7 Days to Die motor nasıl yapılır?

7 Days to Die, en sevilen zombi temalı oyunlardan biri. Peki 7 Days to Die motor nasıl yapılır? Burada, 7 Days to Die oyununda nasıl motosiklet ve küçük motosiklet yapılacağını öğrenebilirsiniz.

FPS, Hayatta Kalma/İnşa, Kule Savunma ve RPG öğelerini birleştiren bir açık dünya Hayatta Kalma Korku oyunudur. Oyunda yürümek, açık dünyayı keşfetmenin harika bir yolu olsa da, emrinizde mini motosiklet veya tam boy motosiklet olursa her zaman daha rahat seyahat edebilirsiniz. Bu kılavuz size oyunda nasıl küçük motosiklet ve motosiklet yapacağınızı anlatacak.

7 Days to Die küçük motosiklet nasıl yapılır?

Küçük motosiklet yapmak için 2 adet tekerlek, 1 adet küçük motosiklet şasisi, 1 adet küçük motosiklet gidonu, 1 adet motor ve 1 adet kurşun araba aküsü gerekli. Ayrıca üretimi yapabilmek için tezgah kullanmalısınız. Aracı üretmek için Araç Maceraları blueprint’i de bulmalısınız.

7-Days-to-Die-kucuk-motosiklet

7 Days to Die motosiklet nasıl yapılır?

Motosiklet yapmak için 2 adet tekerlek, 1 adet motosiklet şasisi, 1 adet motosiklet gidonu, 1 adet motor ve 1 adet kurşun araba aküsü gerekli. Ayrıca üretimi yapabilmek için tezgah kullanmalısınız. Aracı üretmek için Araç Maceraları blueprint’i de bulmalısınız.

7-Days-to-Die-motosiklet

Gerekli tüm öğeleri elinize aldıktan sonra, sadece tezgahı ziyaret etmeniz ve bunun için gerekli tüm bileşenleri hazırlayarak motosikleti yapmanız gerekiyor.