Şehir Hatları Kadıköy – Sarıyer vapur seferleri 2024

Şehir Hatları Kadıköy – Sarıyer vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İstanbul’da Şehir Hatları vapurları Kadıköy ile Sarıyer arasında seyahat etmek isteyenler için ulaşım imkanı sağlar. Kadıköy ilçesinden iç hat seferleri ile Sarıyer iskelesine gitmek isteyenler için 18 Eylül 2023 ile 16 Haziran 2024 arasında geçerli olacak 2024 yılı güncel kış seferleri aşağıda yer almaktadır. Şehir Hatları güncel Kadıköy Sarıyer vapur seferlerinin vapur kalkış saatleri için tarife bilgisi ve gerekli tüm tabloları öğrenmek için okumaya devam edin.

Kadıköy – Sarıyer hat bilgileri

Şehir Hatları vapurlarıyla Kadıköy’den Sarıyer’e seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda Sarıyer’den Kadıköy’e seyahat edebilirsiniz. İBB’ye bağlı Şehir Hatları A.Ş. vapurları ile Kadıköy – Sarıyer arasında seyahat etmek için sefer bilgileri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. Şehir Hatları vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

  1. Kadıköy
  2. Sarıyer

Şehir Hatları Kadıköy – Sarıyer vapur seferleri

Şehir Hatları Kadıköy – Sarıyer vapur seferleri ile Kadıköy – Sarıyer vapur seferleri hafta içi yapılmaktadır. Hafta içi vapur seferlerinin listesi aşağıda yer almaktadır. Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günleri sefer yapılmaz.

kadikoy-sariyer-hatti

Şehir Hatları Kadıköy – Sarıyer vapur hattı bilet fiyatları

Şehir Hatları Kadıköy – Sarıyer vapur hattında İstanbulkart kullanarak seyahat edebilirsiniz. Hattın güncel bilet fiyatları ve ücret tarifesi aşağıda yer almaktadır:

Bilet türü Kategori Fiyat
İstanbulkart Tam 29,46 TL
Öğrenci 14,41 TL
İndirimli 21,13 TL

Bu sayfada yer alan bilgiler Şehir Hatları web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Şehir Hatları web sitesinde son kontrol tarihidir.