Kullanım Koşulları

On yılı aşkın bir süredir Kartal 24, okuyucularımıza ne yaptığımız konusunda şeffaf davranarak tam editoryal bağımsızlıkla faaliyet göstermektedir. Bu belgede, içerik yönergelerimiz ve etik kurallarımız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Kartal 24’ü veya ilgili herhangi bir hizmeti kullanmanız, Gizlilik Politikamızı okuyup anladığınızı ve bu belgede ayrıntıları verilen kural ve yönergelerimize uymayı kabul ettiğinizi gösterir.

Kartal 24, hesap oluşturmaya gerek kalmadan erişilebilir ve okunabilir. Kartal24.com internet sitesini ziyaret etmekle veya kullanmakla, aşağıda bulunan Site Kullanım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırsınız. Kartal24.com, bu sayfada yer alan koşullarda dilediği zaman önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Fikri Mülkiyet Hakları

Kartal24.com internet sitesini sadece kişisel kullanımınız için ziyaret etme, görüntüleme ve sitenin sayfalarını sadece kişisel kullanımınız için kopyalama hakkına ve yetkisine sahip olduğunuzu kabul etmektesiniz.

Önceden izin alınmaksızın internet sitesindeki bilgilerin ya da siteye ilişkin her tür veritabanı, yazılım, script, görsel materyalin ticari amaçlarla kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması ve dağıtımı yasaktır.

Fotoğraflar

Fotoğrafların altında “Fotoğraf lisansı: Kartal 24” veya Google Resim Arama’da “Bu resmi alabileceğiniz yerler: Kartal 24 | Lisans ayrıntıları” şeklinde belirtilen Kartal 24 fotoğrafları, diğer sitelerde ve ortamlarda yalnızca telif hakkı belirterek yeniden kullanılabilir.

Kullanmak isteyenler resmin ilgili kısmına “Fotoğraf: Kartal 24” şeklinde telif hakkı belirtmelidir. Atıfta bulunmayanlara karşı Kartal 24, yasal haklarını saklı tutar.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Kartal24.com, internet sitesine girilmesi, sitede yayımlanan bilgilerin ve diğer verilerin kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir.

Kartal24.com, yukarıda belirtilen durumlarla sınırlı kalmaksızın, doğrudan, dolaylı veya arızi zararlar ve cezai tazminatlar da dahil olmak üzere, internet sitesinin kullanılmasından kaynaklanabilecek zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Kartal24.com, internet sitesinde yer alan bilgilerin güncel ve geçerli tutulması için azami gayreti sarfetmektedir. Kartal24.com ayrıca, internet sitesindeki malzemelerin, yazılımın veya hizmetlerin doğruluğunu ve eksiksiz olduğunu garanti etmez. Kartal24.com internet sitesindeki verilerde ve hizmetlerde önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

HakkındaİletişimKullanım KoşullarıGizlilik PolitikasıBültenReklam