En iyi cam temizleme robotu

Teknolojinin temel amaçlarından biri, sadece güzellik, yemek ve uzaktan çalışma konularında değil, aynı zamanda ev temizliği konusunda da hayatınızı kolaylaştırmaktır. Bu nedenle, robot elektrikli süpürgeler ve hava temizleyiciler modasına şimdi robotik pencere temizleyicileri modasını da eklemeliyiz. Bir dakika bile zaman ayırmanıza gerek kalmadan sizi pencerelerin sıkıcı temizliğinden kurtararak evinizin kusursuz görünmesini sağlayan cihazlar.

Ve mevcut tüm seçenekler arasından seçim yapmanıza yardımcı olmak için sizin için en iyi modelleri seçtik. Ek olarak, size diğer faktörlerin yanı sıra güçlü yönlerini, özelliklerini ve fiyatını anlatıyor ve karşılaştırıyoruz. Bu pencere temizleme robotlarını seçerken dikkate aldığımız özellikler var. Tasarım, birçok kadının evlerini oluşturan cihazları ve küçük ev aletlerini seçerken dikkate aldığı bir nokta. Emme kapasitesi, en iyi temizliği garanti etmek için temeldir.

Güvenlik fonksiyonları ve düşmeyi önleyici batarya önemlidir. Dikey olarak çalışan bir cihaz olduğu için düşmeyi önleyici bir güvenlik sistemine sahip olduğunu düşünmekte fayda var. Kullanım kolaylığı da teknolojik cihazları kullanmaya daha az alışık olanların dikkate alacağı bir nokta. Akıllı işlevlere sahip üstün bir temizlik cihazı isteyenlerin çok beğeneceği bir ekstra.

Cam temizleme robotu, özellikle evinizdeki camları temizleme konusunda hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanmış bir cihazdır. Tasarımları sayesinde, bu tür bir aygıt, parmağınızı bile kıpırdatmak zorunda kalmadan kusursuz kalmalarını sağlamak için, boyutları ne olursa olsun pencerelerinizin boyutunu tamamen kaplayabilir. Cam temizleme robotları, robot elektrikli süpürgelerin yaptığına çok benzer şekilde çalışır. Onları temizlemek istediğiniz pencereye yerleştirmeniz ve hareket etmelerine izin vermeniz yeterlidir. Tüm süreç otomatik olarak gerçekleştirilir, bu nedenle bir kez yapılandırdıktan sonra başka bir şey yapmanıza gerek kalmaz. Emme sistemi sayesinde pencere veya fayanslara yapışarak birikmiş tüm kirleri temizler.

Cecotec WinDroid 970

WinDroid 970

Tüm listedeki en ucuz pencere temizleme robotlarından biriyle başlıyoruz. Bu, tanınmış marka Ikohs’un en modern seçeneklerinden biri olan Wipebot’tur. Bu cihaz, küçük ve gizli bir tasarımın yanı sıra 2.400 paskallık bir güç geliştiren güçlü bir emme pompasına sahiptir. Ayrıca, kesintisiz güç kaynağı, düşme önleme kontrolü ve acil durum pilini 30 dakikaya kadar özerklikle birleştiren sistemi sayesinde düşmeleri önleyen patentli ProSafe Clean ile birlikte gelir. Kalite ve fiyatı karşılayan bir cihaz için çok ilginç fonksiyonlar.

CREATE Ikohs Wipebot

CREATE

Cecotec’in en güçlü modeli Windroid 970, camlarınızı olabildiğince konforlu bir şekilde temizlemenizi sağlayan akıllı özelliklere sahiptir. Ayrıca size artı bir özgürlük sunan ITech Win 4.0 uygulaması sayesinde cep telefonunuzdan da kullanabilirsiniz. Yıkama ve kurutma modu, ideal rotayı hesaplamak için akıllı navigasyon ve kenarları ve köşeleri temizlemeye yardımcı olan kare bir tasarıma sahiptir. Şüphesiz, bu, bugün bulabileceğiniz paranın karşılığı için en iyi robotik pencere temizleyicilerinden biridir.

Mamibot W120-T

Mamibot W120-T

Mamibot W120-T ile piyasadaki en iyi pencere temizleme robotlarından birini eve götürüyorsunuz. Kare boyutu sayesinde daha fazla yüzey kaplayabilir, bu sayede işinizi daha kısa sürede bitirirsiniz. Ayrıca çeşitli temizleme modları ve acil durum bataryası sayesinde olası elektrik kesintilerine karşı koruyan akıllı düşme önleme sistemi vardır. Ama asıl öne çıktığı yer, size onu uzaktan kumandasından veya cep telefonunuzdan kullanma imkanı sunan akıllı işlevleridir.

Chovery CL-1

Chovery CL-1

Endişelenmeden gerçek bir temizlik istiyorsanız, bu Chovery robotu size piyasadaki en iyilerden birini sunabilir. Çift sarmal sistemi, ister büyük pencereler, ister banyo veya mutfaktaki fayanslar olsun, her yere ulaşır. 5.600 pascal’a ulaşan emiş gücüne sahip bir sisteme sahiptir, böylece hiçbir şey ona karşı koyamaz. Ayrıca diğer modellerde olduğu gibi elektrik kesintisi durumunda veya işlevini bitirdiğinde siz elinize alana kadar duvara bağlı tutmanızı sağlayacak ek bir lityum pile sahiptir.

Novohogar W-Clean900

Novohogar W-Clean900

Novohogar cam temizleme robotu evinizin pencere ve camlarını konforlu şekilde temizleyecektir. Akıllı çerçeve algılama sistemi sayesinde camın tamamında güvenle hareket edebilmektedir. Tek dezavantajı, kablosuz bağlantıya sahip olmamasıdır, bu nedenle cep telefonunuzdan kontrol edemezsiniz. Ancak, üç temizleme modundan herhangi birini kullanmak için, birlikte verilen uzaktan kumandayla kolayca kullanabilir ve yapılandırabilirsiniz. Böylece ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

AlfaBot X6

AlfaBot X6

Düzgün çalışması için akıma bağlanması gerekmesine rağmen, AlfaBot cam temizleme robotu en çok yönlü robotlardan biridir. Ve sadece pencereleri değil, aynı zamanda fayansları, tezgahları veya zeminleri ve ahşap yüzeyleri de çok fazla zaman ve emek tasarrufu sağlayacak şekilde temizlemenize olanak tanır. Uzaktan kumandası ile kontrol edebileceğiniz farklı hareket kombinasyonlarına (yukarıdan aşağıya, sola ve aşağıya veya sağa ve aşağıya) sahip 3 çalışma moduna sahiptir ve derinlemesine temizlik sağlayan dairesel bir emiş sistemi ile çalışır.

ECODE ECO-996

ECODE ECO-996

Düz renklerde sade tasarımlardan sıkıldıysanız, sizi kayıtsız bırakmayacak bir cihaz sunuyoruz. ECO-996, evinizdeki camların temizliğine renk katacak karbon fiber tasarımıyla ilk bakışta dikkat çekiyor. Yukarıda bahsettiğimiz Chovery modeline çok benzeyen, güçlü bir çift süet sisteminin içine gizlenen en cüretkar tasarım.

Hobot 388

HOBOT 388

Piyasadaki en iyi cam temizleme robotları incelememizi Hobot 388 ile bitiriyoruz. Üç temizleme modu ve cam temizleme sıvısını kolayca değiştirmek için pratik bir tankı olan konforlu ve kullanımı kolay bir model. Ancak en büyük özelliği, iç ve dış camları, fayansları ve banyo perdelerini en etkili şekilde temizlemesini sağlayan ultrasonik sıvı spreyidir.