Trendyol cüzdana en fazla kaç TL yüklenir?

Türkiye’nin en popüler ve en sevilen alışveriş sitelerinden Trendyol’un Cüzdan özelliği piyasaya sürüldüğünden bu yana sağladığı indirimlerle Trendyol kullanıcılarını mutlu etmeye devam ediyor. Bu kılavuzda Trendyol Cüzdana en fazla kaç TL yüklenebileceğine göz atacağız.

Trendyol Cüzdan özelliği sayesinde kullanıcılar ödemelerini cüzdandan yaparak üyelik seviyelerine göre yüzde 1 veya elit üyeler için yüzde 2 cüzdana iade elde ediyor. Ayrıca market ve yemek siparişlerde iade oranı yüzde 10 olarak gerçekleşiyor. Böylesine harika bir kampanya nedeniyle Trendyol’da cüzdan kullanımı her geçen gün artıyor.

Peki Trendyol Cüzdana en fazla kaç para yüklenir? Biz de bu sorunun cevabını merak ettik ve Trendyol müşteri hizmetlerine sorduk. Bu sayfada Trendyol destekten gelen cevaplarla birlikte cüzdanın yükleme limitini aktaracağız.

Trendyol cüzdan yükleme limiti

Trendyol Canlı Yardımın aktardığı bilgilere göre Trendyol Cüzdana kimlik doğrulaması yapmış kullanıcılar en fazla 10.000 TL yükleyebilir. Eğer kimlik doğrulaması yapılmamışsa yüklenebilecek en fazla miktar 1.250 TL olacaktır. Bu arada Trendyol cüzdanın yükleme limiti her ay resetlenir. Yani en fazla yükleme sınırı aylıktır.

trendyol-cuzdana-en-fazla-kac-tl-yuklenir

Böylece Trendyol uygulamasından ve web sitesi üzerinden Trendyol Cüzdana yükleyebileceğiniz para miktarını öğrenmiş oldunuz. Cüzdandan 10 bin TL’den pahalı bir ürün alacaksanız, araya süre koyarak yükleme yapabilirsiniz.

Ayrıca cüzdan ödemesi yaparken sepetinizdeki ürünün cüzdanınızdaki paradan yüksek bir fiyata sahip olmaması gerekiyor. Umarız Trendyol bu sorunu ortadan kaldırır ve cüzdanı kart ile tamamlama imkanı sağlar.