Cep telefonu için telsiz uygulaması

Bugün akıllı telefonlarımızı basitçe iletişim kurmanın ötesine geçen sayısız durum için kullanıyoruz. Bu nedenle App Store’da iOS mobil cihazınızdan ve Play Store’da Android mobil cihazınızdan indirebileceğiniz ve ücretsiz olarak deneyebileceğiniz çok çeşitli eğlence, üretkenlik, hizmet ve iletişim uygulamaları bulacaksınız.

Cep telefonu için bu seçenek yelpazesinde Walkie – Tallie uygulamalarını buluyoruz, onlarla birlikte cep telefonunuzu bu antik iletişim cihazlarından birine dönüştürebilir ve arkadaşlarınızla gülebilirsiniz. Ne olduklarını bilmek istiyorsanız, işte en iyi ve en eğlenceli olanlardan bazıları.

Kesinlikle merak edeceksiniz, neden iPhone’umu veya Android telefonumu bir telsize dönüştürüreyim? Cevap çok basit, akıllı telefonunuzda eğlenin ve özellikle bu cihazların hayranıysanız, arkadaşlarınızla eğlenin. Her halükarda, iPhone’unuzda veya Android telefonunuzda indirip deneyebileceğiniz 8 Walkie – Tallie uygulamasıyla bir derleme bırakıyoruz. Sizden hoşlanacaklarından çok eminiz.

Walkie-talkie – COMMUNICATION

Walkie-talkie

Walkie-talkie – COMMUNICATION ile her zaman arkadaşlarınızın aynı görüşme sıklığında olacaksınız, bu yüzden onlarla iletişim kurmak tamamen kolay, hızlı, eğlenceli ve özellikle ücretsizdir. Telsizinize benzersiz bir stil verebileceğiniz, dünyanın her yerinden bu cihazların eşit hayranları olan arkadaşlarla tanışabileceğiniz ve çok daha fazlasını yapabileceksiniz.

Zello Walkie Talkie

Zello Walkie Talkie

Walkie-Talkie uygulamaları eğlence için tasarlanmış olsa da, bunları profesyonel alanda da uygulayabilirsiniz ve Zello Walkie Talkie bunun açık bir örneğidir. Kategorisindeki en iyi iletişim uygulamalarından biri olması tesadüf değildir. İnternet üzerinden canlı sesli sohbet veya 6000 kişiye kadar kanallarda Wi-Fi ile iletişim kurmanıza, toplulukları, fotoğrafları, metinleri ve hatta diğer kullanıcılarla yerler gibi dosyaları düzenlemenize, bağlantılarınızı yönetmenizi ve çok daha fazlasını ücretsiz olarak sağlar.

Two Way : Walkie Talkie

Two Way

Two Way : Walkie Talkie, telefonunuzdan kolay ve rahat bir şekilde sınırsız sayıda insanla iletişim kurmanıza izin veren bir uygulamadır. Bu uygulamanın en önemli özelliği, kayıt olmanıza gerek olmamasıdır, bu nedenle bilgilerinizi toplamaz ve tamamen güvenli hale getirir. Arayüzü basittir, bu da onu herkes için, hatta çocukları kullanabilir.

Voxer Walkie Talkie Messenger

Voxer Walkie Talkie Messenger

Voxer’ın Walkie-Talkie PTT’si basit bir telsiz uygulamasından daha fazlasıdır, canlı sesli mesajlar, metin, fotoğraf göndermenizi ve konumunuzu paylaşmanızı sağlayan bir sesli iletişim aracıdır. Bu uygulamanın bir özelliği, sesli mesajların kaydedilmesidir, böylece ihtiyacınız olduğunda her zaman geri dönüp tekrar dinleyebilirsiniz. Ayrıca, mesajlarınızı sosyal ağlarda, e-posta veya SMS’de paylaşabilirsiniz.

Walkie Talkie: Talk to Friends

Walkie Talkie

İster arkadaşlarınızla iletişim kurmak ister yeni insanlarla tanışmak isteyin, Walkie Talkie ile konuşun, evden ayrılmadan yapabileceğiniz eğlenceli bir uygulamadır. Grup Voice sesli sohbetler oluşturun, kanallarınızın adını ad veya ilgi ile özelleştirin, takipçi listenizi yönetin ve takip eden, genel kanallara katılın ve diğer kullanıcılarla etkileşime geçin ve çok daha fazlası. Tabii ki, metinlere ve mesajlara veda edin, burada sesiniz ana kahraman.

Walkie Talkie Communication

Walkie Talkie Communication

Walkie Talkie iletişimi aracılığıyla evinizdeki, ofisinizdeki veya Wi-Fi bağlantınız aracılığıyla kablosuz bir şekilde herkes ile iletişim kurabilirsiniz. Bu uygulamanın kullanımı çok kolaydır ve kayıt olmadan, her iki cihazın da aynı IP adresine bağlı olması gerekir. Basitleştirilmiş arayüzünüz, başka biriyle iletişim kurmayı çok basit ve sezgisel hale getirir, sadece konuşmaya ve dinlemeye baskı yapmaya devam edin. Buna ek olarak, sohbeti diğer kişinin mesajınızı aldığını bilmek için teslimat onayı sunar.

Walkie Talkie CB

Walkie Talkie CB

80’lerin ve 90’ların retro bir tarzıyla Walkie Talkie CB, eski cihazların saf tarzı veya hatta Bluetooth aracılığıyla size yakın insanlarla dünyanın dört bir yanındaki insanlarla iletişim kurmanıza izin verir. İki versiyona sahiptir, size özelleştirme ve ücretsiz iletişim işlevleri sunan ücretsiz bir sürüm ve arayüze benzersiz bir stil, özel kanallara erişim, farklı dillerdeki odalar ve çok daha fazlası için ek özelliklere sahip bir ödemeli sürüm.

Talk Now! Walkie Talkie

Talk Now

Sonunda, Talk Now! Walkie Talkie Arkadaşlarınızla ve ailenizle konuşurken eğlenebilir veya açık kanallara katılabilir ve sesli sohbet yoluyla diğer kullanıcılarla etkileşime girebilirsiniz. Kanallar aynı anda 20 kişiye kadar olabilir ve daha özel bir şey istiyorsanız katılmak için davetiye kodları oluşturabilirsiniz. Ayrıca, benzersiz bir stil için farklı renklerle arayüzü özelleştirebilirsiniz.