Starbucks en iyi şekersiz kahveler

Birçok havalı Starbucks içeceği aslında şekerle doludur. Bu nedenle, düşük karbonhidratlı bir diyet yapıyorsanız veya şeker hastalığı gibi sağlık nedenleriyle şeker alımınızı sınırlamanız gerekiyorsa, menüde sade bir kahvenin ötesinde gezinmek zor olabilir. Ama endişelenme! Portakallı Mocha Frappuccino’nuzu alıp rahatlıkla içebilirsiniz. İşte düşük şekerli ve şekersiz Starbucks kahveleri.

Amerikan Kalp Derneği, kadınların günde 25 gramdan fazla şeker tüketmemelerini ve erkeklerin günde 36 gramdan fazla tüketmemelerini tavsiye ediyor. Bu arada, karamelli Frappuccino 54 gram şekere sahiptir. Böylece tek bir porsiyonda bir günlük şekerden fazlasını içebilirsiniz. Şekeri atlamak istiyorsanız, Starbucks’ın şekersiz şuruplarından birini tercih etmenizdir. Bunlar vanilya, cinnamon dolce, Skinny Mocha sosu. Bu şekersiz şuruplar, sukraloz gibi yapay tatlandırıcılar içerir. Sahte şekerden de kaçınmayı tercih ediyorsanız bunu aklınızda bulundurun.

Şekersiz kahve içecekleri

Canınızın kahve çektiğini biliyoruz! Temel kahvelerle başlayalım. İşte Starbucks’taki en iyi şekersiz kahve içecekleri.

Black coffee

Starbucks muhteşem lezzetleri ile tanınırken, yine de klasik bir Black coffee alabilirsiniz. 0 gram şeker ve çok az kalori içerir. Biraz eğlence eklemek isterseniz vanilya eklemeyi tercih edebilirsiniz.

Caffè misto

Yarı kahve ve yarı buğulanmış sütün bu lezzetli kombinasyonu, Fransız kafe au lait’inde bir çeşitidir. Fazla şekerden kaçınmak için, bu içeceği şekerli istemeyin.

Flat white

Flat white, Avrupa’da yıllardır aşırı popülerdi ve Türkiye’de hızla yükselmeye başladı. Bir tür latte gibi, ancak espresso daha az süt ve düz köpük ile eşleştirildi.

Caffè latte

Espresso ve buğulanmış sütün bu zengin karışımı, güne başlamak için mükemmel bir yoldur. İsterseniz bir şeyleri tatlandırmak için birkaç paket stevia isteyin.

Cappuccino

Bu klasiği seviyoruz. Zengin espresso ve süt köpüğünün bu boğucu karışımı, tüm yıl boyunca nefistir. Bir pompa şekersiz vanilya ile şık hale getirin. Ayrıca buz üzerinde de isteyebilirsiniz.

Iced coffee

Sadece seçtiğiniz şekersiz şurupla black iced coffee isteyin. Ayrıca çok fazla tatlı madde olmadan biraz kremsi bir dokunuş için küçük bir miktar süt ekleyebilirsiniz.

Americano

Bu süper basit içecek, öğleden sonra iş durgunluğunuzu kıracak. Ve 0 gram şeker içerir.

Nitro cold brew

Nitro cold brew tam bir bombadır. Bu küçük soğuk kahve, şeker ilavesiz tatlı bir tat veren nitrojen ile aşılanmıştır. Sadece bunun kafein içeriğine dikkat edin.