En iyi sudoku uygulaması

Akıllı telefonunuzda oynamak için en iyi sudoku oyununu mu arıyorsunuz? O zaman doğru yere geldiniz. Japonya’dan gelen bu bağımlılık yaratan matematik oyununun hayranıysanız, kesinlikle cep telefonunuzun rahatlığında tadını çıkarmak istersiniz. İşte tam da bu nedenle, bugün size mobil cihazlar için en iyi 8 sudoku oyununu sunacağız.

Sudoku 1970’lerin sonlarında icat edilmiş olmasına rağmen, 1980’lerde Japonya’da popülerlik kazandı ve 2005’te çok sayıda gazetenin bulmaca ekinde yayınlamaya başlamasıyla uluslararası olarak tanındı. Ancak, artık en iyi Sudoku bulmacalarını çözmek için artık bir gazete satın almanıza gerek yok. Aşağıdaki listede görünen uygulamaların herhangi biriyle cep telefonunuzdan sudoku oynayabilirsiniz!

Sudoku oyunu – Klasik Sudoku

sudoku-uygulamasi-1

Klasik Sudoku hayranıysanız ve cep telefonunuzda keyfini çıkarmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan oyun bu. İndirmesi ücretsizdir ve aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli zorluk seviyelerinde 1.200’den fazla farklı Sudoku bulmacası içerir. Basit ve kullanımı kolay bir arayüze sahiptir ve ayrıca sessizlikte oynamanız gerektiğinde ses efektlerini kolayca kapatmanıza olanak tanır.

AndroidiOS

Sudoku.com – Sudoku oyunu

sudoku-uygulamasi-2

Geliştirmenize ve pratik yapmanıza yardımcı olacak, geleneksel bir sudoku oyunu. Burada sadece oyunun geleneksel amacını yerine getirmeniz gerekiyor: 1’den 9’a kadar rakamlarla 3 × 3 alt ızgaralara (kutular veya bloklar olarak adlandırılır) bölünmüş 9 × 9 hücreden (81 hücre) oluşan bir ızgarayı doldurun. Oyuna başlangıç ​​seviyesinden başlayabilir ve uzman bir oyuncu olmak için ilerleyebilirsiniz. Oyunda birçok seviye mevcut, bu yüzden ilerledikçe zorluğun arttığına şahit olacaksınız. Ayrıca, sizi günden güne bağımlı kılacak günlük zorluklarla birlikte gelir.

AndroidiOS

Microsoft Sudoku

sudoku-uygulamasi-3

Microsoft Sudoku ile rahatlayın ve zihninizi keskin tutun, aralarından seçim yapabileceğiniz 6 zorluk seviyesinde sevdiğiniz bulmacaları oynayın. Belki de çok zarif, temiz ve entelektüel açıdan uyarıcı olduğu için en iyi Suduku. Bizim de favorimiz. Boş zamanınızda oynayın ve oynamak için sonsuz sayıda benzersiz klasik sudoku oyununun keyfini çıkarın. Microsoft Sudoku, kuralların aynı olduğu ancak blokların düzensiz şekilli olduğu tamamen yeni bir sürüme sahiptir. Eğer denerseniz, klasik oyun tarzına asla geri dönemeyebilirsiniz. Öte yandan, jeton toplamak ve rozet kazanmak için her gün 3 benzersiz mücadele oynama fırsatına sahip olacaksınız. Yüksek kaliteli bir soduku!

AndroidiOS

Sudoku

sudoku-uygulamasi-4

Brainium Studios, en rahat ve keyifli mobil soduku oyunlarından birine sahip bir geliştiricidir. Tonlarca bulmacası var ve kendisini bağımsız bir oyundan ziyade bir öğrenme aracı olarak tanıtıyor. Brainium Studios Sudoku, karanlık mod, sınırsız geri alma ve yineleme, portre ve manzara görünüm modları, bazı temalar ve beş zorluk içerir. Oyunun ücretsiz sürümü ve premium sürümü aynıdır, yalnızca pro sürümü reklamsızdır.

Android iOS

MultiSudoku: Samurai Puzzles

sudoku-uygulamasi-5

Adından da anlaşılacağı gibi, Conceptis’in Multisudoku, tek bir oyuna birden fazla sudoku bulmacası koyma konusunda uzmanlaşmıştır. Burada, bulmaca başına en fazla beş ızgara, birden fazla zorluk seviyesi ve sürekli olarak yeni içerikle güncellenen bir bulmaca kitaplığı ile oynamak zorunda kalacaksınız. Multisudoku’da bulmacaların çoğu ücretsizdir, ancak ödeme yapmanız gereken bazı bulmacalar vardır.

Android iOS

Sudoku Bulmaca

sudoku-uygulamasi-6

Sudoku Bulmaca, ilk sudoku bulmacalarını çözmeniz için size ipuçları ve püf noktaları sağladığı için hiç oynamamış kişiler için ideal bir sudoku oyunudur. Bu sayede, onları tamamlamak ve seviye atlamak için becerilerinizi geliştirebilecek ve cilalayabileceksiniz. Burada çok seviyeli bir sudoku oyunundan bahsediyoruz, böylece öğrendiğin her şeyi her gün test edebilirsiniz. Ve grafikler oldukça basit olsa da oynanışı gerçekten bağımlılık yapıyor.

Android

Sudoku Epic

sudoku-uygulamasi-7

Sudoku Epic, beş farklı modu olmasıyla öne çıkan bir oyundur. Klasik 9×9’un yanı sıra, 6×6 ve sayılar yerine harflerle oynandığı başka seçenekler de var. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu epik bir sudoku deneyimi. Ücretsiz olarak sunulan bu oyun, bir ömür boyu sürecek klasik Sudoku oyunundan çok daha fazlasıdır. Orijinaline sadık kalan farklı bir sudoku bulmacası mı arıyorsunuz? O zaman bu beklentilerinizi karşılayacak.

AndroidiOS

Sudoku – Sudoku Bulmacaları

sudoku-uygulamasi-8

Bu Sudoku, 4 zorluğu olan için bir soduku oyunudur: kolay, orta, zor ve uzman. Bu nedenle hem yeni başlayanlar hem de sudoku dünyasının en deneyimlileri için mükemmel bir üründen bahsediyoruz. Bu sudoku oyununda kupa toplayabileceğiniz günlük zorluklar var. Ayrıca bir ipucu sistemine sahiptir ve hatta size arayüzü temalar aracılığıyla kişiselleştirme yeteneği verir. Klasik sudoku sevenler için ideal bir oyun daha.

Android