iPhone için en iyi bulmaca oyunları

App Store'dan tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz iPhone için en iyi bulmaca oyunlarıyla zihinsel çevikliğinizi ve çözünürlüğünüzü geliştirin.

Bulmaca oyunları, meydan okumaları seven ve bulmaca çözerken zihinsel yeteneklerini test etmekten keyif alan kişiler için mükemmel bir eğlence seçeneğidir.

Ek olarak, kaç yaşında olursanız olun beyninizi aktif tutmak, eleştirel, analitik ve çatışma çözme kapasitenizi geliştirmek için mükemmeldirler. Vakit geçirmek ve kendinizi test etmek istiyorsanız, size iPhone için kesinlikle beğeneceğiniz bazı bulmaca oyunları bırakıyoruz.

App Store’da arama yaparsanız, farklı temalarla indirebileceğiniz çok çeşitli bulmaca oyunları bulacaksınız. Bulmacalardan, bilmecelerden, bloklardan ve araştırmalardan, burada size en çok bağımlılık yapanların bir listesini bırakıyoruz.

Jigsaw Puzzles – Puzzle Games

Jigsaw Puzzles

Eğer yapboz hayranı iseniz Puzzles, keyfini sonuna kadar çıkaracağınız bir oyundur. İhtiyacınız olduğunda zaman geçirmek, rahatlamak ve zihninizi boşaltmak için saatlerce bir araya getirebileceğiniz 13.000’den fazla yüksek çözünürlüklü görüntüye sahiptir. Becerilerinizi test edecek 36 ila 400 parçadan oluşan bulmacalarla eğlenmek için farklı resim kategorileri arasından seçim yapabilirsiniz. Ek olarak, her gün ücretsiz olarak yeni bir yapboz, sezonluk etkinlikler alırsınız ve hatta özel yapbozların kilidini açmak için jeton kazanırsınız.

Block Puzzle – Brain Games

Block Puzzle

Blok Bulmaca, doğru çözümü bulmak için analiz ve konsantrasyon gerektiren bir oyundur. Bu ahşap blok bulmaca, farklı şekil ve boyutlardaki parçaları 10×10 hücrelere boşluk bırakmadan sığdırmanıza meydan okuyor. Elbette bir zaman sınırlaması olmadığı için çözerken kendinizi baskı altında hissetmezsiniz. Hepsinden iyisi, internet bağlantısı gerektirmez, bu nedenle herhangi bir zamanda takılmak ve dikkatinizi dağıtmak için mükemmeldir.

Water Sort Puzzle

Water Sort Puzzle

Water Sort Puzzle çok basit bir oyundur ancak doğru kombinasyonu bulmanız için size meydan okuyacak kadar düşünmenizi sağlayacaktır. Göreviniz, suyu ona karşılık gelen renge göre sınıflandırmaktır. Kulağa basit gelse de bir kural var ve o da sadece aynı renge bağlıysa tüpün içine dökebilirsiniz. Göreceğiniz gibi doğru çözümü bulmak için gördüğünüzün ötesinde düşünmeye sevk eden bir oyundur. Cezalar veya zaman sınırları olmadan ve tamamen ücretsiz olarak farklı benzersiz seviyelere sahiptir.

BlockPuz – Block Puzzles Games

BlockPuz

Yapbozlar ve tahta bloklar çizgisini takip eden BlockPuz, günde sadece birkaç dakikanızı ayırarak zihninizi rahatlatmanıza yardımcı olacak yenilikçi bir gündelik oyundur. Amacınız size sunulan bir dizi bloktan ekranda gösterilen şekli tamamlamaktır, bu yüzden bunu başarana kadar her boşluğu doldurmanız gerekir. Basit, oynaması kolay ve çok eğlenceli olması, onu tanımlamanın en iyi yolu.

Brain Test: Tricky Puzzles

Brain Test

Brain Test, farklı bulmacaları mantığınızı ve ister inanın ister inanmayın hayal gücünüzü kullanarak çözmeniz gereken eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyundur. İlk bakışta apaçık görünen şey, öyle olmayabilir ve sonunda yanılgıya düşebilirsiniz, bu nedenle alışılmışın dışında düşünmeniz gerekir. Buna rağmen endişelenmenize gerek yok, saatlerce eğlence geçireceğiniz her bölüm çok eğlenceli. Hepsinden iyisi, internet bağlantısı gerektirmez ve tamamen ücretsizdir.

1LINE one-stroke puzzle game

1LINE

Zihninizi meşgul ve aktif tutacak bir bulmaca oyunu arıyorsanız, 1LINE tek vuruşlu bulmaca oyunu harika bir alternatiftir. Tek bir kuralı vardır: “Tüm noktaları tek bir çizgi ile birleştirin.” Evet, tıpkı okuduğunuz gibi. Oyun, bu kurala bağlı kaldığınız sürece zorlukları tamamlamanız için size tam özgürlük verir. 15 seviyesi ve ilerledikçe zorluk derecesi artan toplam 850 aşaması vardır, bu nedenle zihninize olan talep seviyesi daha yüksek olacaktır. Tek yönlü hatlardan üst üste binen hatlara kadar her şey mümkündür.

Blockudoku – Block Puzzle

Blockudoku

Adından da anlaşılacağı gibi, Blockudoku, klasik blok oyunu ile sudoku arasında, zihninizi her zaman aktif tutmanıza yardımcı olacak basit ama zorlu bir deneyim sağlayan bir kombinasyondur. Kurallar çok basit: Tahtayı temizlemek için blokları 9×9 ızgaraya yerleştirmeniz, çizgileri ve kareleri tamamlamanız yeterli. Günlük zorluklara ve benzersiz ödüllere sahip sezonluk etkinliklere sahip olmanın yanı sıra, oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilmeniz için oyunu kendi tarzınıza göre özelleştirebilme olanağına sahiptir.

Unblock Me

Unblock Me

Son olarak, Unblock Me, kullanıcılar tarafından tercih edilen iPhone için yapboz oyunlarından biridir. Bu, belirtilen parçayı serbest bırakmak için bilişsel ve problem çözme becerilerinizi test edeceğiniz bağımlılık yapan, zorlu ve eğlenceli bir bulmaca oyunudur. 18.000’den fazla farklı bulmaca ve dört benzersiz oyun modu (rahatla, meydan oku, çok oyunculu veya günlük) ile her yaş için mükemmel. Zaman geçirmek için basit ama eğlenceli bir oyunda zihninizi esnetin ve becerilerinizi test edin.