Remnant: From the Ashes inceleme

Remnant: From the Ashes, Gunfire Games tarafından geliştirilen ve Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için Perfect World Entertainment tarafından yayınlanan, aksiyon rol oynayan bir üçüncü şahıs nişancı video oyunudur. 20 Ağustos 2019’da yayınlandı.

Bataklıklar, çöller ve teknolojik olarak gelişmiş koridorlar aracılığıyla canavar paketleri ve elit düşmanları parçalamaktan oluşan Remnant: From The Ashes’ın ilerleme döngüsü gerçekten çekici. İster tek atışlık bir tabancadan gelen tatmin edici patlamadan, ister bir ışın tüfeğinden gelen sürekli hasardan hoşlanın, Remnant size sayısız seçenek sunuyor. Her yeni oyun, farklı bir tohumdan üretildiğinden, prosedür parçaları, arkadaşlarınızın göremeyeceği karşılaşmalar oluşturmak ve kilidini açmak için bir araya gelerek ilk anınızı yeni, gizemli ve davetkar hale getirir.

Remnant: From the Ashes inceleme

Yok olan Dünya’nın bir halinden başlayarak, fantastik ve fütüristik bir dünya haline getirmelisiniz. Remnant’taki savaş sistemi kendi başına zorlayıcı olsa da, yapı ve çerçevenin çoğu, kritik zamanlı atlatım rulolarından sınırlı kullanımlı sağlık öğelerine, kontrol noktalarına, puslu kapılı boss alanlarına kadar ikonik Dark Souls serisine giriyor ve boss’lar yeni vites seçeneklerinin kilidini açmak için düşer.

remnant-from-the-ashes-inceleme-1

Ekipmanlarınızı, özelliklerinizi ve aktif yeteneklerinizi yükseltmek tatmin edicidir; Kritik vuruşların tutarlı bir üst noktasını oluşturmak için araçlarla birlikte kritik hasarı artıran kritik odaklı bir yapıya sahip olabilirsiniz. İlk kez bir boss’la yüzleşip taktiklerinde ustalaşmak harika, ancak çok fazla kişi “İşte büyük bir adam ve bir sürü küçük adam” kavramını kullanıyor.

remnant-from-the-ashes-inceleme-2

Remnant: From the Ashes nasıl oyundur?

Dünyadaki ilk yürüyüşünüz en iyi ve en zorlu olanıdır, ancak Remnant, oyuncuları ilk seferkinde kaçırdıkları şeyleri aramaya ikna etmek için birden fazla oynanmak için inşa edilmiştir. Alandan sonra alan, silahtan sonra silah ve boss’tan sonra boss, ilerledikçe seçenekleriniz genişlemeye devam ediyor. Her oyunun tohumu bol miktarda gizli alan ve bir miktar boss’la birlikte gelir, ancak hepsini tek seferde tek başına yapamazsınız. Bunun yerine, ek boss’lar ve özel alanlar bulmak için diğer oyunculara katılmanız önerilir. Bölümleri her zaman kendi başınıza bulmak için tekrar tekrar gezebilirsiniz, ancak oyun küçük bir işbirliği ile önemli ölçüde daha iyidir.

remnant-from-the-ashes-inceleme-3

Güçlü sistemler ve tatmin edici bir oyun döngüsü, Remnant: From the Ashes’dan, tekrarlayan deneyimler ve ilginç olmayan boss’lar ve ortamlarla birleştirilse bile güçlü bir temel oyun sağlar. İlk 10 saat zorlu ve ilgi çekicidir, sizi sıkmaz, daha fazla boss ve daha fazla özellik için hevesli bırakır.