En iyi outdoor basketbol ayakkabıları

Bu makalede, onları her tür açık hava oyunu için harika kılan belirli özelliklere sahip bir dizi basketbol ayakkabısını ele alacağım. Ben yirmi yılı aşkın bir süredir bu sporu oynayan bir basketbol aşığıyım. Bunların çoğu dışarıdaydı. Böyle bir deneyim, bu kılavuzda yer alan her bir spor ayakkabıyı doğru bir şekilde analiz etmek için ihtiyacım olan araştırmayı yapmama olanak sağladı.

Bu kılavuzdaki ayakkabılar, tahmin edebileceğiniz gibi, açık hava veya outdoor oyuncuları için en iyisidir. Hepsinin belirli bir sağlamlığı vardır, bu da onları fırtınalı havalarda veya sert zeminde kullanışlı kılar. Vaktinizi sokakta, bahçede ya da oyun parkında geçirirseniz iyi sonuç verirler.

Unutulmaması gereken başka bir şey de, bu ayakkabılar dışarıda iyi performans gösterdiğinden, iyi taban ve gövde ile gelirler. Asfaltta oynamasanız bile, güçlü dengeye ihtiyaç duyanlar veya hızlı dönüşler yapması gerekenler, birçok farklı zeminde bunlardan faydalanabilecek. Burada, en iyi outdoor basketbol ayakkabılarını gözden geçiriyorum ve daha büyük pazarda doldurdukları nişi buluyorum.

Adidas Coll3ctiv3

Adidas Coll3ctiv3

Adidas Coll3ctiv3, doğa koşullarına karşı koymak için gereken özelliklerle dolu güçlü bir spor ayakkabıdır. Hem sıcak hem de ıslak ortamlar için mükemmel olan hava koşullarına dayanıklı bir yapıya sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda taban ve sentetik yapı da oldukça sağlamdır. Ayakkabılar birçok seviyede rahattır, ancak üst düzey sabitleme özelliğine sahip geniş, ferah bir iç kısma sahiptir. Bunları taktığınızda herhangi bir kayma yaşamazsınız. Bu, kabarcıkları veya sıcak noktaları aktif olarak azaltır. Güçlü destek, yaralanmalara karşı da savaşır.

Under Armour Embiid 1

Under Armour Embiid 1

Embiid 1, boyutu ve gücü onu hava şartlarında basketbol oynamak için mükemmel kılan büyük, sağlam bir ayakkabıdır. Su toplaması gibi rahatsızlıkları önlemede her zaman önemli olan iyi oturuma sahiptir ve inanılmaz derecede nefes alabilir. Mükemmel kalıp kesimli EVA taban astarı sayesinde hiçbir sorun yaşamazsınız. Bu, sadece mükemmel ayak bileği korumalarını değil, aynı zamanda sağlam tabanlarını da ifade eder. Hiçbir sorun olmadan Embiids’i özgürce itebilirsin. Bu, yağmurda veya parlak havada dayanacak dayanıklı bir yapıyla daha da ileriye götürülür.

Adidas D Rose 773

Adidas D Rose 773

D Rose 773, hava koşullarına kolaylıkla dayanabilen sağlam bir outdoor ayakkabısıdır. Birçok modelin hava şartlarında kullanıldıktan sonra yıprandığı yerlerde D Rose 773, herhangi bir yanal hareketten ödün vermeden size bol miktarda güç sağlayan güçlü bir ayakkabıdır. Bu dış mekan spor ayakkabısı, çok hızlı dönüşler veya zorlu hareketler yapmaya güvenen hızlı oyuncular için en iyisidir. Caddede, mahkemede veya garaj yolunda görece kolaylıkla dolaşmanıza olanak tanır. Sadece bu da değil, topuğun ekstra desteği var ve asla incinmemen için bol miktarda dolgu var.

Adidas Crazy Explosive

Adidas Crazy Explosive

Açık havada oynamanın en büyük engellerinden biri zemini iyi bir şekilde kavramaktır. Adidas’ın Crazy Explosive modeli bu açıdan mükemmeldir ve nerede oynamak isterseniz isteyin kaymamanızı veya hareket etmemenizi sağlayacak güçlü bir taban ve dayanıklı tutuş sağlar. Bununla birlikte, ayakkabı sadece dış tabanından daha fazlasıdır. Özellikle daha hafif olduğu düşünülürse şaşırtıcı derecede sağlamdır ve tüm koşularınız veya hızlı molalarınız sırasında ayaklarınızı güvenli bir şekilde yerinde tutan mükemmel bir anatomik bağcık sistemine sahiptir.

Nike Mamba Rage

Nike Mamba Rage

Pek çok harika Mamba Ayakkabısı var ama çoğu iç mekan için uygundur. Öte yandan Rage, asfalt veya dış mekan parkları için gereken dayanıklılığa, çekişe ve kauçuk dış tabana sahiptir. Ayakkabılar, herhangi bir yüzeye dikmenize izin verir ve hareket ederken size çok fazla denge sağlar. Çok yönlü tutuşa sahip sert kauçuk dış taban, bu dengenin büyük bir nedenidir. Ayrıca daha fazla destek için flyweave saya ve hem hızlı tepki kabiliyetini hem de enerji geri dönüşünü artıran açılır Lunarlon köpük orta tabana sahipsin. Orada da epeyce desen var.

Nike KD 13

Nike KD 13

KD 13, açık hava kortları için mükemmel olan rahat bir yapıya sahip, şaşırtıcı derecede sağlam bir ayakkabıdır. En ön plana çıkan özellikleri, yanıt verme açısından çok daha fazlasını yapan tam boy Zoom yastığıdır. Onlarla gerçekten zıplayabilir ve inebilirsin. Bunun da ötesinde, rahat hisleri ve genel olarak yumuşak tasarımları nedeniyle yüksek puan alıyorlar. Her şey nefes alabilir ve orta taban kesikleri sana ekstra hız sağlar. Ayrıca, yaralanmaya eğilimli olanlar için gerekli olan iyi bir ayak bileği desteği de vardır.

Adidas Marquee

Adidas Marquee

Dışarıda oynamak ayaklarınızı yorabilir, bu nedenle rahat bir ayakkabıya yatırım yapmak her zaman kazandırır. Marquee, nefes alabilen ve esnek tasarımla desteklenen hafif bir his sunan bu modellerden biridir. Ayakkabının tüm parçaları, sizi iyi durumda tutmak için bol miktarda dolgu ile gelir. Konforun büyük bir kısmı minderden gelir, ancak çoğu havalandırmadan da gelir. Marquee giydiğinizde aşırı ısınma olmaz. Ayrıca topuk bölgesinde çok fazla ekstra desteğin yanı sıra birinci sınıf malzemelerden iyi bir sağlamlık elde edersiniz.