Heavy Duty Challenge inceleme

Nano Games tarafından geliştirilen ve Aerosoft GmbH tarafından yayınlanan Heavy Duty Challenge, benzerlerinden çok farklı bir sürüş simülatörü.

Heavy Duty Challenge inceleme

Heavy Duty Challenge, gerçek hayattaki kamyon turnuvalarından ilham alan bir oyun. Zorlu şampiyonalarda, engellerle dolu parkurları aşmalısınız. En iyi performansınızı ortaya koyup kupalar kazanıp çevrimiçi skor tablolarında üst sıralara çıkmaya çalışabilirsiniz. Oyunda gerçek araçlardan en ayrıntılı şekilde yeniden yaratılan resmi markalı kamyonları sürebilirsiniz. Heavy Duty Challenge, kelimenin tam anlamıyla ultra gerçekçi fizik simülasyonudur.

Heavy Duty Challenge 1

Oyun iyi grafiklere ve harika görünümlü konumlara sahip. Kilidi açılması gereken 12 kamyon, 2 aks, 3 aks ve 4 aks olarak kategorize edilmiştir. Oyun, tekrarlanabilir bir dizi etkinlik açılış lisansına sahiptir ve oyun, açık alanlarda belirli sayıda kapıya ulaşmayı içerir.

Kamyonlarınızın güç aktarma organlarını, şanzımanını, süspansiyonunu ve lastiklerini/frenlerini yükseltmek için kullanılabilecek bitirme etkinliklerinden oyun parası ve deneyim kazanabilirsiniz. Daha hızlı dönüş veya devir için seviyeleri artırmak için deneyim puanları kullanılarak daha fazla yükseltme yapılabilir. Ayrıca kamyonlardaki olası hasarları tamir etmek için oyun parası kullanmalısınız.

Heavy Duty Challenge 2

Heavy Duty Challenge oynanış

Oyuncuya hızlanma ve yön kontrolünün yanı sıra vites değiştirme, aks kaydırma, el freni ve ateşleme kontrolü verilir. Bu oyunun ana yönü, başlıkta belirtildiği gibi gerçekten offroad mücadelesinden geliyor. Her konumla ilgili çeşitli kamyonlar, yükseltmeler ve zorluklarla birkaç farklı manzara keşfedilebilir.

Tüm bunlara ek olarak, oyuncu daha geniş bir görüş için kamera açısını birinci şahıs sağ koltuk, sol koltuk, yakınlaştırılmış ve üçüncü şahıs olarak değiştirebilir. Bu kontroller ve bu oyunun temel fikri kavrandıktan sonra, zorlukları tamamlamak ve araçları yükseltmek, çok çeşitli özelleştirme ile nispeten hızlı bir şekilde gerçekleşir.

Heavy Duty Challenge 3

Heavy Duty Challenge’da oyuncuların zamanla keşfedecekleri ve takdir edecekleri daha çok şey var. Skor tabloları doldukça ve oyuncular en iyi yarışmacılara meydan okumak için akın ettikçe, belirli bir durum için hangi araçların en iyi performansı sunduğu daha net hale gelecektir.

Oyunda şampiyonalar vardır. Five Gates the Hidden Gems, Europa Truck Trial ve Heavy Duty Championship şampiyonalarının içinde çeşitli etkinlikler/yerler vardır. Oyun ayrıca oyuncuları kapı işaretlerine çarptıkları veya çok uzun süre bekledikleri için cezalandırıyor.