Uğur Dündar hangi kanalda çıkıyor?

Duayen gazeteci Uğur Dündar’ın güncel olarak hangi televizyon kanalında çıktığı, hangi kanalda program yaptığı belli oldu. Uğur Dündar geçmişte Halk TV’de uzun yıllar görev yaptıktan sonra kanal ile yollarını ayırdı. Bir süre ekranlardan uzak kalan Uğur Dündar, daha sonra programlarına Tele 1’de devam etti. Dündar daha sonra tv100’de program yapmaya başladı ve şimdi Sözcü TV’de. Uğur Dündar’ın yeni sezonda hangi kanalda olacağı belli oldu.

Halk TV’den ayrıldıktan sonra Halk Arenası programı sona eren Dündar, TELE 1’de Demokrasi Arenası adlı program ile ekranlara geri dönmüştü. Bir süredir programlarına ara veren Uğur Dündar’ın yeni sezondaki adresi Sözcü TV oldu. Uğur Dündar son olarak tv100’de program konuğu olarak yer alıyordu.

Uğur Dündar Sözcü TV’de

Uğur Dündar takipçilerini sevindiren bir mesaj paylaştı. Dündar, Sözcü TV’ye transfer oldu. Uğur Dündar paylaşımında Sözcü TV’de olacağını doğruladı.

Sözcü TV’den yapılan açıklamada, “Yeni yayın döneminde çok önemli transferlere imza atan Sözcü TV, Türk basınının en önemli isimlerinden birini transfer etti. Duayen gazeteci ve televizyoncu Uğur Dündar artık Sözcü TV ekranlarında olacak.” ifadeleri kullanıldı.

Uğur Dündar’ın program yaptığı kanal

Bir dönem YouTube’dan yayın yapan Sözcü TV’de de program yapan Uğur Dündar, bir süre KRT TV’de ekrana gelen Şimdiki Zaman programına konuk olarak katıldı. Uğur Dündar’ın TELE 1’deki Demokrasi Arenası programının sona ermesiyle ekranlara ne zaman döneceği merak konusu olmuştu. Dündar’ın Sözcü TV’nin açılması durumunda sadece Sözcü TV’de yayın yapacağı bile iddia edildi.

Uğur Dündar’ı izlemek isteyenler şu sıralar Sözcü TV’de yer alacak. Uğur Dündar’ın hayranları artık kendisini Sözcü TV’den takip edebilir.