Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi nerede, nasıl gidilir?

Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi, Kartal’da D-100 üzerinde bulunan bir AVM’dir. İçinde İKEA ve Cinemaximum gibi markaların yanı sıra en popüler mağazalardan yeme & içme yerlerine kadar çok sayıda seçenek sunar.

Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi’ne nasıl gidilir?

Adres: Soğanlık Yeni Mahallesi, Soğanlik D-100 Kuzey Yanyol No:72, 34880 / İstanbul. Telefon numarası: +90 216 504 34 80.

Soğanlık D-100 Kuzey Yan Yol üstünde yer alan Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Acil otobüs durağı ile gidilir. Duraktan 17S, 130E, 134YK, KM21, KM23, KM25, KM29, KM35, KM36, KM60, KM70, KM71 İETT otobüsleri ve Gebze – Harem, Kadıköy – Uğur Mumcu minibüsleri geçer.

Ayrıca Balıkesir Caddesi’nden geçen Kartal – Esentepe – Soğanlık minibüsü ile gidilir. Bu minibüse Kartal Marmaray istasyonu, Egemenlik Bulvarı, Üsküdar Caddesi, Kızılay Caddesi, İnönü Caddesi, Anayurt Caddesi üzerinden binebilirsiniz.

Metro ile gitmek isterseniz, Hastane – Adliye durağında inmeniz gerekir. Marmaray ile gitmek isterseniz, iki seçeneğiniz var. İlki Kartal’da inip Kartal – Doğum Hastanesi veya Kartal – Esentepe minibüsüne binmek. İkincisi ise Cevizli’de inip 134YK İETT otobüsüne binmek. Kartal tarafındaysanız ilki daha mantıklı, Maltepe tarafındaysanız ikincisi daha mantıklı.

Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak için alttaki ilişkili yazıyı okuyabilirsiniz.

Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi’ne ulaşım

1. Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi’ne metro ile ulaşım: M4 Kadıköy-Tavşantepe Metro Hattı’nı kullanmanız gerekmektedir. Eğer Avrupa Yakası’ndaysanız Anadolu Yakası’na geçmek için metrobüs, vapur, Marmaray hatlarını kullanabilirsiniz. Kadıköy veya Ayrılık Çeşmesi duraklarından M4 metrosuna binebilirsiniz.

Size en yakın metro durağından metroya binin. Metrodan Hastane-Adliye durağında inin. Metrodaki yön tabelalarını takip ederek, E-5’in üst tarafındaki çıkışından çıkın. Maltepe yönünde, Cevizli kavşağına kadar yürüyün

2. Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi’ne Marmaray ile ulaşım: Size en yakın Marmaray durağından trene binin. Cevizli durağında trenden inin. 134YK İETT otobüsüne binin. Bunun için Maltepe yönünde yolun karşısına geçin ve Cevizli İstasyon durağında otobüsü bekleyin. Otobüsten Lütfi Kırdar Hastanesi Acil durağında (D-100 yanyolda, yani Lütfi Kırdar Durağı’ndan sonra gelen duraktır) inin. Alt geçitten karşıya geçin, 250 metre ileride.

3. Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi’ne otobüs ile ulaşım: D100 üzerinde “Cevizli Köprüsü” durağında inerek gidilir.

4. Kartal içi D100 (E-5) altı ulaşım

  • Kartal Merkez: C79 Doğum Hastanesi minibüsü ile gidebilirsiniz.
  • Atalar – Orhantepe: 134YK İETT otobüsü ile gidebilirsiniz. Otobüsten Lütfi Kırdar Hastanesi Acil durağında inin ve geçitten karşıya geçin. C-80 Uğur Mumcu minibüsü ile aynı şekilde gidebilirsiniz.
  • Cevizli – Esentepe: Üsküdar Caddesi’ne yakınsanız Orhangazi veya 30 Ağustos caddelerinden 134YK İETT otobüsüne binerek gidebilirsiniz. D-100’e yakınsanız, Lütfi Kırdar’a giden bir araca binin ve oradan ulaşabilirsiniz.
  • Topselvi – Yalı: Metro ile Hastane – Adiye durağında inerek veya D-100’den bir otobüs veya minibüsle Lütfi Kırdar hastane durağında inerek gidebilirsiniz.
  • Yunus: Kartal’a geçin ve C79 Doğum Hastanesi minibüsüne binin. Marmaray’a binerseniz Cevizli’de inin ve Bölge Adliye Mahkemesi önünden 134YK İETT otobüsüne aktarma yapın.

5. Kartal içi D100 (E-5) üstü ulaşım

  • Uğurmumcu – Gümüşpınar – Yakacıkyeni: C-51 Kadıköy / C-80 Soğanlık minibüsü veya 134YK / KM35 / 17S İETT otobüsü ile gidebilirsiniz.
  • Hürriyet (Kurfalı) – KM36 İETT otobüsüne binebilirsiniz.
  • Soğanlık: Yukarıda, Uğur Mumcu için verilen yol tarifine uyabilirsiniz. Ayrıca Soğanlık metrodan Hastane – Adliye durağına metro ile gidebilirsiniz.

6. Pendik’ten ulaşım: Tren istasyonu önünden veya D-100’den 251 İETT otobüsüne binebilirsiniz ve Lütfi Kırdar’da inerek ulaşabilirsiniz. Metro ile Hastane – Adliye durağında inerek ulaşabilirsiniz.

7. Kuzey’den ulaşım (Sultanbeyli, Sancaktepe, Çekmeköy): Sultanbeyli’den 132M, Sancaktepe’den KM70 veya 132M ile Lütfi Kırdar durağına inerek gidebilirsiniz. Çekmeköy’den 16A ile Kozyatağı’na gidip metro ile Hastane – Adliye durağına gidebilirsiniz.

8. Batı’dan ulaşım (Kadıköy, Maltepe): Metroya binip, Hastane – Adliye durağında inip ulaşabilirsiniz. Ayrıca Marmaray’a binip, Cevizli durağında inip, 134YK ile aktarma yapabilirsiniz. Maltepe’de Bağdat Caddesi’nden 17S İETT otobüsüne binerek ulaşabilirsiniz.

9. Doğu’dan ulaşım (Tuzla, Gebze): Marmaray ile Cevizli’ye geçip 134YK otobüsüne binin.

10. Kuzey Batı’dan ulaşım (Beykoz, Ataşehir, Ümraniye): 500T İETT otobüsüne binip, Lütfi Kırdar durağında inin.

11. Avrupa Yakası’ndan ulaşım: Marmaray’la Cevizli’ye gidin ve 134YK İETT otobüsüne aktarma yapın. Kadıköy’e geçerek M4 Kadıköy – Tavşantepe Metrosu ile Hastane – Adliye durağına gidin. Metrobüsle Söğütlüçeşme’ye gidin ve oradan Marmaray ile Cevizli’ye gidip 134YK İETT otobüsüne aktarma yapın. En iyi ulaşım metro ile.