Şehir Hatları Bostancı – Adalar vapur seferleri 2024

Şehir Hatları Bostancı – Adalar vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İstanbul’da Şehir Hatları vapurları Adalar ile Bostancı arasında seyahat etmek isteyenler için ulaşım imkanı sağlar. Adalar ilçesinden ring hatları ile Bostancı ilçesine gitmek isteyenler için 18 Eylül 2023 ile 16 Haziran 2024 arasında geçerli olacak 2024 yılı güncel kış seferleri aşağıda yer almaktadır. Bu hat ile Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada, Bostancı arasında ring seferleri ile seyahat edebilirsiniz. Şehir Hatları güncel Adalar Bostancı vapur seferlerinin vapur kalkış saatleri için gerekli tüm tabloları ve tarife bilgisini öğrenmek için okumaya devam edin.

Bostancı – Adalar hat bilgileri

Şehir Hatları vapurlarıyla Bostancı’dan Büyükada’ya, Bostancı’dan Heybeliada’ya, Bostancı’dan Burgazada’ya, Bostancı’dan Kınalıada’ya seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda Büyükada’dan Bostancı’ya, Heybeliada’dan Bostancı’ya, Burgazada’dan Bostancı’ya, Kınalıada’dan Bostancı’ya deniz yoluyla seyahat edebilirsiniz. Seferler, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki Şehir Hatları’nın sağladığı Adalar – Bostancı karşılıklı olarak gerçekleştirilen ring vapur hattına aittir.

  1. Bostancı
  2. Kınalıada
  3. Burgazada
  4. Heybeliada
  5. Büyükada

Şehir Hatları Bostancı – Adalar vapur seferleri

Şehir Hatları Bostancı – Adalar vapur seferleri ile Bostancı – Adalar vapur seferleri hergün yapılmaktadır. Haftaiçi ve haftasonu vapur seferlerinin listesi aşağıda yer almaktadır. Hat ile ilgili son yapılan değişikliğe göre, hafta içi ve cumartesi günü Büyükada kalkış saati 07:00 olan sefer, 10 Ekim 2022’den itibaren 06:45’te kalkacak şekilde değiştirilmiştir.

bostanci-adalar-ring-hatti

Şehir Hatları Bostancı – Adalar vapur hattı bilet fiyatları

Şehir Hatları Bostancı – Adalar vapur hattında İstanbulkart kullanarak seyahat edebilirsiniz. Hattın güncel bilet fiyatları ve ücret tarifesi aşağıda yer almaktadır:

Bilet türü Kategori Fiyat
İstanbulkart Tam 57,94 TL
Öğrenci 28,97 TL
İndirimli 40,55 TL
Adakart Tam 34,74 TL

Bu sayfada yer alan bilgiler Şehir Hatları web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Şehir Hatları web sitesinde son kontrol tarihidir.