Border Bots VR inceleme

Robotlar dünyayı yönetiyor, ancak garip bir nedenden dolayı hala karmaşık bir görev için insanlara güveniyorlar. Border Bots VR, Job Simulator ve Papers Please unsurlarını alır ve çok eğlenceli bir oyun yapmak için bir araya getirir. Şimdi bize katılın ve Border Bots VR incelemeyi okuyun!

Border Bots VR inceleme

Yapay zekanın kontrol ettiği geleceğin dünyasında, bir insan olarak tek rolünüz bir sınır ajanlığıdır. Bir AI seyahat sınırında bir stant operasyonu görevlisi olarak işinize başlamak için seçilirsiniz. Bununla birlikte, belgeleri analiz edeceğiniz ve güvenlikten geçmek isteyen robotları kontrol edeceğiniz, tutarsızlıklara, kaçak mallara ve bildirilmemiş değişikliklere dikkat edeceğiniz için göründüğü kadar kolay değil.

Border Bots VR 2

Kontrollerin, zamanlayıcının ve standınızda aldığınız bazı karakterlerin karışımı sizi kesinlikle tetikte tutacaktır. Bununla birlikte, bu tür statik simülatör türü oyunlar, 2024’te beklediğimizden biraz daha eski gelmeye başladı, bu nedenle bu, satın alma işleminizi düşünürken dikkate alınması gereken bir şey. Yine de, kitaplığınıza eklerseniz sizin, arkadaşlarınızın ve / veya ailenizin çok eğleneceğinden eminim.

Border Bots VR 3

Border Bots VR oynanış

Başlangıçta tamamlanması gereken birkaç kontrolden başlayan şey, kısa sürede hızlanır ve yalnızca model ve tarih gibi bariz tutarsızlıklar için evrak işlerini kontrol etmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda olası saklama bölmelerini aramak ve rozetlerini üreticiye karşı kontrol etmek ve daha pek çok şey için onları durdurmanızı sağlar. İlk etapta kontrol edilmesi gereken farklı özellikler vardır: robot modeli, üreticisi ve hatta son kullanma tarihi. Tüm bunlar sorunsuzsa, pasaporta yeşil damgalamaktan memnuniyet duyarsınız. Aksi takdirde, damga kırmızı olacaktır.

Border Bots VR 4

Bunu yapmak için, robot modellerini kontrol etmek için bir 3D yazıcıdan, bir barkod tarayıcıdan, üretici tabletinizden bir kaçak dedektörüne kadar tek kullanımlık araçlarınızı kullanmanız gerekecek. Ancak, bunu bir zamanlayıcıya karşı yapacaksınız, bu nedenle kontroller günlük çalışmalarınız için mevcut zamana göre daha zor hale geldiğinden, tamamlanması gereken en iyi kontrollere ve doğru sıraya alışmanız gerekecek. Zor günler geçirdiğiniz için, sizi rekabette bir adım önde tutmak için stant yükseltmeleri satın almanıza olanak tanıyan kredilerle ödüllendirileceksiniz.