Şht. Ütğm. Gökhan Yavuz ve Abdi İpekçi Caddelerine aydınlatma direkleri

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ile Kartal Belediyesi’nin ortak çalışmasında Yalı Mahallesi’ndeki Şht. Ütğm. Gökhan Yavuz Caddesi ile Yakacık’taki Abdi İpekçi Caddesi’nde aydınlatma direkleri yenilendi.

Kartal Belediyesi İBB ile gerçekleştirdiği sokak ve cadde aydınlatma çalışmalarına devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde İstasyon Caddesi’ndeki aydınlatma ve düzenleme çalışmalarından sonra, Şehit Üsteğmen Gökhan Yavuz ve Abdi İpekçi Caddesi’nde de aydınlatma çalışmaları gerçekleştirildi. Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, çalışmaları yerinde inceledi.

“Kartal’ın Sokakları Işıl Işıl Olacak”

Kartal’da belediye ekiplerinin farklı noktalarda birçok çalışma yürüttüğünü belirten Gökhan Yüksel, “Şehit Üsteğmen Gökhan Yavuz ve Abdi İpekçi Caddesi’nde İBB ekipleriyle ortak düzenlediğimiz aydınlatma çalışmalarını inceledik, komşularımızla bir araya geldik. Kartal’ın farklı noktalarındaki sokak ve caddelerinde aydınlatma ve düzenleme çalışmalarımız devam ediyor. Kartal’ın sokakları ışıl ışıl ve düzenli olacak. Bugün de incelemeleriz esnasında komşularımızı dinledik. İsteklerini not aldık. Daha iyi bir Kartal için Kartallı komşularımızla bir arada olmaya devam ediyoruz.” diye konuştu.