AK Parti Kartal İlçe Teşkilatı nerede, nasıl gidilir?

AK Parti Kartal İlçe Teşkilatı hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

AK Parti’nin Kartal ilçe teşkilatına ulaşmak için tüm bilgiler bu sayfada yer almaktadır. AK Parti Kartal ilçe teşkilatının yeni hizmet merkezine ulaşmak için gerekli adres ve telefon bilgileri aşağıda sıralanmıştır.

AK Parti Kartal İlçe Teşkilatı nerede, nasıl gidilir? Burada AK Parti Kartal İlçe Teşkilatı nerede olduğunu ve nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Böylece bu rehberi takip ederek AK Parti Kartal İlçe Teşkilatı ulaşımınız oldukla kolaylaşır ve çok daha çabuk oraya varırsınız.

AK Parti Kartal İlçe Teşkilatı Nerede?

AK Parti Kartal İlçe Teşkilatı adresi, telefon numarası, ulaşım için harita bağlantısı gibi bilgileri aşağıda bulabilirsiniz:

AK Parti Kartal İlçe Teşkilatı Nasıl Gidilir?

Aşağıdaki yol tariflerinden birini kullanarak kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz:

  1. Kartal Sahil yolundaki Kartal Sahil durağına 350 metre (16D / 133T / 134YK / 252 / E-9 İETT otobüsü geçer), Savarona Caddesi’ndeki Hükümet Caddesi durağına 300 metre (KM34 İETT otobüsü ve C81 Kartal – Soğanlık minibüsü), Üsküdar Caddesi’ndeki Üsküdar Caddesi durağına 150 metre (16 / 16A / 17 / 133G / 133N / KM30 / KM34 İETT otobüsü) uzaklıktadır.
  2. Marmaray Kartal İstasyonuna 650 metre uzaklıktadır. Metro ile Esenkent İstasyonundan KM30 veya KM34’e binerek aktarma yapılabilir.