Starbucks en iyi karamelli içecekler

Starbucks, karamelli içecekleri hazırlarken tatlı ve zengin karameli kahve ve krema ile birleştirir. Bu kılavuz, soğuk demleme, latte, macchiato ve frappuccino dahil olmak üzere Starbucks’taki her türlü karamelli içecekler arasından en iyi seçimlerimizi gösterir.

Starbucks karamelli içecekler Starbucks’taki en popüler içecekler arasındadır. Kahve ile birleşen karamelin zengin, tereyağlı aroması neredeyse karşı konulmaz bir kombinasyon oluşturur. Salted Caramel Cream Cold Brew gibi bazı içecekler tatlı karamel şurubu ile tatlandırılır. Iced Karamel Macchiato gibi diğerleri, zengin bir karamel sosu tabakasıyla doldurulur. Karamel ve kahveyi seviyorsanız okumaya devam edin.

Salted Caramel Cream Cold Brew

Salted Caramel Cream Cold Brew

Bu popüler Starbucks soğuk demleme içeceği, karamel aromasını karamel şurubundan alır. Karamelli soğuk demleme buz üzerinde servis edilir ve Starbucks imzalı vanilyalı tatlı kremalı soğuk köpüğün bir tutam tuz ile kabarık bir tabakası ile doldurulur.

Salted Caramel Cream Nitro Cold Brew

Salted Caramel Cream Nitro Cold Brew

Bu kadifemsi pürüzsüz nitro cold brew, tıpkı normal Salted Caramel Cream Cold Brew gibi karamel şurubu ile tatlandırılmıştır. Aradaki fark, eklenen nitro soğuk demlemeyi soğutur ve ona küçük baloncuklar ekler.

Iced Caramel Macchiato

Iced Caramel Macchiato

Belki de Starbucks’taki orijinal en popüler buzlu kahve içeceği Iced Caramel Macchiato’dur. Bu uzun zamandır müşterilerin favorisi, vanilya aromalı süt ve buz üzerinde servis edilen espresso çekimlerinin lezzetli bir kombinasyonudur. İçecek, zengin ve kremsi karamel soslu Starbucks go-to-crosshatch deseni ile doldurulur.

Iced Caramel Brulée Latte

Iced Caramel Brulée Latte

Bu zengin buzlu latte, karamel brulée sosu, Starbucks imzalı espresso ve sütün tatlı bir karışımıdır. Çöküş seviyesine çıkarmak için, bu karamelli içecek çırpılmış krema ve hatta daha fazla karamel brulée ile tamamlanır.

Caramel Macchiato

Caramel Macchiato

Kremalı karamel sosu, bu sıcak ve lezzetli sıcak espresso içeceğinin başında gelir. Vanilya şurubu, buğulanmış süt, espresso shot ve karamel sos ile yapılan her yudumun başından sonuna kadar lezzetli.

Caramel Brulée Latte

Caramel Brulée Latte

Bu sıcak latte, karamel brulée sosunun tatlı ve dumanlı lezzetinin tadını çıkarmanın mükemmel bir yoludur. Espresso ve sütle bir araya getirilen bu latte, daha da fazla karamel brulée ile kaplanmış büyük bir çırpılmış krema dolgusu ile doldurulur.

Caramel Frappuccino

caramel frappuccino

Starbucks Caramel Frappuccino Harmanlanmış İçecek, karamel sevenler için mükemmel bir ikramdır. Çift doz karamel ile bu kahve bazlı harmanlanmış içecek, karamel şurubu ile tatlandırılır ve karamel sos kaplı krem ​​şanti ile süslenir.

Caramel Crème Frappuccino

Caramel Crème Frappuccino

Caramel Crème Frappuccino, normal versiyon eksi kahve gibidir. Bu krema bazlı harmanlanmış karamelli içecek, çocuklar veya kahve veya kafeinsiz tatlı isteyen herkes için idealdir.

Caramel Ribbon Crunch Frappuccino

caramel ribbon crunch frappuccino

Karamel delisiseniz, Starbucks Caramel Ribbon Crunch Frappuccino’yu seveceksiniz. Bu kahve bazlı frappuccino, baştan sona karamel ile doludur. İlk olarak, içecek cömert bir karamel şurubu yardımı ile harmanlanır. Daha sonra, içecek koyu karamel sos ile kaplanır. Son olarak, bu çökmekte olan frappuccino’nun üstüne karamelli çiseleyen ve karamelli kremalı krem ​​şanti.

Caramel Ribbon Crunch Crème Frappuccino

Caramel Ribbon Crunch Crème Frappuccino

Caramel Ribbon Crunch Frappuccino’nun kremalı versiyonu, kahve hariç, bu harmanlanmış içecekte beklediğiniz tüm lezzetli Starbucks karamel aromasına sahiptir. Bu kafeinsiz içecek, lezzetli bir kafeinsiz Starbucks içeceğinin tadını çıkarmak isteyen herkes için iyi bir seçimdir.