Telefonda en iyi yarış oyunları

Oyun konsolları, bilgisayarlar veya cep telefonları için oyun dünyasının yıldız türlerinden biri araba yarışlarıdır. Hız, adrenalin ve spor arabalar kullanıcılar arasında bir bağlantıya sahiptir, bu yüzden bugün size Android veya iOS cep telefonunuzda sahip olabileceğiniz en iyi yarış oyunlarının bir listesini sunmaya odaklanıyoruz.

Daha önce mobildeki PC oyunları hakkında bir makale hazırladık, şimdi araba yarışlarına odaklanıyoruz. Bu yüzden tek yapmanız gereken, aşağıda önereceğimiz bu uygulamalardan biriyle asfaltta becerilerinizi sergilemek.

Asphalt 9 legends

asphalt 9 legends

Gameloft’tan harika bir oyunla başlıyoruz. Asphalt 9 Legends, telefonunuzda sahip olabileceğiniz en iyi araba yarışı oyunlarından biridir. İyi grafikler, gerçek koleksiyon spor arabaları, muhteşem yerler ve hepsinden önemlisi asfaltta hız. Avantajlarından biri, diğer kullanıcılarla rekabet etmek için çok oyunculu modda çevrimiçi oynayabilmenizdir.

Need for Speed Mobile

Need for Speed mobile

Araba yarışlarından bahsedecek olursak efsanevi bir Need for Speed’i kaçırmamalısınız. Bu oyun serisi, 1994’ten beri ElectronicArts’ın elinde zafer kazanıyor. Bu mobil versiyonda sizi bekleyen şey yarışmalar, araba özelleştirmesi ve hız.

Gear.Club – True Racing

Gear.Club

Tüm otomotiv dünyasında en kapsamlı deneyime sahip araba oyunlarından biri. Kendimizi sadece sürüşe ve yarışları kazanmaya adamayacağız, aynı zamanda otomobillerde yeni parçalar ve iyileştirmeler uygulama olasılığı ile kendi garajımızın yöneticileriyiz. Ayrıca, muhteşem grafiklerle her türden muhteşem yeri keşfedebiliriz.

Real Racing 3

Real-Racing-3

Bir süredir piyasada olmasına rağmen kullanıcıları tarafından çok sevilmektedir. Real Racing 3 ayrıca Electronic Arts tarafından imzalanmıştır ve milyonlarca indirmeye sahiptir. İyi grafiklere, en ünlü üreticilerin geniş bir araba kataloğuna ve keyfiniz için 17 gerçek piste sahiptir.

Forza Street

Forza Street

Microsoft’un, konsol sürümleri için isim trendinden yararlanarak Horizon efsanesini temel alan bir ürünü piyasaya sürmesidir. Grafiksel olarak, arabalar çok iyi detaylandırılmış, ancak oyun biraz sınırlı çünkü arabayı çeviremiyoruz veya tam olarak kullanamıyoruz, sadece frenleme ve hızlanma seçenekleriyle mevcut.

Rebel Racing

Rebel Racing

Birkaç haftalık lansmanla birlikte fırından yeni çıkmış bir oyun. Yarışlar son derece kısa ve biraz monoton. Araba koleksiyonu, tamamı resmi markalardan geniş bir model yelpazesi sunarken, yeni parçalarla iyileştirmenin veya boyalar veya çıkartmalarla kişiselleştirme de mevcut.

GT Racing 2: The Real Car Exp

GT Racing 2

GT Racing 2, simülatör yaklaşımı ve gerçekçiliği sınırlayan grafik bölümü sayesinde her zaman sonsuz rekabeti taçlandırmıştır. Gameloft’un hem tek oyunculu etkinlikleri hem de rekabet edecek çevrimiçi oyunları içeren daha ciddi ve rekabetçi bir sürüş için yaptığı bahistir. EA ürünü gibi bu oyun da ücretsizdir.

GRID Autosport

GRID Autosport mobile

Sevilen simülasyon oyunu, konsol versiyonunun uyarlamasıyla Android ve iOS platformuna geliyor. Grafiksel olarak, birden fazla araba ve çeşitli disiplinlerle Real Racing gibi harikalar yaratıyor. Tüm bunlar, altın cinsinden ağırlığına değer, çünkü indirmesi Android’de 94,99 TL ve iOS’ta 169,99 TL’lik tek bir ödemeyi içerdiğinden, tüm içeriğe sınırsız erişim vardır.

Ultimate Car Driving Simulator

Ultimate Car Driving Simulator

Birçok durumda, fazla adrenalin olmadan, kasabalardan geçen ikincil yollarda araba kullanmak gibi hissettik. Bu simülatör çok dikkat çekici bir deneyim sunar ve hem görsel açıdan hem de içerik açısından harika sonuçlar verir, iç mekanlarda neredeyse düşünülemez bir ayrıntı düzeyi ile çok ayrıntılıdır.

F1 Mobile Racing

f1 mobile racing

Formula 1, bu araba oyunları derlemesinden eksik olamaz. Bu, gerçek FIA yarışmasının resmi oyunudur. Bu oyunda en sevdiğiniz sürücülerden birini seçebileceksiniz: Fernando Alonso, Lewis Hamilton, Sebastian Vettel, Max Verstappen ve çok daha fazlası. Grafikler ve ses, sizi pist yarışına tamamen dahil edecek.

Asphalt Xtreme: Rally Racing

Asphalt Xtreme

Kir veya daha pürüzlü yüzeylerde çılgın yarışlarla Asphalt destanının daha offroad bir versiyonudur. Senaryolar çok çeşitlidir, neredeyse öncekilerden daha fazla, kum tepelerinde, dağlarda, kanyonlarda ve geçmesi gereken bir sürü çamurda yarışlar var. Her zamanki gibi resmi lisanslarla kilidini açmak ve sürmek için 50’den fazla araç bulmak mümkündür.

Rally Racer Dirt

rally racer dirt

Aşamalara bölünmüş seviyeleri ve yarışmadaki gerçek arabaların gövdelerine daha çok benzeyen araba modelleri ile daha saf bir ralli simülatörü olduğunu söyleyebiliriz. Senaryolar çok çeşitlidir ve hem fizikte hem de rota boyunca arabaların seslerinde ulaşılan bir ayrıntı düzeyidir. Ayrıca arkadaşlarla düellolarda rekabet edebiliyoruz.

CSR Racing 2

CSR Racing 2

Klasik arabaları seviyorsanız, uygulama repertuarınızda bu oyunu kaçırmamalısınız. Efsanevi arabaları toplayabilecek ve onlarla asfaltta rekabet edebilmek için onları restore edebileceksiniz. Tipik bir yarış oyunu olmasının yanı sıra lehinde ekstra bir noktaya sahip olması, Artırılmış Gerçeklik modu ile bu arabaları sürme deneyimine biraz daha yaklaşabilmenizdir.

Nitro Nation 6

Nitro Nation 6

Bu oyun aynı zamanda büyük bir oyuncu topluluğu ve iyi incelemeler tarafından da desteklenmektedir. İyi bir araba seçkisini ayarlayabilecek, diğer oyuncularla yüzleşebilecek ve gerçekçi bir ortamda yarışabileceksiniz. En büyük avantajlarından biri kontrollerin basit olmasıdır: Parmağınızı ekranda sürükleyerek arabayı kontrol edebilirsiniz.