Yol TV frekansı nedir, nasıl izlenir?

Yol TV’nin frekansını merak edenler, Yol TV’nin Türksat 4A, Digitürk, Teledünya, D-Smart gibi platformlardan hangisinde yer alıp yer almadığını öğrenmek isteyenler için tüm bilgiler…

Yol TV şu anda sadece YouTube’dan yayın yapıyor. Yol TV’yi ancak YouTube’dan takip edebilirsiniz. Yol TV’yi izlemek için altta belirtilen adresi kullanabilirsiniz. Yol TV’yi izlemek için kullanmanız gereken frekans adresi YouTube sayfası olarak aşağıda yer almaktadır.

Yol TV’de canlı yayın olduğunda adresi verilen Yol TV Canlı Yayın sayfasından da takip edebilirsiniz. Bunun için Yol TV YouTube adresine de bakabilirsiniz. Yani özetle söylemek gerekirse, Yol TV’nin Türksat uydusunda yayını yoktur. Ancak akıllı televizyonunuzda YouTube vasıtasıyla izleyebilirsiniz.

Yol TV, Yol Medya’ya bağlı bir televizyon kanalıdır. Şu anda sadece YouTube’da yayın yapmaktadır. Yol TV’nin YouTube adresinde canlı yayınları takip edebilir, daha önce yapılmış canlı yayınları yeniden izleyebilir ve yüklenmiş videoları izleyebilirsiniz. Yol TV, eskiden Türksat uydusundan yayın yapmaktaydı, ancak kapandıktan sonra sadece YouTube üzerinden yayın yapmaya başladı.