En iyi sesli sohbet uygulamaları

Sesli sohbetler, anlık mesajlaşma yoluyla iletişim kurmanın yeni bir yoludur. Ve sohbet yoluyla konuşmanın, aralarında güven oluşturma, birkaç kişinin dikkatini çekmeyi kolaylaştırması veya şüphelerin hızla çözülmesine yardımcı olması gibi birçok avantaj sağlamasıdır.

Bu da yetmezmiş gibi, özellikle canlı oyun yayınlarında oyunseverler tarafından sesli sohbet de kullanılıyor. Şimdi, sesli sohbet uygulamaları arıyorsanız, bunlar en iyi alternatiflerdir. Aşağıda, iPhone’unuzun rahatlığında etkili bir şekilde iletişim kurmak için sesli sohbet uygulamalarının bir listesi bulunmaktadır.

ICQ

icq

ICQ, son zamanlarda önem kazanıyor ve sürekli yeniliklerinden kaynaklanıyor. Piyasada bulunan diğer uygulamaların popüler işlevlerine sahiptir. Bu platform ile sınırsız sohbet ve kanal oluşturabileceksiniz, aynı zamanda birden fazla mesaja aynı anda yazılı veya sesli olarak cevap verebileceksiniz, çünkü sistem görüntülü görüşmeleri daha kararlı hale getiren bir algoritmaya sahip olduğundan ve daha iyi görsel kalite sunuyor.

Uygulamanın en dikkat çekici özelliklerinden biri de sesli mesajları deşifre ederek bunları metne dönüştürme yeteneğidir, bu, kendinizi metro, toplantı veya sınıf gibi çok gürültülü yerlerde bulursanız mükemmeldir. Kişisel numaranızı vermek istemiyorsanız, bir “Takma ad” veya yapılandırabilirsiniz. Oldukça modern bir uygulama olan görsel arayüzü son derece sezgisel ve çekici.

Yalla

yalla

İnsanlarla tanışmayı, arkadaş edinmeyi, bilgi ve hikayeleri paylaşmayı seviyor ama yazmayı sevmiyorsanız Yalla uygulaması tam size göre. Bu uygulama, farklı kategori ve konularda 50’den fazla sohbet odasına sahip olduğu için çok popüler bir sesli sohbet hizmetidir. Ayrıca her gün yeni insanlarla tanışabileceksiniz ve “Parti” seçeneği sayesinde özel odalar oluşturup kendi uzun mesafe partinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Bu yetmezmiş gibi, diğer şeylerin yanı sıra en sevdiğiniz şarkıları yapılandırabilir, bir çalma listesi oluşturabilir, oyun oynayabilirsiniz. Arayüzü oldukça etkileşimlidir ve çıkartmalar, resimler, metinler ve daha fazlasını gönderebilirsiniz.

StarChat

starchat

Cep telefonunda oyun oynayarak keyifli vakit geçirmeyi seven ve sohbet etmeyi sevenler için StarChat uygulaması ile her iki görevi de kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bu mobil hizmet, grup halinde veya oyun partnerinizle sohbet edebileceğiniz yüzlerce oyun odası sunar. En iyi ses kalitesine sahip olmak için her sohbet kanalının çeşitli ses filtreleri vardır. Sahip olacağınız oyunlar oldukça çeşitlidir.

Viber Messenger

viber

Sesli sohbet yoluyla güvenli bir şekilde iletişim kurmak istiyorsanız göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer seçenek de Viber Messenger uygulamasıdır. Platform üzerinden yapacağınız aramalar veya görüntülü aramalar tamamen güvenli ve şifreli olacak, grup sohbetleri oluşturmak başınızı ağrıtmayacak ve iz bırakmak istemiyorsanız, sistemi bir süre sonra mesajlar kaybolacak şekilde yapılandırabilirsiniz.

En dikkat çekici noktalardan biri, aynı anda 50 üyeye kadar izin verilen, herkesin birbirini sorunsuz dinleyebildiği grup görüşmeleridir. Arayüzü sezgiseldir ve hatta farklı çok renkli temalar arasından seçim yapabilirsiniz.

WhatsApp için WatchChat 2

WatchChat

AppleWatch en sevilen cihazlardan biri olmuştur ve bunun nedeni çok yönlülüğüdür. Apple Watch’unuzu daha işlevsel hale getirmek istiyorsanız WhatsApp için WatchChat uygulamasını yüklemeniz gerekir. Apple Watch’unuzda kişisel veya grup sohbeti olarak WhatsApp mesajları göndermenize ve almanıza olanak tanır.

Bunu yapmak için sadece QR kodunu taramanız gerekecek ve saniyeler içinde senkronize edilecek. Bu uygulama size çok daha rahat çalışma özgürlüğü verecek, çünkü sesli notları dinleyebilecek ve tabii ki rekor sürede yanıt verebileceksiniz. Bu yeterli değilmiş gibi, diğer şeylerin yanı sıra videoları, durumları, fotoğrafları da görebilirsiniz.

Rune

rune

Cep telefonunuzda oyun oynarken ve yeni insanlarla konuşurken iyi vakit geçirmek istiyorsanız göz önünde bulundurmanız gereken bir başka büyüleyici uygulama da Rune. Bu uygulama geniş bir oyun kataloğuna sahiptir, çoğu bağımlılık yapar ve atari tarzıdır. Ancak bu hizmeti bu kadar popüler ve sevilen yapan şey, tüm bu oyunları çift olarak veya grup halinde oynayabilme imkanıdır.

Bu da yetmezmiş gibi, oyunun senkronize edilmesini istediğiniz dili ve ülkeyi seçerek dil pratiği yapmak için bir alternatif haline gelebilirsiniz.

Signal

signal

Signal, günümüzün en popüler anlık mesajlaşma servislerinden biri haline geldi. Bunun temel nedeni, kullanıcının tüm kişilerle özgürce iletişim kurmasını sağlayan mesajlar, aramalar ve görüntülü aramalardaki inanılmaz güvenliğidir.

Sezgisel arayüzü, uygulamaya birkaç dakika içinde alışmanızı ve adapte olmanızı sağlayacak ve ayrıca dosya gönderme ve her birini ayrı ayrı kişiselleştirme seçeneği de sunduğundan, yalnızca sınırsız sesli mesaj gönderip almakla kalmayacak.

WeChat

wechat

WeChat, anlık mesajlaşma teknolojisini sosyal ağ iletişimi ile karıştıran bir başka popüler sesli sohbet uygulamasıdır. Bununla 500 üyeye kadar grup sohbetleri oluşturabilir ve sesli notlar, resimler, videolar, çıkartmalar, GIF’ler, belgeler ve çok daha fazlasını paylaşabilirsiniz. Ayrıca bireysel veya kişilerinizle birlikte oynama ve özgürce sohbet etme imkanına sahip olacaksınız.