Workers & Resources: Soviet Republic inceleme

Workers & Resources: Soviet Republic, gerçek zamanlı Sovyet temalı şehir kurma tycoon oyunudur. Oyunda kendi cumhuriyetinizi kurup fakir bir ülkeyi zengin bir sanayi süper gücüne dönüştürebilirsiniz. Oluşturacağınız planlı ekonomiye sahip bir Sovyet cumhuriyetinde, her şey hükumet tarafından kontrol ediliyor.

Oyunda öncelikle harika Sovyet arka plan müzikleri yer alıyor. Lenin Heykelinden dolar / ruble para birimlerine kadar. Oyunda yer alan ürünlerin fiyatları zamanla artış düşebiliyor. Borsa gibi bir sistem var. Oyun esasında tam bir ekonomi oyunu. İçine şehir kurma özellikleri adapte edilmiş. Oyun daha oldukça yeni ve erken erişimde bulunuyor. Grafikler şimdilik istediğiniz gibi olmayabilir, ancak potansiyeli mevcut. Oyunda yer alan fabrikalar, depolar ve satış mağazaları arasında harika bağlantılar kurulabiliyor. Birçok oyunda düşünülmeyen şeyler bu oyunda mevcut.

Workers & Resources: Soviet Republic inceleme

Oyunda madencilik kaynakları, imalat malzemeleri, inşaat, yatırımlar ve vatandaşlar da dahil olmak üzere, kendi cumhuriyetinizin tüm yönlerini planlı ekonomiyle yönetebileceksiniz. Yükleme ve boşaltma istasyonları, depolar, ambarlar ve fabrikalar ile kendi sanayi komplekslerinizi oluşturabileceksiniz. Şehir altyapısını inşa edip, karayolları, demiryolları, kaldırımlar, konveyörler, kablolar ve boru hatları dahil olmak üzere trafiğini yönetebileceksiniz.

Workers-inceleme2

Fabrikaları, evleri ve depoları akıllıca yerleştirip ve bağlayın, en verimli bağlantıları oluşturun. Yaşam alanlarını, oyun alanları, sinemalar, tavernalar ve dükkanlar gibi vatandaşlarınızın hayatlarını mutlu yaşamak için ihtiyaç duyabilecekleri her şeyle planlayın ve inşa edin. Kömür, demir ve diğer doğal kaynaklar için vatandaşlarınızı madene gönderin; veya hasat için onları tarlalara gönderin; veya onları mamul mal üretmek için fabrikalara götürün.

Dolar ya da ruble almak ve ihtiyaç duyduğunuz ürünleri ya da kaynakları satın almak ya da yeni altyapı ya da binalara yatırım yapmak için batı ülkelerinden ya da diğer Sovyet ülkelerinden kaynakları ve malları alıp satabilirsiniz. Otantik Sovyet binalarının ve araçlarının ve 60’ların 90’lı yılların gerçekçi manzaralarının tadını çıkarın.

Workers-inceleme3

İstediğin gibi oyna! Doğal kaynaklar veya ürünler elde etmeye odaklanabilir ve bunları para için takas edebilirsiniz; veya kendi kendine yeterli bir cumhuriyet kurabilirsiniz; veya kolay sanal alan modunu sınırsız para / kaynakla kullanabilir ve canlı bir şeyler inşa etmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Ekonomik simülasyon Oynarken küresel pazardaki kaynakların fiyatları zamanla değişiyor – bir gün çelik tonunu 100 $ ‘a satabilir veya satın alabilirsiniz, ancak birkaç ay içinde maliyet 200 $’ a yükselebilir veya 50 $ ‘a düşebilir. Her şeyin bedeli iş ve kaynak maliyeti ile bağlantılıdır. Artan zorluk. Fiyatlar değiştikçe, vatandaşların talepleri de değişiyor ve onları mutlu etmek ve çalışmaya zorlamak için daha fazla kaynağa ihtiyacınız olacak.