Little Big Workshop inceleme

Tüm iyi fikirlerin bir yerden başlaması gerekiyor. Belki küçük bir kulübede, babanızın garajında veya çalışma masanızda. İş dünyasının başlangıç noktası genellikle mütevazi başlangıçlardan, güvenilir bir kadrodan ve kitlelerin satın almak isteyeceği kalite ve değerde bir şeyler yaratma hayalidir. Kendi fabrikanızı kurmanız ve iş dünyasını çarpacak ürünü çıkarmanızla görevli bir oyun olan Little Big Workshop’un ana fikrini oluşturur.

Sevimli küçük işçilerin sandalyelerden maçaya, hatta daha karmaşık ürünlere kadar her şeyi inşa ettiği ve bir araya getirdiği bir masa üstü endüstrisi olan sevimli bir estetik zihinle bunu yapıyorsunuz.

Little Big Workshop inceleme

Her ürün, projelerden oluşturduğunuz ve projeler için kullandığınız bir plandan başlayarak, bir araya getirmek için ekipman, lojistik ve yetenekli eller gerektirir. Hangi materyalin kullanılacağına, hangi noktalara odaklanacağınıza ve belirli köşelerin kesilmesi gerekip gerekmediğine karar verdiğiniz yer orasıdır. Bu karmaşıklık, planlama değerleri ötesinde, piyasa değerleri dalgalandıkça, ekipmanlar bozulur ve işçi moralinin izlenmesi gerekir.

little-big-workshop-inceleme-2

Bu konuda Little Big Workshop gerçekten parlıyor, çünkü her bir çalışanınızın size ne kadar değer verdiğine karar vermek size bağlıdır. Elbette, onları eğitebilir ve besleyebilir, ruhlarını birden fazla şekilde sağlıklı tutan bir çalışma alanı oluşturarak ruhlarını en iyi durumda tutabilirsiniz.

little-big-workshop-inceleme-3

Little Big Workshop nasıl oyundur?

Sektörde tutunmak istiyorsanız finansal gerekliliklerin karşılanması ve genişledikçe bazı fedakârlıkların yapılması gerektiğinden, çalışanlara değer vermek ile kölelik arasındaki dengeyi bulmak size kalmıştır. Aynı zamanda, genişlemenin bile gerekli olduğunu kim söylüyor? Little Big Workshop size şirketinizi büyütmek için araçlar verebilir, ancak bu baskıyı istemediğiniz sürece acele etmeyin.

little-big-workshop-inceleme-4

Küçük işletme olarak kalmak da güzel, ancak yaklaşan ve gelecek işletmelerle bir ilişki kurmak sizi yeni becerilere, teknolojilere yatırım yapmaya ve başlangıçtan sonra büyümeye itecek nokta. Türü sevenler için gerçekten denemeye değer bir oyun. Fiyat olarak da oldukça makul.