İnci Küpe Seçenekleri

- Yorumlar

İnci küpe; zarafeti ve şıklığı aynı anda hissetmek isteyen kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alan en değerli aksesuarlardan biridir.

İnci Küpe Modelleri

İnci, oldukça geniş bir kullanım alanına sahip bir malzemedir. En çok takı ve aksesuarlarda tercih edilen inciler, günümüzde dekoratif şıklığın ön plana çıkarılması için dekorasyon ürünlerinde bile tercih edilebilmektedir. Takılarda işleme detaylarında kullanılabildiği gibi tek başına bir küpeyi de oluşturabilmektedir. İnci, eski dönemlerden günümüze kadar şıklığını ve modasını yitirmemiş bir gelenektir. Sadece inciden oluşan kolye ve küpeler bulunabildiği gibi pırlanta ile ya da takılardaki oymalara yerleştirilen inciler taş detaylarıyla birlikte de harika bir kombin oluşturabilmektedir. İnci küpe satın alınırken dikkat edilmesi gereken küpenin şekli ve şayet içeriğinde pırlanta detayları varsa pırlantanın türü ve kalitesidir. İncili altın küpelerde ise kullanılan altının rengi, modeli ve fiyatı öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken özelliklerindendir. Küçük pırlantaların bulunduğu ve bu ışıltılı pırlantaların inci ile bütünleştiği modellere coronet pırlanta denilmektedir. En sevilen modeller arasında yer alan bu pırlanta seçeneği, kadınların şıklığına dikkat çekmekte oldukça etkilidir. Hem inci hem de pırlantanın birleştirildiği bu modeller özel gün ve davetlerde vazgeçilmez bir takı seçeneğidir. Bu ışıltılı modellerin yanı sıra klasik incili küpe modellerinin de çokça tercih edildiğini söylemeden geçmeyelim. Sadelikten ve şıklıktan vazgeçemeyenlerin ilk tercihlerinden biri olan incili küpe modellerine Mortaki.com üzerinden tek tıkla sahip olmanız mümkündür.

Her kadın şıklığıyla göz kamaştırmak ister. Dişiliği ön plana çıkaran ve estetik duruşuyla ilgi odağı olmayı başaran inci küpeler geçmişten günümüze en çok tercih edilen takılar arasında yer almaktadır. Günümüzde inciyle birlikte ışıltılı taşların da bir araya geldiği küpeler, kıyafetlerle kolayca kombin yapılabilmesi için geniş bir tasarım yelpazesine sahiptir. Girdikleri her ortamda kıyafet ve aksesuarlarıyla ışıldamayı başaran kadınlar için takılarının ve giysilerinin birbirleriyle uyumlu olması çok önemlidir. Günlük kullanımda bile naifliğiyle dikkat çeken inci küpeler farklı boyutlara ve tasarımlara sahip olabildiği gibi sadece tek bir inciden oluşan şıklığıyla da büyük ilgi görmektedir.

Altın İnci Küpe Seçenekleri

Altının şıklığıyla buluşan ve zarifliğiyle göz kamaştıran doğal inci güzelliği sadece küpelerde değil tüm aksesuarlarda göz kamaştırmaktadır. Altın inci küpeler zarafetiyle tüm kadınların ilgi odağı olmayı başarırken, kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermemektedir. İnci tasarımından kilit bölgesine kadar her detayı altından oluşan birbirinden şık incili altın küpeler, kulaklarınızda yer almayı bekliyor. Şıklığınızın tamamlayıcısı olan inci küpelerin sarı ve beyaz altın olmak üzere farklı modelleri bulunmaktadır. Mortakı kalitesiyle siz de tarzınıza en uygun incili küpelere sahip olabilir, şıklığınızla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

İstiridye içerisinde korunan, ayrıcalıklı yapısıyla kişilere biricik olduklarını hatırlatan inciler gücü temsil eden yapılarıyla herkesin maneviyatını kuvvetlendirmektedir. Altın detaylarla birleşmesine rağmen günlük hayatta da kullanılabilecek sadeliği ve şıklığı barındıran küpeler her tarza uyum sağlayacak niteliktedir. Takılar özellikle kadınlar için çok değerlidir. Hele ki özel günlerde hediye olarak sunulan takılar bir kadını mutlu edebilecek yegane seçenekler arasındadır. Siz de annenize, sevgilinize, kız arkadaşınıza ya da en sevdiğiniz dostlarınıza bu şıklığın hazzını Mortakı kalitesiyle yaşatabilirsiniz.

x