En iyi mini bluetooth hoparlör 2024

Evde, kumsalda, dağda veya duşta: nerede olursa olsun müzik dilemek için mini bluetooth hoparlörler yanılmaz bir müttefiktir. Bazıları kablosuz kulaklıklarında, bazıları hoparlörlerinde dinlemeyi tercih ediyor. Ancak mini çanta tutkunuysanız veya müzik dinlemek için çantanızda yer açmak istemiyorsanız, nereye giderseniz gidin size eşlik edecek bir mini hoparlöre yatırım yapmalısınız.

Ve doğru olanı seçmenize yardımcı olmak için, eşyalarınız arasında minimum yer kaplayarak gününüze müzik katacak bu mini kablosuz hoparlör seçkisini hazırladık.

En iyi mini Bluetooth hoparlör nasıl olmalı?

Su geçirmez, toza dayanıklı, sırt çantanızda taşımak için askılı ve hatta bisikletinize takmak için destekleri olan türleri var. Kısacası, her kullanıcı ve her durum için ideal bir mini hoparlör vardır. Bu nedenle, cihazınızı kullanımına ve maruz bırakmak istediğiniz aktiviteye göre seçmenizi öneririz.

En iyi mini bluetooth hoparlörler

MIFA Mini

MIFA Mini

İyi sesle müzik dinlemenizi sağlayan ekonomik bir seçenek arıyorsanız, bu MIFA mini hoparlör sizin için en iyi seçenektir. Kompakt ve hafif bir tasarıma sahip olan cihaz, üç canlı renkte sunulur ve taşımayı kolaylaştıran küçük bir plastik kayışa sahiptir. Buna ek olarak, IPX6 su geçirmezlik ve IP5X toza dayanıklılığa sahiptir, bu da onu plaja, havuza veya kırlara götürmek için mükemmeldir. Bluetooth 4.2 bağlantısı oldukça istikrarlı bir bağlantı sağlar ve küçük boyutuna rağmen 15 saati aşan güçlü bir bataryaya sahiptir.

Adiport

Adiport

Spor ve açık hava aktivitelerini sevenler için bu Adiport modeli mükemmel bir seçimdir. Sırt çantanıza veya çantanıza asmak için metal bir kancaya ek olarak, bu mini hoparlör, bisikletinizin tutacağına takmak için plastik bir braket ile birlikte gelir ve hareket halindeyken bile güvenle müzik dinlemenizi sağlar. Yuvarlak ve küçük tasarımı, taşımayı kolaylaştırır ve IPX7 direnci sayesinde, dış mekanlarda üzerine düşebilecek toz parçacıklarından ve/veya su sıçramalarından zarar görmez. Ayrıca güçlü bir Bluetooth bağlantısına ve 10 saate kadar pil ömrüne sahiptir.

JBL GO 3

JBL GO 3

Dalgaların sesinden müzik eşliğinde daha çok keyif alıyorsanız, bu JBL hoparlör tam size göre. IP67 korumasına sahip bu cihaz toza dayanıklı ve suya daldırılabilir, bu nedenle plaja veya havuza yaptığınız gezilerde zarar görme korkusu olmadan yanınızda taşıyabilirsiniz. 200 metreye kadar bağlantı menzili ve mükemmel bağlantı kararlılığı sağlayan bir Bluetooth 5.1 bağlantısına sahiptir. Ses sistemi, mini hoparlörler açısından piyasadaki en iyilerden biridir ve son derece dayanıklı yüksek kaliteli malzemelerle tasarlanmıştır.

EWA Mini A106 Pro

EWA Mini A106 Pro

Müziğinin keyfini çıkarırken minimum alandan ödün vermek isteyenler için en iyi seçenek bu EWA modeli Mini A106 Pro’dur.Yüksekliği 5 santimetreyi aşmadan iyi sesle müzik çalabilen son derece küçük ve hafif bir cihazdır. Tasarımı toza karşı geniş ölçüde dayanıklıdır ve suya daldırılabilir. Saklamayı ve taşımayı kolaylaştırmanın yanı sıra herhangi bir sırt çantasına veya çantaya takılabilmesini sağlayan metal halkalı küçük bir çanta ile birlikte gelir. Ayrıca, 12 saatlik pil ömrüne sahip güçlü bir bataryaya ve geniş bir bağlantı yelpazesine sahip bir Bluetooth bağlantısına sahiptir.

Sony SRS-XB13

Sony SRS-XB13

Bası güçlendiren bir surround ses sistemi ile Sony’nin bu hoparlörü, piyasadaki en kaliteli seçeneklerden biridir. Toza karşı korumalıdır ve IP67 su geçirmezlik seviyesine sahip olduğundan suya daldırılabilir. Tasarımında yüksek kaliteli malzemeler kullanılır ve onu tutmayı kolaylaştırmanın yanı sıra tüm aktiviteler için mükemmel bir yol arkadaşı yapan küçük bir kayışla birlikte gelir. Bluetooth 4.2 bağlantısına ve Android cihazlarla Bluetooth bağlantısını kolaylaştırmak için Google’ın sistemi olan Google Fast Pair’e sahiptir. Ayrıca, 16 saate kadar pil ömrü ile incelenenler arasında en güçlü pillerden birine sahiptir.

Eono by Amazon

Eono by Amazon

Sadece piyasadaki en küçük ve en hafif seçeneklerden biri değil, aynı zamanda HARMAN sistemi tarafından sağlanan mükemmel ses teknolojisine sahip bir cihazdır. Olağanüstü basa sahip bu küçük hoparlör, bir güç kaynağına bağlanmadan 5 saate kadar müzik çalabilir ve dayanıklı kumaş malzeme ve kauçuk gövdeli tasarımı, dış mekanlar için mükemmeldir. Ve en iyisi? Entegre mikrofonu sayesinde, onu bir sesli asistanla bağlantı kurmak için akıllı bir hoparlör olarak da kullanabilirsiniz. Bir düğmeye basarak Google Asistan ve Siri’nin sanal asistanlarını etkinleştirebilirsiniz.

Modellerin her birinde analiz edilen özellikler

  • Batarya. Pil gücü, cihazın sahip olduğu oynatma süresini belirlemenizi sağlar.
  • Bağlantı. Kablosuz hoparlörler olduklarından, bağlantı aralıklarını ve kararlılığını öğrenmek için sundukları bağlantı türünü gözden geçirmek önemlidir.
  • Direnç. İster su geçirmez, ister suya daldırılabilir veya toz geçirmez olsunlar, her bir mini hoparlörün sunduğu direnç türü, her bir etkinliğinize eşlik edecek en uygun seçeneği seçmenizi sağlayacaktır.
  • Ağırlık. Mini hoparlörler söz konusu olduğunda, ihtiyaçlarımızı karşılamak için en kompakt ve rahat olan modeli seçerken ağırlık belirleyici olacaktır.

Mini Bluetooth hoparlör alırken nelere dikkat edilmelidir?

Mini kablosuz hoparlör düşündüğümüzde aklımıza gelen ilk şey boyutu ve bağlantı kapasitesidir. Bu anlamda boyut, mini hoparlörümüzün alanımızdan ödün vermeden her yere taşınabilecek kadar pratik ve rahat olup olmadığını belirlemede temel bir faktördür. Ek olarak, ne tür kablosuz bağlantınız olduğunu ve gücünü kontrol etmek, kararlılığını ve menzilini bilmek için de önemlidir.

Kesintisiz müzik dinlemek istiyorsanız, cihazın pil kapasitesine bakmanız da önemlidir. Bu şekilde, hoparlörünüzün kaç saatlik özerkliğe sahip olduğunu bilebilecek ve ihtiyacınız olan kullanım süresine karşılık gelip gelmediğini değerlendirebileceksiniz.