POSTAL 4: No Regerts inceleme

Postal 2 hala oldukça popüler ve Steam’deki tüm zamanların en rezil eylemlerin sahne aldığı oyunlardan biri. Postal III son derece hayal kırıklığı yarattı ve son yıllarda Postal 2 için bir genişleme ve serideki ilk oyunun bir versiyonunu olarak gördük. Yıllar sonra nihayet, Steam Erken Erişim için duyurulan ve yayınlanan Postal 4: No Regerts ile seri bir adım daha ileriye taşınıyor.

POSTAL 4: No Regerts inceleme

Bu yeni oyun, Postal III’ün aksine Postal 2’den ilham aldığını hiçbir şekilde saklamıyor. Running With Scissors’ın kurucusu ve CEO’suna göre, Postal 4: No Regerts Early Access sürecine açıldı ve böylece önceki hatalar tekrar edilmedi. “Buraya bir çöp atmadığımızdan (Postal III anlamında) emin olmak istiyoruz, bu yüzden hayranları da dahil ediyoruz. Onlar için çalışıyoruz ve şu andan oyunun tamamlanmasına kadar sürece katılmalarını istiyorum ”dedi.

postal-4-no-regerts-inceleme-1

Postal 4: No Regerts, ellerinden gelen her şeyin çalınmasından ve Edensin adlı kurgusal bir Arizona sınır kasabasına hapsolduktan sonra Postal Dude ve Champ’ın mücadelesini takip ediyor. Postal Dude, beş gününü hayatını tekrar başlatmak için yeterli para kazanmaya çalışarak geçirmelidir. Tabii ki, bu para meşru ve şiddetsiz yapılabilir, ancak oyunun eğlencesi bütün tuhaf silahları kullanmaktan ve bütün tuhaf gruplarla etkileşime girmekten kaynaklanıyor. Postal Dude, bu sefer Jon St. John tarafından da seslendirildi, Duke Nukem (ve The Cat the Big?) hayranlarını memnun etmeli.

postal-4-no-regerts-inceleme-3

Postal 4: No Regerts’in erken erişim versiyonu, oyuncuların bu şeylerle uğraşmasına izin verecek olsa da, Running With Scissors oyunun bu versiyonunun “beta öncesi” ve oyunun yalnızca dikey dilimi içeren “ön-beta” olduğunu vurguluyor. Postal 4: No Regerts şu anda biraz kaba gözüküyor, ancak oyunun zamanla gelişeceğini ve bu yüz kızartıcı serinin hak ettiği eğlenceli canlanmayı yaşayacağını umuyoruz.