7 Days to Die Bisiklet yapımı

7 Days to Die’da her yere yürümekten sıkıldınız mı? O halde bisiklet yapmak tam size göre olabilir! Oyuna eklenen ilk araçtı ve özellikle oyunun ortasında ilerleme sırasında edinilmesi hala çok faydalı.

Varsayılan Bisiklet hızı, koşan bir oyuncuyla aynıdır ve koşu tuşuna basıldığında daha da hızlı hareket eder. Üstelik eşyalarınızı saklamak için 27 yuvaya sahiptir. Bu, onu rutin malzeme toplama gezileri sırasında bulunan eşyaları geri getirmenin etkili bir yolu haline getiriyor.

7 Days to Die bisiklet nasıl yapılır?

Daha önceki sürümlerde bisiklet (Eski sürümlerde Minibike olarak geçer) yapmak daha zordu. Ayrıca işlenmesi için bir Tezgah kullanımı gerekiyordu. En güncel sürümde ise bisiklet yapmak çok daha kolaydır.

Bisiklet yapmak için 2 adet tekerlek, bisiklet şasisi, bisiklet gidonu ve mekanik parçalara ihtiyaç duyarsınız. Bu parçaların çoğunu üretmek için Motor bilginizi geliştirmeniz gerekir. Eksikleri tamamladıktan sonra Tab tuşuna basıp envantere girerek üretimi yapabilirsiniz.

7 Days to Die bisiklet

Bisiklet yapımı için 4 farklı türde bileşen gerekir.

  • 2x Tekerlek: Her tekerlek yapımı için 24x Hurda Polimerler (yerlerdeki lastiklerden elde edebilirsiniz), 1x Şişe Asit (çöplerde, evlerde ve birçok yerde bulunabilir), 3x Dövme Demir (üretmek için 12x Demir ve 6x Kil toprak kullanmalısınız), 2x Yağ (benzin istasyonları, çöpler ve sedan araçlardan elde edilebilir), 15x Kömür gereklidir.
  • Bisiklet Şasisi: Üretilmesi için 15x Dövme Demir, 6x Mekanik Parçalar, 6x Koli Bandı (tutkal ve bez ile üretilir), 6x Deri (ölü hayvanlardan ve zombilerden elde edilir), 1x Elektrik Parçaları (sokak lambaları, benzin istasyonları ve sedan araçlar gibi nesnelerden elde edilir) gereklidir.
  • Bisiklet Gidonu: Üretilmesi için 6x Mekanik Parçalar, 3x Yay (Çalışma Sert Kasalarından, Sedanlardan, hasat bloklarından elde edilir), 1x Far (İngiliz anahtarı ile yanmış sedanların yok edilmesiyle elde edilir), 3x Elektrikli Parçalar, 9x Kısa Demir Boru (dövme demir ile üretilir) gereklidir.
  • Mekanik Parçalar: Demir ve elektronik eşyalardan İngiliz anahtarı ile vurularak elde edilir.

7 Days to Die’da bir Bisiklet yapmak için ihtiyacınız olan her şey bu. Çok çaba gerektiriyor ama sonuçta buna %100 değer!