En iyi mobil kart oyunları

Cep telefonunuzdan keyfini çıkarabileceğiniz en iyi ve en popüler kolay ve eğlenceli kart oyunlarını keşfedin.

Kart oyunları, aile ile vakit geçirmek için çok eğlenceli bir hobidir ve buna karşılık beyni çalıştırdıkları, zihinsel hızı ve hafızayı uyardıkları için sayısız fayda sağlar.

Neyse ki kart oyunları cep telefonlarına ulaştı ve çocuklar ve yetişkinler için mevcut. Android ve iOS için mevcut en iyi kart oyunlarının hangileri olduğunu öğrenmek istiyorsanız bu makaleyi kaçırmayın. Aşağıda, nesiller boyu süren eğlenceli anları yeniden yaşayabileceğiniz en iyi klasik ve modern kart oyunlarını görebilirsiniz.

Hearthstone

Hearthstone

Listemizi açmak için en popüler Blizzard oyunlarından biri olan Hearthstone’u seçtik. Orijinal versiyondan bilgisayarlar için uyarlandığı için çok eksiksiz bir oyun. Bunda güçlü büyüler yapabilir, savaşçıları yanımızda savaşmaları için çağırabilir ve karşılaştığımız tüm düşmanları yenmemize yardımcı olacak stratejiler planlayabiliriz. Ek olarak, birkaç ek oyun modu vardır.

JCC Pokémon Online

JCC Pokemon Online

Android’de ve iOS’ta eğlenceli olan birçok Pokemon oyunu bulabiliriz. Ama bu sefer serinin kart ve koleksiyoncu oyunu olan “Pokémon JCC Online”ı seçtik. Bunda, daha sonra rakiplerimizle gerçek zamanlı olarak yüzleşebileceğimiz bu fantastik evrende var olan tüm Pokémon’ları toplayabileceğiz. Zafere ulaşmak için plan yapmanız gerektiğinden, stratejinin önemli bir rol oynadığına dikkat edilmelidir.

UNO!™

uno

UNO!™, Android ve iOS için mevcut olan en iyi kart oyunlarından biridir. 200 milyondan fazla kişinin çevrimiçi oynadığı modern ve popüler bir oyundur. Mobil versiyon yeni kurallar, farklı oyun modları ve küresel turnuvalar içerdiğinden, klasik tahta oyunundan biraz farklıdır. Hepsinden iyisi, tek başınıza, arkadaşlarınızla veya bir takım halinde basit ve tamamen ücretsiz bir şekilde oynayabilmenizdir.

The Elder Scrolls: Legends

The Elder Scrolls Legends

Bu, The Elder Scrolls gibi klasik bir video oyununa dayanan, Android ve iOS için en iyi kart oyunlarından bir diğeridir. Bu oyunda, bir kart oyunu olmasına rağmen olağanüstü bir grafik bölümümüz var, bu yüzden en güçlü noktalarından biri. Açıkçası, pürüzsüz bir arayüz, rahat kontroller, düzgün oyun ve bol miktarda içerik gibi başka özelliklere sahiptir, böylece kullanıcılar bundan sonuna kadar keyif alabilirler. Artı, ücretsizdir ki bu her zaman iyi bir şeydir.

GWENT: The Witcher Card Game

GWENT

Bu kart oyunu The Witcher evrenine dayanmaktadır, bu yüzden onun parçası olan tüm yaratıkları ve varlıkları kullanabiliriz. Popüler kahramanların çoğu sizi bekliyor. Ayrıca bu oyun, oyuncularla gerçek zamanlı olarak karşılaşmanız için, strateji oluşturma becerinizi ve yeteneğinizi gösterebileceğiniz her türlü ek içeriğe sahiptir. Açıkçası, rekabeti sevenler için tasarlanmış bir oyundur, bu yüzden devam edin ve zafer için bir deneyin ve savaşın.

Solitaire

Solitaire

Artık cep telefonlarında da solitaire oynayabilirsiniz. Bilgisayarlarda olduğu gibi, sütunu ortadan kaldırana kadar kartları sürüklemeli ve artan sırada yerleştirmelisiniz. Sağda veya solda ve yatay veya dikey konumda oynatma seçeneklerini yapılandırabilirsiniz. Ayrıca puan kazanabilecek ve yeni unvanlar kazanabilecek, meydan okumalarla taçlar ve kupalar kazanabilecek, oyun tahtanızı harika arka planlarla özelleştirebilecek ve hatta arkadaşlarınıza eğlenceli emojiler gönderebileceksiniz.

Reigns

Reigns

Eşsiz bir deneyim sunduğu için en iyi kart oyunlarından biri olabilir. Sadece bir oyuncu için yapılır ve amaç kartlar aracılığıyla bir krallığı yönetmektir. Her şey kiliseyi, halkı ve orduyu mutlu etmek için en iyi kararları verme etrafında döner. Basit görünüyor, ama gerçekten zorlayıcı.

La Briscola Classic Card Games

La Briscola

La Brisca, mobil cihazlarda oynamak için mükemmel bir İtalyan kart oyunudur. Kolayca kazanabileceğiniz ve liderlik tablosunda konumları tırmanabileceğiniz basit bir mekanik sunar. Elbette oyun sizin bilgi seviyenize göre adapte oluyor yani eğer acemi iseniz sıfırdan başlayıp azar azar ilerleyebilir, kuralları gözden geçirip uzman olabilirsiniz.

Solitaire – Classic Card Games

Solitaire Classic Card Games

Solitaire – Classic Card Games, cep telefonunuzdan solitaire oynamak için başka bir iyi seçenektir. Bu oyun ile zihninizi çalıştırabilecek, günlük zorlukları kazanabilecek ve kısa sürede daha yüksek aşamalara ulaşabileceksiniz. Farklı modlarda oynayın: 1 kart veya 3 kart çekin, sezonluk etkinliklere katılın, sınırsız ipucu kullanın ve ödüller almak için tüm seviyeleri geçin.