Şehir Hatları İstinye – Çubuklu arabalı vapur seferleri 2024

Şehir Hatları İstinye – Çubuklu arabalı vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İstanbul’da Şehir Hatları arabalı vapurları İstinye ile Çubuklu arasında otomobilinizle seyahat etmek isteyenler için ulaşım imkanı sağlar. İstinye arabalı vapur iskelesinden iç hat seferleri ile Çubuklu arabalı vapur iskelesine gitmek isteyenler için 18 Eylül 2023 ile 16 Haziran 2024 arasında geçerli olacak 2024 yılı güncel kış seferleri aşağıda yer almaktadır. Şehir Hatları güncel İstinye Çubuklu arabalı vapur seferlerinin vapur kalkış saatleri için tarife bilgisi ve gerekli tüm tabloları öğrenmek için okumaya devam edin.

İstinye – Çubuklu arabalı vapur hat bilgileri

Şehir Hatları arabalı vapurlarıyla İstinye’den Çubuklu’ya seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda Çubuklu’dan İstinye’ye seyahat edebilirsiniz. İBB’ye bağlı Şehir Hatları A.Ş. vapurları ile İstinye – Çubuklu arasında seyahat etmek için sefer bilgileri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. Şehir Hatları vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

  1. İstinye
  2. Çubuklu

Şehir Hatları İstinye – Çubuklu arabalı vapur seferleri

Şehir Hatları İstinye – Çubuklu vapur seferleri ile İstinye – Çubuklu arabalı vapur seferleri her gün yapılmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu vapur seferlerinin listesi aşağıda yer almaktadır.

istinye-cubuklu-arabali-vapur-hatti

Şehir Hatları İstinye – Çubuklu arabalı vapur hattı bilet fiyatları

Şehir Hatları İstinye – Çubuklu arabalı vapurunda araç geçiş ücretleri:

Araç Ücret
Motosiklet (Şoför Dahil) 38 TL
Otomobil (Şoför Dahil) 80 TL
Jeep (Şoför Dahil) 105 TL
Minibüs, Küçük Otobüs 115 TL
Azami Yüklü Ağırlığı 3.500 Kilogramı Geçmeyen ve Yük Taşımak İçin İmal Edilmiş N1 Kategorisindeki Motorlu Taşıt (Şoför Dahil) 155 TL
Bisiklet (Yalnızca Yolcu Ücreti) Ücretsiz
Araç İçi Yolcu (Kişi Başı) 19,21 TL

Şehir Hatları İstinye – Çubuklu arabalı vapurunda yolcu ücretleri:

Bilet türü Kategori Fiyat
İstanbulkart Tam 19,21 TL
Öğrenci 9,36 TL
İndirimli 13,76 TL

Bu sayfada yer alan bilgiler Şehir Hatları web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Şehir Hatları web sitesinde son kontrol tarihidir.