Análisis de Barn Finders

Barn Finders, oyuncuların, tamir edip satabilecekleri değerli hazineler için terk edilmiş ahırları aramasına olanak tanır. Mart 2020’de başarılı bir Kickstarter kampanyasının ardından, Duality Games’ten Barn Finders Haziran’da Steam’e ulaştı.

Reseña de Barn Finders

Tek oyunculu simülasyonda oyuncular, rehinci dükkanında satacakları eşyaları toplamak, aile, arkadaşlar ve diğer müşteriler için işleri yerine getirmek, eski eşyaları temizlemek ve onarmak ve çöpleri geri dönüştürmek için terk edilmiş ahırlara ve depo birimlerine seyahat eder. Oyun biraz geniş, oyuncuların hazineleri bulmak ve işleri tamamlamak için ahırların ve arazilerin her köşesini gerçekten aramasını gerektiriyor.

analisis-barn-finders-2

Oyuncular, depolama birimi müzayedelerine katılabilir ve tamir etmek ve satmak için daha özel öğelere erişmek için rekabet edebilir. Kendi rehinci dükkânını kurabilir ve ürünleri mümkün olan en iyi fiyata satmak için müşterilerle pazarlık yapabilirler. House Flipper veya Car Mechanic Simulator 2018 gibi oyunları sevenler için Barn Finders, oyuncuları doğrudan rehinci eyleminin içine yerleştiren benzersiz ve sürükleyici bir deneyim sunuyor.

Jugabilidad de Barn Finders

Oyuncular küçük bir yatak odasındaki bir rehinci dükkanında başlar. Dükkanın sahibi olan ve yakın zamanda taşındıkları karakterin amcası Billy Amca tarafından uyandırılırlar. Oyuncuya tamamlaması gereken bir dizi görev verilir ve bunları tamamlamak için mağazada gezinmesi gerekir.

Oynanış eğlenceli ve genellikle sürükleyici olsa da, kontroller üzerinde çalışmak biraz hantal, hikaye ve olay örgüsü yaratıcı oyun için biraz fazla doğrusal ama bu tür doğrusal oyun için fazla zayıf ve mevcut öğreticiler henüz oyunculara yardımcı olacak kadar kapsamlı değil. İlk başlangıçta mekaniğe alışmanız zaman alabilir. Hareket etmenin zorluğu ve genel arama, bulma, düzeltme ve satma hedefi göz önüne alınmalı.

analisis-barn-finders-3

Oyuncular, müşterilerinden birinin istediği dekorasyonu bulmak için ilk terk edilmiş ahırlarına gidebilirler. Ahırı arayacak ve çöpleri para için geri dönüştürecek, değerli eşyaları dükkanlarına taşıyacak ve özel harita öğesini arayacak. Daha sonra topladıkları eşyaları depolamak, tamir etmek ve satmak veya paketleyip göndermek için geri dönebilirler. Oyunun geri kalanı aynı modeli izler; oyuncular, tamir edebilecekleri ve kâr için satabilecekleri eşyaları almak için ahırlara ve müzayedelere giderler. Bu arada, gizemli bir uzaylı gizleniyor, oyuncunun her hareketini izliyor ve görünüşte onları inceliyor gibi görünüyor.

Gráficos y sonido de Barn Finders

Barn Finders kuşkusuz sürükleyici, oyuncuları öğeleri bulmak ve gizli alanlara girmek ve görevleri tamamlamak için özel nesnelerle etkileşime girmek için her köşeye ve kuytuya bakmaya zorluyor. Bu gerçekçi arama, oyuncuları aksiyona sokar ve belirli bir haritada olası tüm koleksiyon öğelerini temizlemek zor olabilir. Satış için öğeleri temizleme ve tamir etme ve müşterileri karşılama ve ayrıca toplanan kaynakları kullanarak mağaza çevresinde yükseltmeler yapma süreci, oyuna özgün bir hava katıyor ve grafikler tipik olarak oldukça ayrıntılı.

analisis-barn-finders-4

Oyuncular eylemleri sırayla tamamlamalıdır ve bir seferde yalnızca bir ahırı keşfedebilirler. Bulmak için sınırlı sayıda öğe var (ancak oyuncular daha sonra yeni nesneler için ahırlara dönebilir). Oyun stilinin basitliği göz önüne alındığında, basit eğlence için oynamak isteyenlere uygun olabilir. Barn Finders, basit bir sunum ile yeterli içeriğe ve göreve sahip eğlenceli bir oyundur.