlı Yayını İzle kanalını kesintisiz olarak canlı yayını izleyin. Flash Haber TV Canlı Yayını İzle Canlı İzle ücretsiz televizyon web yayını.

 1. Halk TV Canlı
 2. TELE 1 Canlı
 3. KRT TV Canlı
 4. Sözcü TV Canlı
 5. Flash Haber TV Canlı
 6. tv100 Canlı
 7. Haber Global Canlı

Flash Haber TV Canlı Yayını İzlemek için yukarıdaki canlı TV oynatıcısını kullanabilirsiniz. Kesintisiz olarak canlı yayın izleyebilmeniz için Canlı TV özelliği ile yukarıdaki video oynatıcı ile Flash Haber TV Canlı Yayını İzlemek için canlı takip edebilirsiniz.