Kahve Dünyası’nda en iyi kahve

Kahve Dünyası’na ilk kez girdiyseniz ve ne sipariş edeceğinizi bilmiyorsanız, yalnız değilsiniz. Menü geniş ve aralarından seçim yapabileceğiniz uzun bir içecek listesi var. Birinin “Double Expresso Con Panna, Decaf ve Ekstra Krema” siparişini duyduğunuzda aklınız karışır.

Kahve Dünyası’ndaki en küçük boy olan “küçük” boyutta bir kahve sipariş edebilirsiniz, ancak kahve dükkanının sunabileceği çok şey var. Bu ipuçları seçeneklerinizi daraltmanıza yardımcı olacaktır.

Kahve Dünyası’nda en iyi içecek nedir?

Kahve Dünyası’nda menüdeki en iyi içeceğin ne olduğu sorusu özneldir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var, bu yüzden aynı Kahve Dünyası’nda on kişinin aynı içeceği sipariş etmesi pek olası değil.

Size söyleyebileceğimiz şey, hangi içeceklerin en popüler olduğudur. Kahve Dünyası’nda en popüler içecek Türk Kahvesi’dir. Espresso bazlı içecekler söz konusu olduğunda Latte en başta gelir. Her yeni kahve tiryakisi için mükemmel bir başlangıç ​​içeceği Latte’dir ve sıcak veya buzlu olarak sipariş edilebilir.

Denemeniz gereken Kahve Dünyası içecekleri

Herkesin zevkleri biraz farklı olsa da, çoğu Kahve Dünyası menüsünde düzenli olarak görünen en iyi içeceklerden bazıları burada. Çoğu içeceğin sıcak veya soğuk sipariş edilebileceğini, süt ürünü olmayan sütlerin mevcut olduğunu ve genellikle tatlılık seviyelerini ayarlayabileceğinizi unutmayın. Size en uygun içeceği bulmak için baristanızla konuşmaktan çekinmeyin.

Frappe

frappe

Taze harmanlanmış ve soğutulmuş Frappe, marketten satın alabileceğiniz şişelenmiş versiyona benzemiyor, bu yüzden turlarından birinde bir tane sipariş ettiğinizden emin olun. Karamel ve muz ve çileğe kadar çeşitli tatlarda gelirler. Her birine sağlıklı bir çırpılmış krema dolgusu servis edilir, ancak “sallamasız” tercih edebilirsiniz.

Latte

latte

Kahve Dünyası’nın gerçekten parladığı yer burasıdır, özellikle sonbahar ve kış geldiğinde. Bir PSL balkabağı baharatlı latte istiyorsanız, Kahve Dünyası versiyonunu kaçırmayın. Tatil yaklaştıkça kestane pralin, zencefilli kurabiye ve yumurta likörü gibi lezzet seçenekleri bulacaksınız.

Espresso

espresso

Sert kahve içeceklerini seviyorsanız espressoyu tercih edin. Kolay bir içecek için bir doppio double shot espresso veya caffè Americano seçin ya da biraz ekstra köpüklü süt için bir kapuçino seçin.

Türk Kahvesi

turk kahvesi

Kahve Dünyası’nda içebileceğiniz en popüler içeceklerden biridir. Türkiye’de en çok tüketilen kahve türü olduğunu söylemeyeceğim bile. İsterseniz Damla Sakızlı versiyonu deneyebilirsiniz. Sütlü Türk Kahvesi de mevcut.

Sıcak Çikolata

sicak cikolata

Kahve Dünyası, kahveye ek olarak sıcak çikolata da sunmaktadır. Canınız tatlı çektiğinde kış geceleri için idealdir.

Karamelli Macchiato

karamelli macchiato

Bu eğlenceli içecek, ipeksi süt kreması ve karamelle espressoyu birleştirir. Karamel çiselemesi sadece pastanın üzerine kremadır ve tüm yıl boyunca harika bir içecek yapar.

Buzlu Caffe Latte

buzlu caffe latte

Sıcak espresso içecekleri ve Frappuccino’nun ötesinde, Kahve Dünyası buzlu kahve içecekleri yapmakta gerçekten iyidir. Bazı favoriler arasında aroma, krema ve decaf bulunur.

Kahve Dünyası’nın her yerde olduğunu hatırlamak önemlidir, bu nedenle en popüler içecekler söz konusu olduğunda bazı bölgesel tercihler vardır. Bazı yerlerde bazı kahveler daha güzel olabilir, bazıları ise daha kötü.