Secret Neighbor inceleme

Gizlenmiş bir palyaço tarafından korkutulurken kedi ve fare gibi oyunların ana fikrinden hoşlanıyor musunuz? Daha fazla kendinizi yormayın, bu sizin için ideal bir oyun olabilir. Tinybuilds yeni oyunu Secret Neighbor tam karşınızda.

Oyunda siz ve diğer 6 kişi, ürkütücü bir kişiliğin evine girersiniz. Ana fikir, başka bir çocuğu kurtarmak için bodrumuna girmeye çalışmak. Ama komşu aranızda, diğer oyuncu kılığında bulunur.

Secret Neighbor inceleme

Bu kişisel bir fikir olabilir, ama bu oyunun hissettiği şeyden gerçekten keyif aldım. Güzel ama karamsar, karanlık ama çok karanlık olmayan, basit ama oldukça keyifli grafiklere sahip bir haritaya düşersiniz. Beni yanlış anlamayın, harika grafikler elde edersiniz.

Oyun, müzik ve ses efektleri konusunda sizi her an üzerinize atlayabilecek bilinmeyen bir varlık tarafından korkutuyor gibi hissediyor. Bu deneyime müzik eklemek için harika bir iş. Korku oyunlarında beklediğiniz gibi, oyunda bazı eylemler gerçekleştirildiyse ürkütücü seslerle rastgele ses kuyruğu eksikliği yoktur.

secret-neighbor-inceleme-1

Secret Neighbor oynanış

Oyunu oynama şekliniz oldukça pürüzsüz, ancak yanlış eylemleri teşvik ediyor. Bir çocuk olarak, hızlı bir şekilde diğer çocuklarla bir arada kalmanın bir zorunluluk olduğunu öğreneceksiniz, çünkü Komşu sizi kapabilir, kendinizi savunmak için hiçbir seçenek kalmaz. Bu harika, ama aynı zamanda eğer çocuklar sadece ilk pervaneyi bulurlarsa, alırlar ve herkese atmaya başlarlar, karşı oyun olmadan gizlenmiş katilin kim olduğunu çabucak bulacaklar. Gizli Komşu olarak, kendinizi her zaman birbirine yapışan birden fazla insana karşı eşleştirmiş bulacaksınız.

secret-neighbor-inceleme-2

Oyunda, belirli kapıların kilidini açmak için bir dizi anahtar kart edinmeniz gerekiyor. Ancak her oyun, kart 1 gerektiren kapıların tam olarak aynı yerde olacağını göreceksiniz.