En iyi Star Wars mobil oyunları

Bunlar, iPhone veya Android'iniz için uygulama mağazalarındaki en iyi Star Wars oyunlarıdır.

Bugün Star Wars Günü, her yıl 4 Mayıs’ta galaktik destan hayranları, Star Wars’ın en ünlü cümlesiyle neredeyse mükemmel bir şekilde örtüşen ay ve gün ile basit bir kelime oyunu sayesinde günlerini kutluyorlar: “Güç seninle olsun”.

Bu nedenle, bugün size uygulama mağazalarında bulabileceğiniz en iyi Star Wars oyunlarından oluşan bir derleme sunuyoruz, elimizde birçok farklı stil var, elbette çoğunu bilmiyordunuz. Gerçek bir hayransanız, hepsi iyi vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Bu oyunların tümü, hem iPhone hem de Android için mevcuttur.

Star Wars™: Galaxy of Heroes

Star Wars Galaxy of Heroes

Sıra tabanlı RPG savaşında savaşın, dev boss’larla yüzleşin, filo arenasına hakim olun, Luke Skywalker’ın ışın kılıcını kullanın, arkadaşlarınızla bir loncaya katılın, Millennium Falcon gibi uzayda efsanevi gemileri uçurun ve stratejinizi bir sonraki seviyeye taşıyın. Galaksinin hükümdarı olmak için Star Wars™ fantezilerinizi gerçekleştirebilecek ve ikonik konumlarda hem Karanlık Taraftan hem de Aydınlık Taraftan en sevdiğiniz kahramanlarla savaşabileceksiniz. Her dönemden karakterlerle ideal kadronuzu oluşturun ve özelleştirin.

Star Wars™: KOTOR

Star Wars KOTOR I

PC için en iyi Star Wars oyunlarından biri artık iPhone ve Android’inizde. Star Wars Knights of the Old Republic’te karakterinizi tasarlamanız ve kendi tarzınızda oynamanız gerekecek. Gizlilik ve sızma taktiklerini, ışın kılıcı savaşını veya Güç’ün güçlerini kullanmayı tercih edin, her durumla başa çıkmanın her zaman birden fazla yolu vardır.

Star Wars: KOTOR II

Star Wars KOTOR II

Eski Cumhuriyet’ten bir Jedi şövalyesinin Gücünün gücünü hissetmek istediyseniz, Star Wars: KOTOR, iPhone veya Android’inizde olması gereken oyun serisidir. Galaktik İmparatorluktan 4.000 yıl önce geçen Star Wars: KOTOR, Galaksiyi kurtarmak için destansı bir savaşta bir grup kahraman ve kötü adamın maceralarını takip ediyor. Karakterinizi tasarlayabilecek, taktiğinizi seçebilecek ve Tatooine, Korriban veya Kashyyk gibi destanın ikonik gezegenlerini keşfedebileceksiniz. Grafiklerin özel bir şey olmadığı doğru, ancak hikaye buna değer, özellikle de destanın büyük bir hayranıysanız.

LEGO® Star Wars™: TCS

LEGO Star Wars TCS

iOS ve Android cihazınızda saatlerce destansı Star Wars içeriği için LEGO Star Wars: The Video Game ve devamı LEGO Star Wars II: The Original Trilogy’yi birleştiren koleksiyonun tamamını deneyimleyin. Star Wars: Episode I The Phantom Menace’deki maceranıza başlayın ve tuhaf ve esprili LEGO tarzında altı bölümün tamamında yolculuk edin. Tuğlalar sizinle olsun! İlk bölüm ücretsiz, geri kalanı uygulama içi satın alımlarla satın alınmalıdır.

LEGO® Star Wars™: The Force Awakens

LEGO Star Wars The Force Awakens

Mobil cihazlar için LEGO® Star Wars™: The Force Awakens™ ile galaksideki en büyük macerayı yeniden yaşayın. Rey, Finn, Poe Dameron, Han Solo, Chewbacca, C-3PO ve BB-8 gibi filmdeki kahraman karakterlerin yanı sıra Kylo Ren ve General Hux’un kontrolünü elinize alın. LEGO® Star Wars™: The Force Awakens™, hayranları esprili ve eğlenceli LEGO merceğinden anlatılan yeni Star Wars™ macerasına daha önce hiç olmadığı kadar sürüklüyor. Ayrıca oyuncular, Star Wars™: The Force Awakens™’e giden olayları keşfeden daha önce anlatılmamış hikaye seviyelerini deneyimleyecekler.

Star Wars™: Card Trader

Star Wars Card Trader

En sevdiğiniz Star Wars karakterlerini, silahları, uzay gemilerini, film sahnelerini ve daha fazlasını dijital koleksiyon öğeleri olarak toplayıp takas edebileceğiniz bir dünyayı deneyimleyin! 1977’den 9. bölüme, “The Rise of Skywalker”a.

LEGO Star Wars Battles

LEGO Star Wars Battles

Galaksinin ikonik konumlarından ilham alan arenalarda gerçek zamanlı çok oyunculu PVP savaşlarında en sevdiğiniz LEGO® Star Wars™ karakterlerine komuta edin. LEGO Star Wars karakterlerini, birliklerini ve araçlarını toplayın ve yükseltin. Aydınlık taraf ve karanlık taraf için zorlu ordular oluşturun. Çok kırılmış olan Mandalorian Din Djarin’e dikkat edin!

Star Wars: Imperial Assault

Star Wars Imperial Assault

Fantasy Flight Games’in bu eğlenceli ücretsiz oyunu sayesinde Galaktik İmparatorluk’a yapılan saldırıyı daha önce hiç yaşamadığınız şekilde deneyimleyin. Galaktik zorbalığa karşı savaşmak için isyanın kahramanlarından oluşan bir ekip kurmanız gereken bir dövüş ve strateji oyunu.

Star Wars Pinball 7

Star Wars Pinball 7

iPhone ve Android için Star Wars oyunları koleksiyonumuzu, Star Wars destanından ilham alan eğlenceli bir langırt oyunuyla sonlandırıyoruz. Langırt için farklı tahtalar içerir ve İmparatorluk ile İsyancılar arasında seçim yapmanızı sağlar. Ayrıca Star Wars Günü’nü kutlamak için oyunun farklı öğelerinde indirimler sunuyorlar.