Steam’de 100 TL altı en iyi oyunlar

Steam mağazası inanılmaz oyunlarla doldu, bu yüzden bu devasa oyun vitrininde bulabileceğiniz 100 TL altı fiyata sahip harika oyunların çoğunu bir araya getireceğiz. Hareketli hikayesi ve önerisi nedeniyle 100 TL veya daha düşük bir fiyata gözyaşı getirebilecek ve sizi ağlatabilecek oyunları öneriyoruz.

Aşağıdaki satırlarda size Steam’de 100 TL’den daha ucuza bulabileceğiniz bir dizi ilgi çekici oyun bırakacağız . AAA oyunlardan dijital kitaplığınızda bulundurmakla ilgileneceğiniz indie’lere, çünkü bunlar cazip bir fiyata sahip olan otantik harikalar.

Çok daha az paraya alabileceğiniz bu harika PC video oyunlarını keşfedin. Bu nedenle, bugün size Steam’de alabileceğiniz en iyi PC video oyunlarını içeren bir derleme getiriyoruz, ancak bir koşulla: hepsinin maliyeti 100 TL’den az. Aşağıda tavsiyelerimize göz atabilirsiniz.

Dyson Sphere Program

Dyson Sphere Program

Dyson Sphere Program’da amacımız, güneş panelli uydu sürülerinden Güneş’in etrafında dönebilen astronomik baloncuklara kadar, otomasyon ve kaynak yönetimine dayalı sonsuz enerjinin ütopik rüyasına şekil vermektir. Kim oynarsa oynasın, bir uzay mühendisi rolüne sahip olacak ve dünya gezegeninde eksik olan enerjiyi üretmek için Dyson Spheres inşa etme gibi çok önemli bir projeye emanet edilecek.

Garry’s Mod

Garry's Mod

Garry’s Mod fizik tabanlı bir sandbox oyunudur. Önceden tanımlanmış bir amaç veya hedef yoktur. Araçları alıyorsunuz ve keyfinize göre oynuyorsunuz. Nesneleri parçalayabilir ve bir araya getirebilirsiniz, kendi arabalarınızı, bir roketi, bir mancınık ya da henüz bir ismi olmayan bir şey – bu size kalmış. Çevrimdışı yapabilir veya her gün çevrimiçi oynayan binlerce oyuncuya katılabilirsiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt

The Witcher 3 Wild Hunt

The Witcher 3: Wild Hunt, bizi yeni bir macerada ünlü canavar avcısı Geralt of Rivia’ya geri götüren The Witcher serisinin üçüncü oyunudur. Polonyalı stüdyo CD Projekt Red’in RPG serisinin açık dünya video oyunlarındaki ilk büyük eserine dönüşen ve ona adını veren ünlü Wild Hunt ile karşı karşıyayız. The Witcher 3, harika hikayelerle dolu ve harika bir sanatsal ve teknolojik bitişe sahip büyüleyici bir fantezi dünyasındaki rolünün anahtarlarını koruyor, ancak aynı zamanda bir sanal alan bileşeni sunuluyor. The Witcher 3’teki Jennefer, Ciri veya Triss gibi kilit karakterler yeniden ortaya çıkıyor ve sevimli Vesemir de bize eşlik edecek.

Psychonauts 2

Psychonauts 2

Pyschonauts 2, Double Fine’ın kült aksiyon platform video oyununun devamı niteliğindedir. Raz’ı kontrolederek, Tim Schaffer tarzında eğlenceli, çeşitli ve esprili bir macerayı bir kez daha yaşayacağız. Bu renkli oyun, ilk oyundan 15 yıl sonra geliyor

Risk of Rain 2

Risk of Rain 2

En zor roguelike oyunlardan birinin devamı, iki boyutluluğu bir kenara bırakır ve bağımlılık yaratan, renkli bir prosedürel nişancıya dönüşür. Risk of Rain 2, iki girişli oyunlardan biri. Selefiyle hatırladığımızdan daha çığır açıcı. Orijinali, piksel sanatı estetiğine sahip iki boyutlu roguelike aksiyon platform oyunuyken, devam oyunu ise son derece heyecanlı anlar, çok iyi oynanabilir fikirler ve belirli bir gizem havası sunan hücre gölgeleme ile şekillendirilmiş 3D nişancı oyunu olarak karşımızda.

Valheim

Valheim

Valheim, şu anda Steam için Erken Erişim’de mevcut olan nihai açık dünya hayatta kalma oyunudur. 10 oyuncuya kadar ortaklaşa oynanabilen eğlenceli bir oyun. İlerlemeyi özellikle keyifli hale getiren çok sayıda zanaatkarlık seçeneği ve RPG mekaniği ile zaten mükemmel bir oyun. Valheim sadece “boynuzlar ve baltalar” değildir , aynı zamanda muazzam miktarda içeriğe, tarihsel ayrıntılara ve İskandinav mitolojisine ve bu savaşçı halkların geleneklerine ilişkin belgelenmiş referanslara sahiptir, bu da şüphesiz onu zenginleştiren bir şeydir.

Dying Light

Dying Light

Zombi temasını yeniden ele alan ama bu sefer çok daha fazla çalışma içeren bir oyun. ‘Dying Light’ bize görevleri tamamladığımız, karakterimizin yeteneklerini geliştirdiğimiz ve her türlü silah ve aleti yaptığımız ölümsüzlerle dolu açık bir dünya sunuyor. Bütün bunlar olurken, beynimizin peşinde olan çok sayıda zombiden kaçmak için bazı parkur mekaniklerini kullanarak çatıların üzerinden atlıyoruz. Oyunun en ilginç özelliklerinden biri ve ona adını veren özelliği, ışıklar söndüğünde ve gece olduğunda, ölüler inanılmaz derecede güçlü ve tehlikeli hale gelmesidir.

Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition

Divinity Original Sin 2

Divinity: Original Sin II, Larian Studios’un 2014’te piyasaya sürdüğü popüler klasik tarzdaki yukarıdan aşağıya rol yapma oyununun devamı niteliğindedir. Bu yeni macera, ilk bölümünden çok daha büyük ve daha iddialı, ancak oynanabilir temeller bozulmadan ve çevre ile birçok farklı şekilde etkileşime geçebileceğimiz karmaşık sıra tabanlı stratejik savaşa girmemize izin verir şekilde geliştirildi. Bu sefer dört oyuncuya kadar hem kooperatif hem de rekabetçi çok oyunculu mod sunuyor.

Outer Wilds

Outer Wilds

Outer Wilds’ı tanımlamaya veya açıklamaya çalışmak zor. Zorluk, bunu yapmanın tamamen mümkün olmasıdır, ancak Outer Wilds’ın sizde uyandıracağı duyguların hakkını verebilecek hiçbir kelime yoktur. Outer Wilds, mekanik olarak uzay keşfiyle ilgili bir oyundur. Ana gezegeniniz Timber Hearth’taki uzay programı Outer Wilds Ventures’ta karakteriniz en yeni astronottur. Medeniyetimizin uzay programlarının aksine, Timber Hearth’ın astronotları tek bir direktifle seyahat ederler: güneş sistemi hakkında mümkün olduğu kadar çok keşif yapmak.

Outer Wilds, bir zaman döngüsüne hapsolmuş bir güneş sisteminde gizemli bir macera yaşayabileceğimiz bir açık dünya video oyunudur. Kullanıcı, bu gizemin ardında saklı gizli sırrı keşfetmek için bu dünyayı ilk kişi olarak keşfetmelidir. Oyuncular, dünya çapında farklı işaretler arayan ortamlarda araştırma yapmalarına ve gezinmelerine yardımcı olacak öğeler alabilecekler. Böylece çevirmek zorunda kalacakları dünya dışı mesajlara ulaşacaklar.

MX Bikes

MX Bikes

Arazi motosikletlerini seviyorsanız, bu oyuna bayılacaksınız. Oyun için özel olarak tasarlanmış bir fizik motoruna sahip bir motokros simülatörüdür. Onun sayesinde arazi motosikleti dinamikleri gerçeğe yakın geliyor. Mekanik vites değiştirme ve taşıma bile kontrolü etkiler. MX Bikes, PiBoSo tarafından geliştirilen bir oyundur. Bu çalışmanın amacı, motokrosa sadık bir simülatör elde etmektir . Büyük bir topluluğun işbirliği sayesinde büyük ölçüde başarılı oldular.

Cities: Skylines

Cities Skylines

Cities in Motion’ın yaratıcılarından Cities: Skylines, SimCity gibi oyunlarda görülen yönetim dinamiklerini bir adım öteye taşımaya çalışan bir şehir simülatörüdür. Küçük bir kasabadan başlayarak bir metropole dönüştürene kadar şehrimizi yaratmamıza ve onu maksimumda yönetmemize olanak tanır.

Disco Elysium – The Final Cut

Disco Elysium The Final Cut

“Disco Elysium: The Final Cut”, yenilikçi rol yapma oyununun kesin sürümüdür. Emrinde benzersiz bir beceri sistemi ve yolunu çizmek için koca bir blok olan bir dedektifsiniz. Unutulmaz karakterleri sorgulayıp, cinayetleri çözersiniz veya rüşvet alıp dosyayı kapatırsınız. Bir kahraman olmak ya da mutlak bir insan felaketi olmak size kalmış. “Disco Elysium: The Final Cut” yalnızca sayısız rol yapma aracı, devrim niteliğinde bir diyalog sistemi ve temel oyunda eşi olmayan bir seçim özgürlüğü sunmakla kalmıyor, aynı zamanda yeni görevler ekliyor.

Captain of Industry

Captain of Industry

Captain of Industry bir koloni ve fabrika simülasyon oyunudur. Yolculuğunuz, terk edilmiş bir adada hayatta kalan küçük bir grupla başlayacak. İşleri doğru yaparsanız, kendi kendine yeten bir koloniye kadar ilerleyecek ve bölgenin sanayisinde önemli bir rol oynayacaksınız. Ama önce, hayatta kalabilmek için hammaddeleri çıkarmanız, yiyecek yetiştirmeniz, fabrikalar kurmanız, ürünler yapmanız, araçlar yapmanız, yeni teknolojiler araştırmanız, çevrenizi keşfetmeniz gerekecek.

Halo: The Master Chief Collection

Halo: The Master Chief Collection, Halo destanının bir derlemesidir ve destanın 1080p’de tamamen yeniden düzenlenmiş dört numaralı taksitini içerir. İlk Halo, şimdi yeniden düzenlenen Xbox 360 için yayınlanan yıldönümü sürümüdür. İkincisi, 2004 oyununun yeniden yapımı olan Halo 2 Anniversary Edition, Halo 3 ve Halo 4 ise Xbox One’ın gücünden yararlanmak için grafiksel bir makyaj yapılan Xbox 360 sürümleridir. Bunların hepsi şimdi Steam’de PC için mevcut.

My Time At Portia

My Time At Portia

My Time at Portia iki yönüyle öne çıkmayı başarıyor: 2D’den 3D’de üçüncü şahıs oyunu olmasıyla öne çıkıyor ve en çok zaman ayırdığımız aktivite crafting. Portia’da vardığımız ev, kahramanın babasının bir inşaat atölyesinin bulunduğu kasabanın duvarlarının dışında yer alan sevimli bir kulübedir , ancak küçük kasaba terk edilmekten çok uzak , yan tarafında bulunan büyüleyici bir peri masalı yeridir.

Hearts of Iron IV

Hearts of Iron IV

Hearts of Iron IV, Paradox’un son zamanlardaki en simgesel strateji oyunları serisinin dördüncü bölümüdür ve savaşın iniş çıkışlarında herhangi bir ulusu zafere götürmemizi sağlar. Oyuncular, Avrupa ve Pasifik’te savaşabilecek, diplomatik ilişkiler kurabilecek veya ordularımızı güçlendiren silahlar, teknolojiler ve öğeler geliştirebilecekler.

Ready or Not

Ready or Not

Ready or Not, ABD’nin suçlu gruplarına yol açan korkunç sosyal eşitsizlikler nedeniyle kaos içinde olan bir versiyonunda kendini suçla savaşmaya adamış SWAT özel ajanlarından oluşan bir ekibin başına geçmemizi sağlayan taktiksel bir aksiyon video oyunudur. PC için Void Interactive tarafından geliştirilen Ready Or Not, bu polislere özgü çok çeşitli alet ve silahlardan yararlanarak size her görevi istediğiniz gibi tamamlama özgürlüğü verir.

Crusader Kings III

Crusader Kings III

Orta Çağ, insanlık tarihinde büyüleyici bir dönemdir. Etkilere ve askeri güce dayalı olarak mevcut sınırların birçoğunun sınırlandırıldığı ve güçlü soyların sürdürüldüğü çok benzersiz, karanlık ve yoğun bir zaman. Sayısız strateji oyununa ilham veren ve vermeye devam edecek olan bir bağlam. Yine de çok azı Crusader Kings III kadar derin, çarpık ve bağımlılık yaratan tarihsel deneyimler sunuyor. Paradox Interactive, çok beğenilen Crusader Kings II’den öğrenilen her şeyi kendi formülü üzerinde ustalıkla katmanlara yerleştirerek koruyor.