Android için en iyi atari oyunları

Bunlar, Android mobil cihazlar için mevcut en iyi arcade türünde atari oyunlarıdır.

Atari oyunları, özellikle atari salonlarında onlarca yıldır kullanılmaktadır. Ve elbette, bu tür oyunların en göze çarpan yönlerinden biri, takım çalışmasını teşvik etmesi, yaratıcılığı teşvik etmesi ve farklı bir görsel üslupla eşlik etmesidir.

Şu anda Google Play’de yüzlerce oyun mevcut, ancak bazıları oyun dünyasında oynanabilirlikleri ve geçmişleri konusunda diğerlerinin üzerinde öne çıkıyor. Aşağıda Android için mevcut olan en popüler atari oyunlarını görebilirsiniz.

Android için atari oyunları listesi çok çeşitli stillere sahiptir, ancak amaç her zaman mümkün olan en kısa sürede en iyi toplam puanı elde etmek olacağından oyun mekanikleri benzerdir.

Ve her seviyenin daha büyük bir zorluk sunmasına rağmen, bu tür bir oyunun gerçek bir takipçisiyseniz, kesinlikle her birinin tadını sonuna kadar çıkarabileceksiniz.

Asphalt 9: Legends

asphalt 9

Mobil cihazlar için en büyük araba yarışı franchise’larından biri Asphalt’tır. Ve şimdiye kadarki en iyi sürümlerinden biri Asphalt 9: Legends oldu, çünkü kontrolleri oldukça basit ve bir mobil oyun için mükemmel grafikler sunuyor.

Buna ek olarak, biri öncekinden daha zor olan çeşitli görevleri vardır, yüzlerce son derece üst düzey arabanın kilidini açabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Hepsinden iyisi, aynı zamanda çok ilginç ve ücretsiz bir çevrimiçi sürümü olduğu için yalnızca çevrimdışı modda oynayabileceksiniz.

Pinball Deluxe: Reloaded

Pinball Deluxe

Tarihteki en popüler atari oyunlarından biri ve Android için mevcut olan Pinball Table olmuştur ve beklendiği gibi bu epik oyun dijital formattadır, en popüleri Pinball Deluxe: Reloaded’dır. Bu, özellikle çeşitli güzel oyun alanları, çoklu oyun türleri ve çeşitli temalar içeriyor.

Kontroller klasik Pinball’dur ve oyunun amacı, alandaki küreleri kaybetmemek ve puan toplayarak oyun masanızı, güçlendirmelerinizi ve daha fazlasını özelleştirebileceksiniz.

SEGA Forever oyunlar

sega forever games

Biraz eskiyseniz, 80’li ve 90’lı yıllarda çok popüler olan SEGA konsolunu kesinlikle hatırlayacaksınız. Bu oyun, o konsolun en iyi oyunlarını derlemeye adanmıştır, oyunun genel adı SEGA Forever.

Mevcut oyunlardan bazıları şunlardır: Sonic the Hedgehog, Altered Beast, Crazy Taxi, Ristar, Golden Axe, diğerleri arasında. Açıkça her birinin farklı bir kontrol stili var, ancak oyun salonunun özüne sahip.

Yodo1 Games oyunları

Yodo1 Games

Yodo1 Games, en bağımlılık yapan atari oyunlarından biridir ve herhangi bir oyuncu kitlesi için mükemmeldir, bu özel oyunun farklı mini oyunları vardır ve bunların her biri farklı stillere, ancak benzer oyun mekaniklerine sahiptir.

En popüler mini oyunlardan biri, hayvanları yüksek hızda sürmeniz, fillere, gorillere, zürafalara ve hatta kartallara binmeniz gereken rodeodur, açıkçası düşmekten kaçınmanız gerekir.

Brawl Stars

brawl stars

Geliştirici Supercell, Clash of Clans ve Clash Royale gibi olağanüstü oyunlar sundu ve şaşırtıcı olmayan bir şekilde Brawl Stars büyük bir başarı elde etti. Bu oyun, çok oyunculu ve battle royale gibi bir dizi oyun stiline sahiptir, ancak en belirgin olanı arcade modudur.

Oyun içinde, siz ve diğer rastgele oyuncular, çeşitli oyun modlarında çevrimiçi modda kafa kafaya gideceksiniz. Tabii ki, bunların hepsi 3v3, 2v2 ve 1v1 oyun türlerini içerir.

Duet

duet

Bu atari oyunları listesindeki en popüler oyunlardan biri Duet, stili ve oyun mekaniği, ortaya çıkacak nesnelere çarpmalarını önlemek için kendi ekseni etrafında dönecek ve görevi olacak yaklaşık 2 küre olduğu için oynarken oldukça çekici ve bağımlılık yapıyor.

Görsel görünümü son derece çarpıcı ve kontrollere alışmak için sadece birkaç dakikaya ihtiyacınız olacak. Ücretli bir sürümü olmasına rağmen, ücretsiz sürüm saatlerce eğlenmek için yeterlidir.

Touchgrind Skate 2

Touchgrind Skate 2

Açıkçası bu liste, Touchgrind Skate 2 gibi bir ekstrem spor arcade oyununu kaçıramaz, bu oyunla ilgili büyüleyici şey, bir kaykay kullanma ve onu parmaklarınızla kontrol edebilme imkanıdır.

Parmaklar sayesinde dönebilir, zıplayabilir, hızı artırabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz, kaykay giymek, ağır çekimde tekrarlar ve daha fazlası gibi önemli detaylara sahiptir.

Cytus

cytus

Mobil ekranınızda farklı düğmeleri çalıştırırken parmaklarınızın hızını ve oldukça karmaşık melodileri dinleme yeteneğini göstermek istiyorsanız, o zaman en iyi seçeneklerinizden biri Cytus’tur.

Bu oyunda çok çeşitli anime temaları, oldukça sağlam mekanikler, olağanüstü animasyonlar, pop türünden şarkılar, elektronikler ve birçok ücretsiz içerik var. Ancak, müziğin geri kalanının kilidini açmak için bir üyelik ödemek gerekiyor.