Mavi Marmara Kınalıada – Eminönü vapur seferleri 2024

Mavi Marmara Kınalıada - Eminönü vapur sefer hakkında en güncel bilgilerle beraber sefer saatlerini, kalkış saati ve bilet ücret tarifesini öğrenin.

Mavi Marmara Kınalıada – Eminönü vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İstanbul’da Mavi Marmara vapurları Eminönü ile Kınalıada arasında seyahat etmek isteyenler için ulaşım imkanı sağlar. Eminönü ilçesinden iç hat seferleri ile Kınalıada iskelesine gitmek isteyenler için 2022-2023 yılı güncel kış seferleri aşağıda yer almaktadır. Mavi Marmara güncel Eminönü Kınalıada vapur seferlerinin vapur kalkış saatleri için tarife bilgisi ve gerekli tüm tabloları öğrenmek için okumaya devam edin.

Kınalıada – Eminönü hat bilgileri

Mavi Marmara vapurlarıyla Eminönü’tan Kınalıada’ya seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda Kınalıada’dan Eminönü’a seyahat edebilirsiniz. Mavi Marmara vapurları ile Eminönü – Kınalıada arasında seyahat etmek için sefer bilgileri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. Mavi Marmara vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

  1. Eminönü
  2. Kınalıada

Mavi Marmara Kınalıada – Eminönü vapur seferleri

Mavi Marmara Eminönü – Kınalıada vapur seferleri ile Kınalıada – Eminönü vapur seferleri her gün yapılmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu vapur seferlerinin listesi aşağıda yer almaktadır.

“Kınalıada/Beşiktaş-Kabataş-Eminönü seferlerimiz karşılıklı olarak kış dönemi boyunca yapılmamaktadır.”

Bu sayfada yer alan bilgiler Mavi Marmara web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Mavi Marmara web sitesinde son kontrol tarihidir.