Atalar Çanakkale Caddesi’nde asfalt çalışması

Kartal Belediyesi ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ortak gerçekleştirdiği çalışmalar kapsamında, Soğanlık Yeni Mahalle’de bulunan Karayemiş, Şair Fuzuli ve Mehmet Emin Yurdakul sokaklarında ve Atalar Mahallesi Çanakkale Caddesi’nde, Orhantepe Mahallesi’nde ise; Sema, Keban ve Sorgun Sokak’ta asfalt serim çalışmaları gerçekleştirildi.

Vatandaşların taleplerinden yola çıkılarak planlanan çalışmalarda eskiyen ve zarar gören asfalt kaplama kaldırılarak yerine yeni asfalt serimi yapıldı. Ekipler, gece geç saatlere kadar çalışmalarına aralıksız devam etti.

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, İBB ile ortak başlatılan çalışmalar kapsamında, Kartal’da asfalt serim çalışmalarının gece geç saatlere kadar devam ettiğini kaydederek, “Ekiplerimiz asfalt çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ekiplerimiz çok yoğun bir gayretle çalışmalarını sürdürüyor. Hepsine tek tek teşekkür ediyoruz. Kartal Belediyesi olarak, komşularımızla el ele Kartal’a artı değer katmaya devam ediyoruz.” İfadelerini kullandı.