İleri seviye öpüşme teknikleri

Öpüşmek, tüm sanatlar gibi, son derece kişisel bir duygu ifadesidir ve yorumu özneldir. İyi öpüşür müsünüz? Bu, kime sorduğunuza bağlıdır; Doğrusunu söylemek gerekirse, bunu yapmanın birçok yolu vardır. Bununla birlikte, öpücükler birkaç ortak kategoriye girme eğilimindedir. Burada, sadece birkaçını ve her birini istenen efektle yapmanın birkaç yolunu konuşacağız. Erkeği etkileyen öpüşme tekniklerini öğrenmek istiyorsanız, en iyi öpüşme tekniklerini okumaya devam edin.

1. Fransız Öpücüğü

Muhtemelen hepsinin en ünlüsü Fransız öpücüğü: bir kişinin dilini diğerinin dokunduğu açık ağızlı bir öpücüktür. “Dil öpücüğü” olarak da adlandırılan Fransız öpücüğü oldukça kolaydır, ancak ustalaşmak yıllar alabilir. Bu bir öpücükte hassas ve hatırlanması gereken önemli bir şey var: İpucunuzu partnerinizden alın. Çok agresif ya da çok uysal olmayın. Fikir, vücudun beş duyunun hepsini kapsayan sinir uçlarıyla dolu bir bölgesini yavaşça araştırmaktır.

2. Kelebek Öpücüğü

Birisine bir kelebek öpücüğü vermek için, göz kirpiklerinizin uçlarının temas edeceği kadar yaklaşın ya da neredeyse. Sonra çok hızlı yanıp söner, kirpik kelebek kanatları gibi birlikte çırpınır. Daha geleneksel öpücüklere göre nefes alırken yapmak eğlenceli, sevimli bir şey. Ayrıca göz kapaklarınızı yanağına çırparak birine yalnız bir kelebek öpücüğü de verebilirsiniz.

3. Tek Dudaklı Öpücük

Birisine tek dudaklı bir öpücük vermek için dudaklarından birini kendikinin aralarında al ve nazikçe em veya çek. Bu çok romantik bir öpücük ve eğer doğru yaparsanız, sevgilinizin omurgasında yukarı ve aşağı karıncalanma gönderirsiniz.

4. Örümcek Adam Öpücüğü

2002 yapımı Spider-Man filmindeki öpücüğe dayanan Spider-Man öpücüğü, yüzü sizinkinden baş aşağı duran birini öpmeyi içerir. Üst dudağınız alt dudağıyla buluşuyor veya tam tersi.

5. Kulak memesi öpücüğü

Dudak öpücüklerine bir mola verirken gerçekleştirmek için harika bir öpücük, kulak memesi öpücüğü tam olarak adın ima ettiği şeydir. Eşinizin kulak memesini dudaklarınız arasında hafifçe alacak ve yavaşça aşağı çekeceksiniz. Daha yoğun bir kulak memesi öpücüğü için, biraz dil ekleyin veya bu hassas alanda hafif bir emme hareketi kullanın. Emin olmak için şehvetli bir deneyim; eşiniz sadece öpücüğü hissetmekle kalmayacak, aynı zamanda kulağındaki sıcak nefesini duyacak ve hissedecek.

ileri-seviye-opusme-teknikleri

6. Dudak Parlatıcı Öpücüğü

Bu eğlenceli, cilveli bir öpücük. Sağlıklı bir miktarda dudak parlatıcısı kullanın, daha sonra dudakları da kaplanana kadar partnerlerinize sürün. Ekstra eğlence için eşinizi tatlı, meyveli dudak parlatıcısı lezzetiyle şaşırtın.

7. Eskimo Öpücüğü

Bir Eskimo öpücüğünde, iki kişi gözlerini kapatır ve burunlarını birbirlerine karşı ileri geri ovalar. Geleneksel bir Inuit selamı olan kunikten evrimleşti; insanların soğuk havalardan dolayı sadece yüzleri ortaya çıktığında birbirlerini selamlamalarının bir yoluydu. Bu cinsel bir öpücük değil; daha çok sevecenlik ve dostluğun eğlenceli bir kabulüdür.

8. Yanak Öpücüğü

Yanak öpücüğü tam olarak göründüğü gibidir: birinin yanağına kapalı ağızlı bir gaga atarsınız. Yanak öpücükleri dostça selamlar, cilveli şükran ya da hoşçakal demenin sevimli, beklenmedik yolları olarak kullanılabilir. Genellikle çiftlerin birbirlerini öpmesinin ilk yoludur. Kişinin ne kadar alıcı olduğu, çiftin daha samimi öpüşme yollarına geçip geçmediğini belirleyebilir.

9. Sivilce

Bir sivilce teknik olarak bir öpücük değildir; bu saldırgan bir sonucun sonucudur. Tanıdık kırmızımsı leke, birisi yeterince sert emdikten sonra ciltte kalan bir çürüktür. Bazı insanlar emmenin özellikle boynun kenarında iyi hissettirdiğini düşünüyor. Yapmadan önce izin isteyin.

10. Gizli Mesaj Öpücüğü

Bir Fransız öpücüğünün ortasında, dilinizin ucu eşinize karşı gizli bir mesaj yazabilir. Biraz komik gelebilir, ancak mesajınızı anlamaya çalışmak onun için eğlenceli olabilir – ve ona bir şey söylemenin ince, şehvetli bir yolu.

fransiz-opucugu-nedir-2

11. Vampir Öpücüğü

Vampir öpücüğü, birinin boynunda cildin üzerinde emmeyi veya ısırmayı içerebilen derin bir öpücük. Bazı insanlar cinsel ilişkiyi sorunlu bulur ve bu bir iz bırakabilir, bu yüzden birine vampir öpücüğü vermeden önce her zaman izin isteyin.

12. Islak Öpücük

Islak öpücükler dilin dahil olduğu veya olmadığı açık ağızlı öpücüklerdir. Bir öpücük sırasında biraz ıslaklık cazibeli olabilir, ancak aşırıya kaçmamaya çalışın: çok fazla tükürük özensizdir. Islak öpücükler ve kapalı ağız öpücükleri ve tek dudaklı öpücükler arasında geçiş yapın ve ara sıra yuttuğunuzdan emin olun, böylece partnerinizin her yerine yanlışlıkla sallanmayın.

13. Kertenkele Öpücüğü

Sinek yakalamaya çalışan bir kertenkele gördüyseniz, bunun ne hakkında olduğunu biliyorsunuz. Dilini partnerinizin ağzına sıkı ve hızlı bir şekilde sokup çıkaracaksınız. Bu partnerinizi zaten iyi tanıyorsanız, sadece eğlence için deneyebileceğiniz aptal bir öpücük. Aksi takdirde, garip gelebilir. Sizi manyak sanmasını istemezsiniz.

14. Hava Öpücüğü

Hava öpücüğü, arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza selam olarak kullanabileceğiniz sofistike bir jesttir. Bir tane vermek için yanağınızı ona yaslayın ve dudaklarınızla öpüşün.

15. Isırma Öpücüğü

Isırma öpücüğü, Fransız öpücüğünün daha agresif bir şeklidir. Fransız öpücüğü gibi, ağzı açıktır ve dili içerir, ancak geri çekilirken dişleriniz bir saniyeliğine tatlılığınızın diline hafifçe tutulur. Bir kez deneyin ve partnerinizin nasıl yanıt verdiğini görün. Bazı insanlar bunu sever, ancak diğerleri bunun acı verici veya garip olduğunu düşünür.

fransiz-opucugu-nedir-1

16. Melek Öpücüğü

Bu, birisini uyandırmanın, veda etmenin, biraz ağlamayı kolaylaştırmanın veya başka şekilde derin ilgi göstermenin tatlı, yumuşak, romantik bir yoludur. Sadece dudaklarını kullanarak göz kapağında veya gözünün hemen yanından çok nazikçe öp. Bu yüzün hassas, ince tenli bir parçasıdır ve duygularınızı yüksek ve net bir şekilde ortaya çıkacaktır.

17. Boyun öpücüğü

Bir süre Fransız öpücüğünden sonra, bazı insanlar ağzını takip ederek ve diğer kişinin boynunu “Fransızlaştırarak” karıştırır. Bir boyun öpücüğünü mükemmel bir şekilde yapmak için, tükürüğe hafifçe gidin, dudaklarınızın hareketine odaklanın, asla çok uzun süre tek bir yerde kalmayın ve asla bir iz bırakacak kadar sert emmeyin.

18. Çene Hattı Öpücüğü

Bu, yüzünün boynuyla buluştuğu çenenin dibine diktiğiniz sert bir öpücük. Eğer ona iyi tepki verirse, kulağına kadar çene çizgisi öpücüklerinin yolunu izleyin ve bir kulak memesi öpücüğü ile bitirin.

19. Nefes Öpücüğü

Çoğu insan için, bu neredeyse bir oyunun daha eğlenceli, aptalca bir öpücük halidir – ama diğerleri için çok anlamlı; sonuçta, size hayat veren şeyi paylaşıyorsunuz. Bunu yapmak için ağzınızı açın, derin nefes alın ve dudaklarınızı tatlımınızla kilitleyin. Nefes alırken yavaşça onun ağzına nefes verin, nefesini ona aktarın. Hareket etmeden, eşiniz nefes verirken yavaşça nefes alın. İçinizden biri nefesiniz bitene veya ikiniz kıkırdayarak patlayana kadar nefesi ileri geri aktarmaya devam edin.

20. Aşk Öpücüğü

Son olarak, aşk öpücüğü, partneriniz hakkında düşüncelerinizi sevgi ile ileten herhangi bir öpücük. Farkında olmayabilirsiniz, ancak öpüşme tarzınız aklınızdakilerden etkilenir. Aklınızda sevgi ile öpüşmek, öpücüklerinizi ekstra yumuşak ve tatlı hale getirecektir. Eşinizin ağzında, boynunda, kulağında veya alnında olsun, aşk öpücüğü verebileceğiniz en romantik öpücük, duygu ve tutku ile doludur. Sadece gözlerinizi kapatın, sizi bu kişi hakkında neyin çektiğini ve hareket ettirdiğini düşünün ve doğal olarak hareket edin.