UNITED 1944 inceleme

Novarama, sürükleyici bir savaş deneyimi sunmak için nişancı, strateji ve inşa etmeyi birleştiren çok oyunculu bir FPS olan yeni oyunu UNITED 1944’ü piyasaya sürdü. II. Dünya Savaşı sırasında Fransa ve Kuzey Afrika’nın şehirleri fethetmek için mangalar oluşturun ve 16’ya 16 savaşlara katılın.

UNITED 1944 inceleme

İki oyun modu, üç geniş harita, 20’den fazla silah ve 40’tan fazla yetenek ile United 1944, eksiksiz ve tatmin edici bir deneyim sunuyor. Fransa kırsalından Kuzey Afrika’ya, Fransa’daki D-Day’e kadar destansı II. Dünya Savaşı savaşlarına heyecan verici 16’ya 16 oyuncu karşılaşmalarına katılabileceksiniz.

Klasik Hakimiyet moduna ek olarak, benzersiz bir Ekstraksiyon tabanlı Hayatta Kalma Modunun da keyfini çıkarabileceksiniz. Bu modda herkes bir düşmandır ve hayatta kalmak oldukça çaba gerektirir. Hayatta kalmak için savaşırken şehri keşfedin, kaynakları toplayın ve derme çatma üsler kurun. Ayaklarınızın üzerinde durmak için ihtiyacınız olan her şeyi inşa edin, yağmalayın, öldürün, çalın ve yok edin.

UNITED 1944 2

UNITED 1944 oynanış

UNITED 1944’te askerler ve siviller haritanın kontrolü için birlikte savaşırlar. Ancak hakimiyet, iyi bir nişancı olmaktan daha fazlasını gerektirir, çünkü son savaşı kazanmak istiyorlarsa erzak toplamak, karargahlarını güçlendirmek, ileri karakolları savunmak ve cephaneliklerini oluşturmak için birlikte çalışmaları gerekecek. Savunma duvarları inşa etmek, mayın döşemek ve hatta barikatlarla sokakları kapatmak için topladığınız kaynakları kullanarak rakiplerinizi yenmelisiniz.

UNITED 1944 3

UNITED 1944’te varsayılan sınıflar yoktur, bu nedenle her maç sırasında açık bir yetenek ağacı aracılığıyla oyun tarzınızı takımınızın ihtiyaçlarına göre uyarlamanız gerekir. 40’tan fazla beceriyi karıştırıp eşleştirin ve bir mühendis, keşif, keskin nişancı, izci veya destek olarak rolünüzü oynayın. Gece çöktüğünde bir casus olun veya yeni gün doğduğunda çatıda keskin nişancı olun.

UNITED 1944 4

Dinamik bir gündüz/gece döngüsü, her binanın yürünebilir olduğu ve benzersiz manzaralar sunduğu yoğun şehirler ve doğaçlama tüfekler ve pompalı tüfeklerden M1 Garand, MP40, Kar98k ve çok daha fazlası gibi dönemin klasiklerine kadar 18 silahla UNITED 1944, II. Dünya Savaşı savaşlarına şimdiye kadarki en sürükleyici yaklaşımı sunmayı amaçlıyor. Çatıları ve tünelleri ustaca geçerek stratejik bir avantaj elde etmek için savaşın parçaladığı haritaların tamamını kullanmanız ve üstünlük elde etmek için günün saatinden akıllıca yararlanmanız gerekecek.