Kartal’da bugün nöbetçi eczane hangisi?

Bugün Kartal’da hangi eczanelerin nöbetçi eczane olduğu belli oldu. Kartal Nöbetçi Eczane sayfasında, bugün mesai bitiminden ertesi gün sabah mesai başlangıcına kadar açık olan Kartal nöbetçi eczanelerinin listesini bulabilirsiniz. Lütfen nöbetçi eczanelerin listesine bakmadan önce uyarıları ve ön bilgileri dikkatlice okuyun.

Kartal Nöbetçi Eczane

İstanbul Kartal ilçesi nöbetçi eczaneler; size en yakın olan nöbetçi eczane listesine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bugün Kartal ilçesinde açık olan nöbetçi eczane telefon numarası ve adres bilgilerini bu sayfada görebilirsiniz. Nöbetçi eczaneler iş günlerinde 19:00 – 09:00 saatleri arasında Pazar günleri ve resmi tatillerde ise 24 saat hizmet vermektedir.

Nöbetçi eczaneler hakkında bilgi

Bazı eczaneler, gece boyu nöbet tutmuyor olabilir; bazıları ise yerlerine nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebeple nöbet başında bulunamıyor olabilir. Bu nedenle eczaneye gitmeden önce telefonla açık olduğunu teyit etmeniz tavsiye olunur.

Eczaneler haftanın 6 günü hizmet verir. Her akşam ve pazar günleri nöbetçi eczaneler görevi devralır. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arası hizmet vermektedirler. Nöbetçi eczaneler önceki akşam mesai bitiminden ertesi sabah mesai başlangıcına kadar çalışır. Nöbetçi eczanelerin çalışma saatleri akşam mesai bitimi ile sabah mesai başlangıcı arasındadır.

Daha Fazla Kent Rehberi