En iyi kriko markası

Aracınız için bir hidrolik kriko mu arıyorsunuz? Size en iyisini gösteriyoruz. Araç krikoları, basit bir tekerleği değiştirmek gibi hemen hemen her araçta belirli görevler için gerekli öğelerdir. Genel olarak, arabalar bagajda bir adet kriko ile gelirdi, ancak şimdilerde birçok araba alandan ve yakıttan tasarruf etmek için stepne olmadan gelir; ancak kriko ile gelenlerde de genellikle tipik makaslı krikolar bulunur, güvenli değildir ve kaldırılması daha fazla çaba ve zaman gerektirir.

Hidrolik krikolar, tipik makaslı krikoların aksine çok daha güvenlidir, daha fazla ağırlık tutar ve fazla fiziksel çaba gerektirmez. Size her durum için bulabileceğinizin en iyisini gösteriyoruz. Bununla birlikte, bunlar aynı zamanda daha ağırdır: bir makas sadece birkaç kilogram ağırlığındayken, hidrolik olanlar bazı durumlarda bir düzine veya daha fazla ağırlığa sahiptir.

Amazon Basics

Bu 2 payanda kriko seti 3 tona kadar taşıma kapasitesine sahiptir ve dayanıklılık için paslanmaz kaplamalı çelik çerçeveye sahiptir. 404 mm maksimum yükseklik olmak üzere, yüksekliği ayarlamak için çeşitli seviyeler sunar. Kilitlenme önleyici mandalı vardır, kullanımı kolaylaştırır.

Goodyear

hidrolik-kriko-markasi Goodyear

Amerikan firmasının Botella modeli hidrolik krikosu, düşük fiyatlı ve nispeten hafif bir şey arıyorsanız idealdir. 181 ile 345 mm arası yükseklikte 3 tona kadar ağırlık kaldırma kapasitesine sahiptir. Aracı kaldırmak için sadece kolu monte etmeniz ve art arda basmanız yeterli olacaktır.

Bir diğer model de GOD1000, iyi bilinen Goodyear lastik markasına ait forklift tipi bir hidrolik krikodur. 127 mm’den 330 mm’ye kadar aracı kaldırma, 2 tona kadar destekleme kabiliyetine sahiptir. Hem ev hem de iş kullanımı için kullanılabilir.

Michelin

hidrolik-kriko-markasi Michelin

Fransız Michelin markasının 92416 modeli forklift tipi hidrolik krikosu biraz daha az ağırlığı destekler – sadece 1,8 ton – ancak tasarımı Goodyear forkliftine göre biraz daha sağlamdır ve bu nedenle Goodyear’a göre biraz daha pahalıdır; kaldırma aralığı 105-350 mm’dir. Bu aynı zamanda ağırlığını da etkiler: 12 kg. Bununla birlikte, 2T’yi destekleyen ve evrensel bir kauçukla gelen bir versiyonumuz da var.

Gato

Gato’nun hidrolik zemin krikosu 2,5 tona kadar ağırlığı destekleyebilir. Ağırlığı sadece 13,8 kg ve aracı kaldırabileceği minimum yükseklik 88 mm, maksimum 380 mm olacak. Yüksek kaliteli çelikten yapılmış bir gövdeye sahip olduğu için oldukça dayanıklıdır.

Gato’nun çelikten yapılmış SUMEX hidrolik şişe krikosu ile 4 tona kadar minimum 180 mm ve maksimum 340 mm’ye kadar kaldırmamızı sağlayan hızlı ayar koluna sahibiz. TÜV-GS onayına sahip olduğunu belirtmekte fayda var.