Crawling Of The Dead inceleme

Crawling Of The Dead, yeni bir dungeon crawler türü VR oyunudur. Running Pillow tarafından 23 Nisan 2020’de VR olarak piyasaya sürüldü. Dungeon crawler türü ile VR’a yeni bir soluk getiren oyun, sizi karanlık bir atmosfere sokacak.

Crawling Of The Dead VR inceleme

Kılıcınızı kullanmanız gereken derin bir karanlık zindana gireceğiniz karanlık atmosferli oyunda keşfetmeniz gereken acımasız düşmanlar ve sırlar var. Kılıcını ve kalkanını kullanarak göreviniz mağaranın karanlık sırlarını ortaya çıkarmak olacak.

crawling-of-the-dead-vr-inceleme-1

Acımasız düşmanlara karşı sert bir mücadele içine gireceğiniz yeni dungeon crawler VR oyunu ile kılıç sallamak sizin için ayrı bir eğlence haline gelecek. Daha iyi silahlar yaptıkça oyun daha fazla zevk vermeye başlıyor.

crawling-of-the-dead-vr-inceleme-2

Crawling Of The Dead VR oynanış

Kılıç eğitimi deneyimi olan insanlar tarafından yapıldığı açıklanan oyunda ustaca kılıç oynayabilirsiniz. Gerçek ilerleme ile hikaye tabanlı bir RPG olan oyunda etkileşimsiz bir alan yok. İlgi çekici hikayeye sahip karanlık atmosferi ile oyunda prosedürel olarak üretilen zindanlar bulunuyor. İşçilik sistemi, hardcore ölüm mekaniği, yağma, malzeme, yükseltme ve ruh ezme ve sürünme gibi çok sayıda özellik bulunuyor.

crawling-of-the-dead-vr-inceleme-3

Oyunda daha iyi silahlar elde etmek ve seviye atlamak için ölülerin özünü toplamak için ganimet kullanmanız gerekecek. Düşman türleri iskeletler ve devleri içerir. Şu anda, Dead of Crawling, SteamVR’de Valve Index, HTC Vive, Oculus Rift, Windows Mixed Reality başlıkları destekliyor. Oda ölçeğinde, ayakta ve takip edilebilen kontrolcüler desteğiyle oynanıyor. 40 TL fiyat etiketiyle satılıyor.

crawling-of-the-dead-vr-inceleme-4