Ücretsiz ses efektleri indirebileceğiniz 50 site

Ses efektleri olmayan bir film veya video düşünün. Titanic gibi muhteşem bir film bile, içinde ‘Wham’, ‘Bam’ ve ‘Smash’ sesleri yoksa şaka gibi olmaktan başka bir şey görünmeyecekti. Arka plan müziği ve ses efektleri, bir videoyu (veya ses üretimini) ilgi çekici hale getirmek için önemlidir.

Ses efektlerini indirmek için binlerce çevrimiçi kaynak var, ancak hepsi size ücretsiz olan yüksek kaliteli malzeme sunamaz. Yani, bu yazıda, ücretsiz olarak herhangi bir ses efekti türünü indirmek için 50’den fazla harika web sitesi listeliyorum. Haydi başlayalım.

Free-Loops

Bu platform, davul döngüleri, synth döngüleri, midi dosyaları vb. Kategorilere ayrılan yedi binden fazla CC lisanslı ses ve döngü sunar.

SoundBible

Sesleri indirmek için mükemmel bir site olan SoundBible, filmlerde, oyunlarda ve diğer projelerde ticari olarak kullanabileceğiniz telifsiz ses efektleri sunar. Sayfa, ses döngüleri, oyun sesleri vb.Gibi binlerce ses klibi sağlar.

ZapSplat

ZapSplat’ta doğa, çizgi film, korku, vb.Gibi çeşitli kategorilerde binlerce profesyonel ses efektine erişeceksiniz. Ayrıca, kütüphanesi haftalık olarak güncellenir, böylece her hafta yeni ve taze sesler alırsınız.

Freesound

Freesound, ses snippet’leri, örnekler, kayıtlar ve bip sesleri içeren ortak bir veritabanı sunar. Anahtar kelimeleri kullanarak herhangi bir ses veya efekt arayabilir ve indirmeden önce kalitesini belirlemek için derecelendirmelerini arayabilirsiniz. Ancak, herhangi bir ses klibi indirmeden önce siteye giriş yapmalısınız (kayıt ücretsizdir).

Partners In Rhyme

Partners In Rhyme, rock, pop, romantizm gibi birçok türde geniş bir ses efekti yelpazesine sahiptir. Site ayrıca ücretsiz müzik kaynakları sunmaktadır.

SampleSwap

SampleSwap profesyonel kalitede döngüler ve ses örnekleri sunar – tekno, hip-hop ve daha birçok kategoride toplam 7,7 GB ücretsiz ses vardır. Bu site, herhangi bir örnek klip indirebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanızı (kaydolmak da ücretsizdir) gerektirir.

GameSounds

GameSounds, oyunlar için uygun olan ve ticari olarak ücretsiz olarak kullanılabilen telifsiz müzik ve seslerden oluşan bir koleksiyon sunar.

freeSFX

FreeSFX’te ses tutkunları ve yapım şirketleri için ücretsiz müzikler ve ses efektleri elde edeceksiniz. Sesler, geniş ve yetkin ve çok yönlü müzik sanatçıları topluluğundan kaynaklanmaktadır. Giriş gerekli.

PacDV

PacDV, belgesellerde, oyunlarda ve reklamlarda kullanım için ideal olan müzik yapımcıları, film yapımcıları vb. İçin telifsiz müzikler üretir.

GRSites

GRSites, arka plan sesleri, araba sesleri, çizgi roman sesleri, endüstri sesleri ve çok daha fazlası gibi yaklaşık iki bin ses efekti içerir. GRSites ayrıca tüm ses efektlerini indirmek için bir kerelik 19,95 $ ücret sunar. Ses efektlerini ticari kullanım için kullanmak istiyorsanız, 49,95 $ ücret uygulanır.

SoundJay

16 bit stereo ve 44,1 kHz veya 48 kHz kalitede bazı telifsiz müzikler arıyorsanız, SoundJay.com sadece ihtiyacınız olan ses efektlerini barındırır. Ayrıca, tüm sesler hızlı bir şekilde hareket etmek için kategoriler halinde düzenlenmiştir.

SoundGator

SoundGator, daktilo, duman alarmı, vb.Gibi benzersiz sesler içeren kategori listelerinden ses efektlerine göz atmanıza olanak tanır.

99Sounds

99Sounds’ta sanatsal müzisyenler, ses sınırları için yaratıcı ses efektlerini yüklerler; Ses klipleri paketler halinde indirilebilir, sitede belirli ses efekti aramak mümkün değildir.

PlayOnLoop

PlayOnLoop, her türlü yaratıcı medya çalışması için ideal olan ve profesyonel sanatçılara ve yaratıcılara uyan birinci sınıf ses efektleri sunar.

TalkingWav

Talkingwav.com, telesekreter mesajları, çizgi film, komedi, müzik, film ve tv .wav sesleri dahil olmak üzere binlerce ücretsiz .wav ses dosyası sunar; bunların tümü açıklamalarla tamamen kategorize edilir. Artı ücretsiz cep telefonu zil sesleri ve videolar bir sürü.

American University

American University tarafından öğrencilere projelerinde, sunumlarında ve filmlerinde yardımcı olacak sağlam bir kütüphane olan bu sayfa, herkes için ücretsiz müzikler sunuyor.

FindSounds

FindSounds, sesler için Internet’te arama yapmanızı sağlar ve yalnızca stereo ve yüksek kaliteli sesleri aramak için seçenekler sunar. Seslere buradan da göz atabilirsiniz.

FXhome

FXhome, tüm müziklerini CC lisansı altında listeler, böylece bunları ikinci bir düşünce olmadan ticari projelerde kullanabilirsiniz. Burada, mermi / silah sesleri, kılıç sesleri vb.Gibi çeşitli ses efektleri türlerinde gezinebilir ve indirebilirsiniz.

Looperman

Telif hakkı olmayan sesler için bir başka önemli site olan Looperman, döngüler, örnekler ve diğer sesleri ücretsiz olarak sunuyor. Burada, film müzikleri topluluğu tarafından yüklenir ve toplamda 83 binden fazla döngü ve ses efekti sunar. Giriş gerekli.

Opsound

Opsound, ortam, klasik, ülke, disko, indie, caz, zil sesi vb.Gibi çok çeşitli kategorilerde ve türlerde yüzlerce ses efektine ev sahipliği yapar.

Nature Sounds

Yatıştırıcı ses efektleri için özel bir site olan Nature Sounds, yağmur sesleri, fırtına ve gök gürültüsü sesleri gibi çoğunlukla doğaya atıfta bulunan müzikleri kullanır.

Sonnyboo

Sonnyboo belgesel projeler, film yapımları, vb. İçin tasarlanmış ses efektleri sunar. Kategorilerinden bazıları bebek, canavar vb.

Ambient-mixer

Bu site, zihninizi rahatlatmak için en rahatlatıcı ve yatıştırıcı ses efektleri sunar. Ayrıca, büyük ses şablonları ve bir mikser seçimleri de kullanılabilir.

JL Recording Studios

JL Recording Studios, ses efektlerini kendi prodüksiyon eviniz için kullanmanızı sağlar. Kuş sesleri, çevre sesleri vb.Gibi geniş bir müzik kategorisi içerir.

Free Sound Effects

Diğer siteler gibi, bu site de birçok kategoride telifsiz ses efektleri sunmaktadır. Ses parçaları çevrimiçi çalınabilir veya MP3 ve WAV formatlarında indirilebilir.

Soundeffects +

SoundEffects +, profesyonel ekibi tarafından kaydedilen ve üretilen beş binden fazla ses efekti sağlar. Onları ücretsiz bir lisans altında kullanmaktadır.

get-sounds

get-sounds.com hayvanlar, çizgi film, askeri, doğa, spor, nakliyat ve daha fazlası gibi kategorilerde yüzlerce ses efekti sunar.

MediaCollege

Yukarıdaki sitelere benzer şekilde, MediaCollege.com ticari veya kişisel projeleriniz için ses efektleri sunar. Bunlar ücretsizdir ve kategoriler halinde düzenlenmiştir.

Community Audio

Community Audio, katkıda bulunanlar ve topluluk üyeleri tarafından derlenen binlerce ses kaydı sunar. İndirmeden önce önizleme yapabilirsiniz.

Orange Free Sounds

Bu platform, kişisel ve ticari amaçlarla kullanılabilen çok çeşitli ücretsiz ses efektleri, müzik döngüleri ve arka plan müziği sunar.

Free Sound Effects Collections

Video için Müzik, farklı ses efekti kategorileri ve müzik klipleri sağlar. Bu sesleri video / multimedya prodüksiyonlarınızda ücretsiz olarak indirebilir ve kullanabilirsiniz. Web sitesinin bu bölümündeki sesler video prodüksiyonu, video montajı ve multimedya projeleri vb. Üzerinde çalışan insanlar içindir.

SoundsCrate

SoundsCrate, yaratıcı ve görsel deneyleriniz için çeşitli sesler sunar. Ayrıca, anahtar kelimeleri kullanarak tüm ses türlerini arama seçeneği sunar.

HISSandaROAR

Başka bir fantastik site olan HISSandaROAR, herhangi bir projede indirilebilir ve kullanılabilir en sıradışı ve özel ses efektlerini sunar.

The Recordist

Recordist, yüzlerce ücretsiz ses efektinden oluşur. Bu ses parçaları MP3 formatında yüksek kaliteli ses olarak mevcuttur.

PremiumBeat

PremiumBeat, birçok kategoride düzenlenmiş 120’den fazla ses efektine sahiptir. Bu etkiler herhangi bir ticari veya kişisel projede yararlıdır.

Videomaker

Videomaker.com size havadan gelen ses, gürleyen kalabalık, kapı zili ve çok daha fazla ses içeren 101 ses efektinden oluşan ücretsiz bir paket sunuyor.

Adobe Audition

Adobe Audition, kategorize edilmiş efektlerin sıkıştırılmış arşivleri olarak indirilebilen binlerce sıkıştırılmamış, telifsiz ses efekti sunar.

Free Music Archive

Free Music Archive, çevrimiçi olarak oynatılabilen veya yaratıcı projelerinizde kullanmak için indirilebilen eksiksiz bir telifsiz ses efektleri veritabanıdır.

Facebook Sound Collection

Yaratıcı sanatçılara yardımcı olmak için Facebook tarafından bir girişim, herhangi bir amaç için kullanılabilecek 1500’den fazla orijinal ses efektinden oluşan özel bir koleksiyon sunuyor.

acoustica

Acoustica, WAV formatında birçok türde orijinal ve özel yapım ses efektleri içerir. Bunları herhangi bir projede kullanabilirsiniz.

Skyes Audio

SKYES AUDIO, yalnızca sanatsal projelerinizi zenginleştirmek için üretilen seçilmiş telifsiz ses efektlerinin yaratıcı bir koleksiyonunu sunar.

Big Fish Audio

Bu site, projeleriniz için döngü koleksiyonları, sesler ve inşaat kitlerinden oluşur. Bu sitedeki parçaları keşfedebilir ve WAV formatında indirebilirsiniz.

OLPC’den Ücretsiz Ses Örnekleri

Bu sitede, ticari projeler de dahil olmak üzere çok amaçlı projeler için kullanılabilecek çeşitli 44 kHz ses örnekleri bulacaksınız.

Memozee

280’den fazla hayvan sesi ücretsiz indirilebilir. Hatta belirli hayvan sesi hakkında daha iyi bilmek için sağlanan açıklamayı okuyabilirsiniz.

Pachd

Pachd’dan 80’den fazla ücretsiz ses efekti indirebilirsiniz.

VocalDownloads

VocalDownloads’in telifsiz ses efektleri net ses sağlar ve WAV formatında gelir. Bir parçayı çevrimiçi olarak çalabilir ve indirebilirsiniz.

VIPZone Samples

VIPZONE Samples, remiks için ücretsiz davul sesleri ve vokallerin yanı sıra kişisel ve ticari kullanım için birçok ücretsiz örnek sunar.

Boogie Jack

Komik, garip, sinir bozucu … Boogie Jack’te her türlü ses efektini bulacaksınız.

Pro Sound Effects

Pro Sound Effects, kişisel ve ticari projeler için kullanılabilen birinci sınıf kayıt ağından 290 ses efekti kütüphanesi içerir.

eSoundz

eSoundz, paketlerde gelen güncellenmiş ücretsiz ses efektleri kütüphanesine sahiptir. Bunlar gitaristler ve klavyeciler gibi profesyonel sanatçılar tarafından üretiliyor.

soundsnap

Multimedya projenizde hemen kullanmak için telifsiz ses efektlerini arayın, önizleyin ve indirin. Bu yüksek kaliteli telifsiz ses efektleri sadece en iyi ses tasarımcılarından seçilmiştir.