Meet Your Maker inceleme

Oyuncuların tüyler ürpertici tuzaklardan kaçan akıncı ve onları oraya yerleştiren inşaatçı rolleri arasında geçiş yapmasına izin veren Behaviour Interactive’in Meet Your Maker’ı, ölümü bir sanat değil, durumsal farkındalığınızın bir testi haline getiren, çok oyunculu bir oyundur.

Meet Your Maker inceleme

Meet Your Maker, bizi harap olmuş bir dünyaya sokuyor. Bu dünyanın güzel florası ve faunası parçalandı ve tamamen kırmızı toza dönüştü. Saf genetik materyal en değerli varlıktır ve Chimera’nızı geliştirmenin anahtarıdır. Meet Your Maker, oyuncuların başkalarının daha sonra kaynaklar için baskın yapması için tuzak yüklü karakollar inşa ettiği bir bilim kurgu aksiyon oyunu.

Her şeyi bir arada tutan bu temel döngüdür. Hem baskın seviyeleri hem de bunları inşa etmek için öğreticilerden geçtikten sonra, kullanıcı ve geliştirici yapımı aşamaları seçmekte özgürsünüz. Her birindeki göreviniz, insan uygarlığını yeniden kurmaya yardımcı olmak için gereken değerli bir malzeme olan GenMat’ı bulmak ve çalmak için kıyamet sonrası bir çölün ortasındaki karakollardan geçmektir.

Bir Karakolu temizlediğinizde, aldığınız GenMat’ın yanı sıra bir sürü başka kaynakla ödüllendirilirsiniz. Bu malzemelerle daha sonra kendi seviyenizi oluşturmaya başlayabilirsiniz ve ayrıca silahlarınızı, tuzaklarınızı ve diğer ekipmanlarınızı yükseltebilirsiniz.

Meet Your Maker 1

Meet Your Maker oynanış

Menzilli saldırılar için bir cıvata tabancanız, yakın dövüş saldırıları için bir kılıcınız ve etrafta dolaşmanıza yardımcı olacak bir kancanız vardır. Tüm bunlar, bir seviyeye girerken işinize yarayacaktır, ancak başlangıçta ne bekleyeceğinizi bilmenin bir yolu yoktur; Tuzaklar her yerde olabilir.

Meet Your Maker 2

Birkaç maçın ardından, tuzakların neye benzediğini ve her düşman türüyle nasıl başa çıkacağınızı anlamaya başlayacaksınız. Tuzakların çoğu yüzeylere gömülüdür ve bunların çoğu yeterince yakın olduğunuzda tetiklenir. Çıkıntılı sivri uçlar, cıvatalar, alevler, bombalar ve daha fazlası sizi tökezletebilir. Neye benzediklerini öğrendikten sonra, onları yok edebilirsiniz ve daha fazla tehdit oluşturmazlar.

Düşman muhafızları, hedefleri hareket ettirdikleri için daha zordur, ancak yenilebilirler. Dikkatli oynarsanız, bir seviyenin GenMat’ına zarar görmeden ulaşabilirsiniz. İşleri ciddi şekilde hızlandıran daha zorlu seviyeler var ve bunlar daha ilgi çekici.

Meet Your Maker 3

İşin iyi tarafı, kendi seviyelerinizi oluşturmak oldukça kolaydır. Bir karakolu ele geçirdikten sonra, büyük bloklar kullanarak onu tamamen özelleştirebilir, ardından gereken minimum savunmayı karşılamak için onu tuzaklar ve muhafızlarla doldurabilirsiniz.