Eren Bülbül ile Ala Tokel İstanbul’da evlendi

Eren Bülbül ile Ala Tokel, Four Season Hotel’de gerçekleşen nikah töreni ile evlendi. Ala Tokel – Eren Bülbül çiftinin düğün törenine İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz ile genç çiftin sevenleri, Ala Tokel’in babası ve ailesi katıldı. Çok sayıda davetli, genç çiftin mutluluğuna ortak oldu.

Ala Tokel kimdir?

YouTuber Ala Tokel, 3 Aralık 1994 yılında İstanbul’da doğdu. Doğum günü 3 Aralık olan Tokel, kaç yaşında diye merak ediyorsanız, 25 yaşında (2020 yılına göre). İlk okulu Doğa Koleji’nde okuyan Tokel, liseyi Erenköy Kız Lisesi, üniversiteyi ise Kadir Has Üniversitesi’nde okuyarak Yeni Medya bölümünden mezun oldu. İranlı bir anneden doğan Ala Toker’in ismi de Farsça’dan gelir.

ala-tokel

Ala Tokel ile Eren Bülbül neden boşandı?

Kocası Eren Bülbül ile evlenerek gelinlik giyen Ala Tokel’in mutluluğu uzun sürmedi. Ala Tokel ile eski eşi Eren Bülbül arasındaki evlilik kısa sürede son buldu. Peki Ala Tokel ile Eren Bülbül neden ayrıldı? Eşinden resmi olarak ayrılan Ala Tokel, bunu vlogger takipçileriyle paylaştı. Yaşadığı zor günleri anlatan sevilen vlogger, tam olarak boşanma nedenine açıklık getirmedi.

Ala Tokel daha sonra Ahmet Aksöz ile sevgili olmuştur.